• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Kimberly Sustad, Vek, dvojičky. Kto je Kimberly Sustad?

Wiki Kimberly Sustad, Vek, dvojičky. Kto je Kimberly Sustad?

ObsahKimberly Sustad Wiki Bio

Kimberley Sustad sa narodila v Ottawe v kanadskom Ontáriu 27. mája, ale rok svojho narodenia pred pozornosťou médií tajila – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má kanadskú národnosť. Ona je herečka ktorá by mohla byť najznámejšia pre jej stvárnenie vedľajšej postavy Joanne Yates v mysterióznom sci-fi seriáli Travelers z roku 2018, ktorý vytvoril Brad Wright a v ktorom hrali Eric McCormack, MacKenzie Porter a Nesta Cooper – sleduje niekoľko ľudí, ktorí môžu cestovať späť v čase a sa snažia zmeniť správanie ľudí v 21. storočí. Získal štyri ocenenia a bol nominovaný na 16 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kimberley Sustad (@kimberleysustad)

Detstvo a vzdelanie

Kimberly strávila v Ottawe iba prvých pár rokov svojho života, keď sa jej rodina presťahovala do Winnipegu v Manitobe, keď jej otec dostal tam prácu – Kimberly má niekoľko súrodencov, no radšej ich drží mimo pozornosti médií.

Vyrastala so záujmom o umenie a počas základnej školy začala maľovať a chodiť do galérií. Neskôr na strednej škole sa začala zaujímať o herectvo a začala sa objavovať v školských hrách, ako aj sledovať vystupovanie ľudí v miestnom divadle. Nakoniec začala cvičiť herectvo v tom istom divadle a po imatrikulácii Kimberly sa zapísala na Trinity Western University ktorú absolvovala s bakalárskym titulom v odbore herectvo.

Úlohy vo filmoch

Kimberly debutovala vo filme v roku 2009, keď sa objavila v krátkej dráme Live Henry Live a v nasledujúcich rokoch hrala vedľajšie postavy vo filmoch Thunderballs, A Bride for Christmas a Supper Buddies.

V roku 2013 hrala Kimberly Bethany v dráme Baby Sellers, ktorú napísala Suzette Couture a režíroval Nick Willing a v ktorej si zahrali Jennifer Finnigan, Kirstie Alley a Arjun Gupta – je to príbeh o zločinoch spojených s obchodovaním s dojčatami a získal jednu cenu, pričom bol nominovaný na 11 ďalších. V tom istom roku hrala Christie v kriticky uznávanej dráme Down River a v roku 2014 sa objavila ako Sandy (neprihlásená) v trilerová komédia Trochu smola , ktorý získal zmiešané recenzie.

Uznanie si získala, keď stvárnila Marilee White, jednu z hlavných postáv v romantickej komédii Deväť životov Vianoc, v ktorej si zahrali aj Brandon Routh a Stephanie Bennett, a je o mužovi, ktorý si adoptuje mačku a potom stretne lásku svojho života. – keďže Kimberly je alergická na mačky a psy, musela počas natáčania pre film užívať lieky proti alergii.

V roku 2016 hrala Kimberly McKennu v romantickej komédii All Things Valentine, ako aj Isabel v dráme Hearts of Christmas, v ktorej hrali Emilie Ullerup, Kristoffer Polaha a Sharon Lawrence. V roku 2017 stvárnila Deliu v romantickej komédii Walking the Dog. Tri z jej najnovších úloh vo filmoch boli v romantickej dráme z roku 2018 A Godwink Christmas, v ktorej hrala ako Paula Mayer, v romantickej dráme Sense, Sensibility & Snowmen z roku 2019, v ktorej stvárnila Marianne Dashwood, jednu z hlavných postáv, a Romantická komédia 2020 Svadba každý víkend, v ktorej si opäť zahrala hlavnú úlohu.

Najnovšie bola Kimberly obsadená do úlohy Annie Park v pripravovanom filme Christmas od Starlight.

