Wiki Kim Marie Kessler – Kto je manželka Randyho Ortona?

ObsahKto je Kim Marie Kessler?

Kim Marie Kessler sa narodila v New Yorku, USA, zrejme 1. apríla 1985, jej znamenie zverokruhu sa považuje za Barana a má americkú národnosť. Je to americká socialita , ktorá môže byť známa najmä tým, že je manželkou amerického profesionálneho wrestlera a herca Randyho Ortona.

Raný život a vzdelanie

Kim bola vychovaná v New Yorku spolu so svojimi súrodencami ich rodičmi, ktorí boli obaja podnikatelia – rodina bola pomerne bohatá, kým Kim vyrastala.

Navštevovala miestnu základnú školu, na ktorej začala snívať o tom, že sa stane herečkou alebo modelkou – väčšina jej rovesníčok zdieľala rovnaký sen.

Kim začala byť fyzicky aktívna počas posledných ročníkov základnej školy a potom začala hrať futbal a volejbal na miestnej strednej škole. Po imatrikulácii, rozhodla sa nezapísať na vysokú školu ale radšej sa sústrediť na iné veci v živote.

Kimova kariéra

Kim nezdieľala s verejnosťou žiadne podrobnosti o svojej kariére a veľa ľudí sa domnieva, že nepracovala ani jeden deň vo svojom živote.

Oddnes sa sústreďuje na to, aby zostala doma a vychovávala svoje deti.

Milujte život a manželstvo s Randym Ortonom

Kim sa stretla s Randym Ortonom na podujatí World Wrestling Entertainment (WWE), pričom už predtým bola jeho veľkým fanúšikom a doma mala niekoľko jeho fotografií.

Bol to Randy, kto pristúpil ku Kim , a neskôr v rozhovore uviedol, aký bol nervózny, keď sa s ňou začal rozprávať, pretože bola krásna.

V tom čase bol Randy ženatý so svojou prvou manželkou Samanthou Speno, ktorá bola inštruktorkou gymnastiky, s Kim začal chodiť v roku 2012 po ich rozvode. Kim bola tiež predtým vydatá a má z tohto manželstva troch synov, ale neprezradila meno svojho bývalého manžela. Randy má so Samanthou dcéru Alannu Marie Orton. V júli 2015 na dovolenke na Bora Bora Randy požiadal Kim o ruku a obrad sa uskutočnil 14. novembra 2015 za účasti širokého okruhu priateľov a rodinných príslušníkov – Kim a Randy privítali svoju dcéru Brooklyn Rose Orton 22. novembra 2016.

Randy Orton a Kim Marie Kessler si navzájom prejavujú lásku po ich „ja áno“, ale zdá sa, že deti to až tak nezaujímalo. lol #TheViper #RKO #WWE

pridané Randy Orton – Zmija na Pondelok 30. apríla 2018

Od novembra 2020 je Kim vydatá za svojho druhého manžela Randyho Ortona a má štyri biologické deti, z ktorých jedno je s Randym.

Kontroverzia okolo manželstva

Krátko po svadbe začalo veľa ľudí na internete obviňovať Kim, že je zlatokopka, pričom ju a Randyho prenasledovala aj žena známa ako Kayla Gomez – po tom, čo Kim a Randy spojili svoje sily, zavolali Kaylu na internet prezývať ju 'Ms. Prasiatko’.

Čoskoro vyšlo najavo, že Kayla prenasledovala Randyho ešte predtým, keď na internet nahrala obrázok, na ktorom bol mimo jeho telocvične – Randy aj Kim zablokovali Kaylu na svojich účtoch na sociálnych sieťach, ale naďalej si vytvára účty a komentuje ich obrázky.

Záľuby a iné záujmy

Kim je veľkou milovníčkou zvierat, a keď bola s Randym na dovolenke na Bora Bora, títo dvaja zachránili psa, ktorého volali Spike, a odvtedy je s nimi.

Je fanúšičkou cestovania a so svojím manželom bola po celých Spojených štátoch a robila mu spoločnosť počas zápasov, pričom spolu boli aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Taliansko a Francúzsko.

Kim je fyzicky dosť aktívna a každý týždeň absolvuje niekoľko tréningov v posilňovni, takže jej telo je fit.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených herečiek Juliou Roberts, Sandrou Bullock a Scarlett Johansson, ako napríklad Nevesta na úteku, Stratená v preklade a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Kim má 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži približne 55 kg. Od novembra 2020 nebol odhalený jej osobný čistý majetok ani žiadny zdroj príjmu Randyho čistý majetok je údajne viac ako 11 miliónov dolárov.

Kto je Randy Orton?

Randal ‚Randy‘ Keith Orton sa narodil v Knoxville, Tennessee, USA, 1. apríla 1980 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Dvakrát bol v Ohio Valley Wrestling (OVW) Hardcore Championship, najmladším majstrom sveta v ťažkej váhe v histórii WWE a vyhral množstvo ďalších šampionátov.

Vychoval ho spolu s mladším bratom a sestrou Nathanom a Rebeccou ich otec Bob Orton Jr., ktorý bol profesionálnym zápasníkom, a ich matka Elaine, ktorá bola zdravotnou sestrou – Randyho starý otec Bob Orton bol tiež profesionálnym zápasníkom.

Randy študoval na Hazelwood Central High School, na ktorej začal zápasiť, hoci jeho otec ho nabádal, aby tam nechodil, pretože zápasenie by ho zdržalo na ceste a preč od svojej rodiny. Po imatrikulácii v roku 1998 Randy sa pripojil k námornej pechote USA ale bol prepustený v roku 1999 po tom, čo bol dvakrát neprítomný bez dovolenky (AWOL) a po tom, čo neuposlúchol svojho veliaceho dôstojníka – Randy bol odsúdený na 38 dní vo vojenskom väzení v Camp Pendleton.

Svoju zápasnícku kariéru odštartoval v roku 2000 a spočiatku ho väčšinou trénoval jeho otec.

Bolo to v roku 2001, keď podpísal zmluvu so Svetovou zápasovou federáciou (WWF) – jeho posledné vystúpenie za WWF bolo 16. marca 2002, keď prehral s Tommym Dreamerom na WrestleManix X8's Fan Axxess. Vstúpil do Interkontinentálneho šampionátu a po prehre tam porazil Chrisa Benoita na SummerSlam a stal sa najmladším majstrom sveta WWE, keď mal 24 rokov.

Randy zápasí dodnes a je považovaný za jedného z najlepších WWE zápasníkov v histórii tohto športu, je však známy aj svojou hereckou kariérou. Bol obsadený, aby stvárnil hlavnú postavu v akčnom filme The Marine 2 z roku 2009, ale po zranení kľúčnej kosti ho nahradili.

Hral vedľajšiu postavu v komediálnom filme That’s What I Am a potom bol obsadený do hlavnej úlohy v akčnom filme The Marine 3: Homefront, bol však nahradený kvôli jeho zlej histórii s Marines. Vyhral hlavné úlohy v dvoch filmoch – 12 Rounds 2: Reloaded a The Condemned 2 v roku 2013 a 2015 – a potom si zahral vedľajšiu postavu v jedinej epizóde akčného seriálu Shooter. Najnovšie sa Randy objavil v dvoch komediálnych filmoch – Changeland a Long Shot, ktoré vyšli v roku 2019.

Randy bol kedysi závislý na drogách a v roku 2006 sa po predávkovaní takmer zabil. Má problémy so zvládaním hnevu a išiel na terapiu.

Je podporovateľom hnutia Black Lives Matter a zúčastnil sa niekoľkých pokojných protestov.