Wiki Kennya Baldwina. Aká bohatá je manželka Stephena Baldwina?

ObsahKto je manželka Stephena Baldwina Kennya Baldwin? Wiki Bio

Kennya Deodato sa narodila v Brazílii v roku 1968, ale pred verejnosťou tajila svoj presný dátum narodenia – jej znamenie zverokruhu je údajne Vodnár a má brazílsku národnosť. Je výtvarníčka a grafická dizajnérka , no asi najznámejšia je manželka slávneho amerického herca Stephena Baldwina.

Detstvo a vzdelanie

Kennyu vychovával ako slobodné dieťa v Brazílii jej otec Eumir Deodato, ktorý je známym brazílskym skladateľom a klaviristom, ktorý za svoje úspechy v hudbe získal cenu Grammy. Kennyina matka bola v domácnosti, ale jej rodičia sa rozviedli v roku 2001 a potom, čo sa Kennya aj jej manžel stali znovuzrodenými kresťanmi, zakázali Eumirovi prísť do ich domu so svojou novou priateľkou.

Zaujímavosť: Stephen Baldwin, jedna z najväčších hviezd americkej kinematografie, je ženatý s Brazílčankou Kennyou Deodato...

pridané gospelový film na Piatok 7. augusta 2015

Kennya, motivovaná kariérou svojho otca, sa chcela stať speváčkou a zapísala sa do miestnej hudobnej školy, no čoskoro zistila, že nie je dostatočne talentovaná na to, aby sa venovala hudobnej kariére. Študovala na York Preparatory School a po imatrikulácii v roku 1986 sa zapísal na Parsons School of Design, kde v roku 1989 získal titul bakalára výtvarných umení.

Kariéra umelca

Kennya pracuje ako grafická dizajnérka a umelkyňa od skončenia vysokej školy pre rôzne spoločnosti, a keď začala chodiť so Stephenom, pomohol jej nájsť ešte viac práce, pretože mnohí jeho priatelia v Hollywoode hľadali niekoho, kto by bol s ňou. zručnosti.

Kennya pracuje v rovnakej oblasti už viac ako 30 rokov, no detaily svojej kariéry držala ďaleko od centra pozornosti.

Milujte život a manželstvo so Stephenom

Kennya sa stretla so Stephenom v roku 1987, keď ich zoznámil spoločný priateľ počas jazdy metrom, a po troch rokoch, keď boli spolu, vzali sa na malom obrade za účasti svojich najbližších priateľov a rodiny. Kennya porodila ich prvú dcéru Alaiu 24. januára 1993 a ich druhé dieťa Hailey nasledovalo 22. novembra 1996 – obe dievčatá sa stali modelkami. Vzdelávali sa doma, pretože kvôli Stephenovej práci museli často cestovať, Alaia sa v druhej polovici roku 2017 vydala za Andrewa Aronowa.

Po pôrode Alaie si Kennya najala portugalskú opatrovateľku, ktorá po dome neustále spievala kresťanské piesne, a neskôr Kennyi povedala, že mala víziu, ktorá jej povedala, že príde pracovať pre Baldwinovcov a že im pomôže stať sa opäť kresťanmi. . Potom Alaia začala chodiť do evanjelického kostola, zatiaľ čo Stephen ho krátko nato nasledoval a obaja sú dnes konzervatívni kresťania.

Záľuby a iné záujmy

Kennya rada počúva hudbu odkedy prvýkrát počula vystupovať svojho otca a dnes sú jej obľúbenými hudobnými žánrami jazz a blues, zatiaľ čo jej obľúbenými interpretmi sú Frank Sinatra a Aretha Franklin. Je milovníčkou zvierat a mala niekoľko mačiek.

Leto je Kennyiným obľúbeným obdobím, pretože si rada opaľuje pokožku na pláži. Jej obľúbeným koníčkom je cestovanie – so Stephenom bola po celých Spojených štátoch, pričom obaja boli pri viacerých príležitostiach aj na dovolenke v Európe, pričom Kennyiným obľúbeným miestom je Paríž vo Francúzsku, ktorý je podľa nej len pre zamilovaných a beznádejných. romantikov.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Matt Damon, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway. Podľa Kennyinej dcéry slávny americký herec Leonardo požiadal Hailey na rande v londýnskej krčme, na čo odpovedala, že sa bude musieť najskôr porozprávať s jej manželom.

Laura San Giacomo

Niektoré z Kennyiných obľúbených filmov sú Catch Me If You Can, Good Will Hunting a Dead Poets Society.

Aká bohatá je manželka Stephena Baldwina? Vzhľad a čistý majetok

Kennya má 52 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,6 metra) a váži približne 55 kg.