Úlohy v televíznych seriáloch

Prvýkrát sa objavila v televíznom seriáli v roku 2012, keď bola obsadená do úlohy Charlotte v epizóde Clarence Montgomeryho kritikmi uznávanej akčnej kriminálnej drámy Alcatraz, ktorú vytvorili Steven Lilien a Elizabeth Sarnoff a v ktorej hrali Sarah Jones, Jorge Garcia a Jonny Coyne. Príbeh sleduje väzňov Alcatrazu, ktorí zmizli v roku 1963 a potom sa opäť objavili v dnešnom svete. Séria získala dve ceny a bola nominovaná na šesť ďalších.

Kimberly sa objavila v troch epizódach akčnej dobrodružnej drámy Primeval: New World a v nasledujúcich rokoch sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je mysteriózna kriminálna dráma Motive, akčný sci-fi thriller Continuum a mysteriózna komediálna dráma Signed, Sealed, Delivered.

Potom sa objavila ako Madeline Templetonová v piatich epizódach akčného fantasy dobrodružstva Spooksville, ktoré vytvorili Dan Angel a Billy Brown a v ktorom hrali Keean Johnson, Katie Douglas a Nick Purcha – je to o tínedžerovi, ktorý zistí, že práve on môže byť tým vyvoleným, ktorý skončí. boj medzi dobrom a zlom. Kimberly sa potom objavila v dvoch sériách – Witches of East End a The Gourmet Detective – predtým, ako bola pozvaná hrať Kelly Hadler, jednu z hlavných postáv v dráme The Romeo Section, ktorá je o klamstvách, vraždách a korupcii, a získala sedem ocenení a bol nominovaný za 14 ďalších.

Niektoré z jej nasledujúcich úloh boli v roku 2017 v miniseriáli The Real Stephen Blatt, v miniseriáli Emma Fielding Mysteries z roku 2018 a v rodinnej dráme Chesapeake Shores z roku 2018.

V roku 2019 hrala Kimberly vedľajšiu postavu Caitlyn Hartley v historickej dráme Unspeakable a ďalšie tri z jej najnovších úloh v televíznom seriáli boli v miniseriáli Morning Show Mysteries a romantickej komediálnej dráme You Me Her v roku 2019 a v roku 2019. Fantasy hororová dráma Supernatural z roku 2020.

Ocenenia a vyznamenania

V roku 2019 bola Kimberly nominovaná na cenu Leo za najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli za film Unspeakable a v tom istom roku bola nominovaná na ďalšiu cenu Leo za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe v televíznom filme za film A Godwink Christmas. .

Milujte život a dvojičky

Kimberly je dosť tajnostkárska žena, keďže si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, je však známe, že je vydatá za Scota Sustada, ktorý je obchodníkom a momentálne pracuje ako generálny riaditeľ The Arrival Store.

Obaja sa zoznámili počas štúdia na Trinity Western University a začali spolu chodiť, pričom sa sústredili na štúdium. Chodili spolu niekoľko rokov pred výmenou sľubov v polovici roku 2004 – najprv sa obaja rozhodli nemať deti, ale sústrediť sa na svoju kariéru, až kým o 13 rokov neskôr v roku 2017 Kimberly neporodila ich dvojičky, Ari a Vienna. Kimberly a Scot majú aj ďalšiu dcéru, ktorej dátum narodenia nie je známy.

Kimberly nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla chodiť pred stretnutím so Škótom, takže od novembra 2020 je vydatá a má tri dcéry.

Záľuby a iné záujmy

Kimberly je nadšená cestovaním a bola v mnohých kanadských mestách, zatiaľ čo jej herecká kariéra ju zaviedla do niekoľkých amerických štátov, ako je New York, Texas a Arizona, a do niekoľkých európskych krajín vrátane Anglicka a Francúzska.

Väčšinu svojho voľného času trávi so svojimi priateľmi a rodinou a počas rodinných večerí je veľa fotiek, ktoré Kimberly nahrala na svoj účet na Instagrame.

Kimberly miluje zvieratá, ale už vo veľmi ranom veku sa dozvedela, že je alergická, a mala z toho depresie takmer rok, kým sa zmierila s tým, že nemôže mať domáce zvieratko.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Johnny Depp a Natalie Portman, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobrý Will Hunting, franšíza Piráti z Karibiku a Leon: Profesionál.

Vek, výška a čistý majetok

Predpokladá sa, že Kimberly má okolo 30 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 125 libier (57 kg). Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.