Od mája 2020 sa spoločný čistý majetok Kennyi a Stephena odhaduje na 500 000 dolárov. Obaja podali návrh na vyhlásenie konkurzu 21. júla 2009, čo viedlo k tomu, že prišli o svoje domy v Upper Grandview v New Yorku a v Nyacku, a potom sa presťahovali k Alecovi Baldwinovi, Stephenovmu bratovi, ktorý je slávny herec.

Kto je Stephen Baldwin? Wiki Bio

Stephen Andrew Baldwin sa narodil v Massapequa v štáte New York USA 12. mája 1966 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť.

Je to herec, filmový producent a autor, ktorý je pravdepodobne stále známy tým, že hral vo westernovom seriáli The Young Riders v rokoch 1989 až 1992, v ktorom hrali aj Josh Brolin a Ty Miller a ktorý je o niekoľkých jazdcoch Pony Express. Séria získala šesť ocenení vrátane dvoch cien Primetime Emmy a bola nominovaná na ďalších päť.

Stephen vyrastal v Massapequa spolu so svojimi dvoma sestrami, Jane Sasso a Elizabeth Keuchlerovou, a tromi staršími bratmi Alecom, Danielom a Williamom, z ktorých všetci traja sa stali známymi hercami. Ich rodičia sú Carol Newcomb, ktorá bola v domácnosti, a Alexander Rae Baldwin, Jr., ktorý bol stredoškolským učiteľom a futbalovým trénerom.

Stephen zápasil počas štúdia na strednej škole a po imatrikulácii v roku 1984 sa zapísal na Americkú akadémiu dramatických umení v Los Angeles v Kalifornii, kde v roku 1988 získal titul bakalára umenia.

V televíznom seriáli debutoval v roku 1987, keď stvárnil postavu Gutter Pup v epizóde The Prodigious Hickey z antologického seriálu American Playhouse. Potom bol pozvaný, aby hosťoval v niekoľkých seriáloch, ako je situačná komédia Family Ties v roku 1988, dráma China Beach v roku 1989 a sci-fi westernová séria Legend v roku 1995.

Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v animovanom seriáli o superhrdinoch Batman Beyond, v ktorom stvárnil hlas Charlieho Bigelowa, a v hororovej antológii Night Visions, predtým ako bol pozvaný, aby stvárnil opakujúcu sa postavu v komediálnom hororovom seriáli Scare Tactics v roku 2003.

Niektoré z jeho najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v britskej komediálnej panelovej šou 8 z 10 mačiek a reality seriálu Celebrity Big Brother v roku 2010 a v reality show The Celebrity Apprentice 6 v roku 2013.

Vo filme debutoval v roku 1988, keď stvárnil Luna Park Drunk v dramatickom filme Homeboy, a potom stvárnil vedľajšie postavy v niekoľkých filmoch, ako je vojnový film The Beast, nemecko-britská dráma Last Exit to Brooklyn a vojnová dráma. Obete vojny. Uznanie si získal po tom, čo hral ako Tuff Hedeman v životopisnom dramatickom filme 8 Seconds v roku 1994, v ktorom si zahrali aj Luke Perry a James Rebhorn, a ktorý je o živote Lanea Frosta, ktorý bol majstrom sveta v jazde na býkovi v roku 1987.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

LINK V BIO - Stephen Baldwin (@stephenbaldwin7 ) je vynikajúci herec, producent a publikovaný autor. Je tiež bratom @alecbaldwininsta a @thebillybaldwin, ako aj budúcim svokrom @justinbiebera, keďže jeho dcéra @haileybaldwin je momentálne zasnúbená s Justinom Bieberom! Stephen je známy svojimi úlohami vo filmoch Obvyklí podozriví, Flinstonovci a #BioDome. Niektoré z jeho nedávnych projektov zahŕňajú komédiu, Church People, The Great American Pilgrimage, ako aj drámu Staines, skutočný príbeh o lekárskom misionárovi Grahamovi Stainesovi, ktorý slúžil malomocným v Indii. V dnešnej epizóde sa Lucas rozpráva so Stephenom o svojej viere, vášni pre film a o tom, prečo je v kresťanskej kinematografii dôležitá kvalita a dokonalosť. TÚTO EPIZÓDU SPONZORUJE GRAND CANYON UNIVERSITY @gcu #stephenbaldwin #baldwinbrothers #alecbaldwin #haileybaldwin #justinbieber #podcast #podcastaddict #film #actor #autor #nrb #staines #celebrity #NYC #LA #1997 #1997778 #LA #1999949 #19999797 #19999777 #19999775 #1999997 #1999977 #19999797 #1999978 #1999977 #1999978 #1999999 #1999998 #LA #faithfilms #hostiteľ

Príspevok zdieľaný používateľom LUCAS MILES (@mrlucasmiles) 21. augusta 2018 o 6:16 PDT

Niektoré zo Stephenových úloh, ktoré nasledovali, boli v neo-noirovom mysterióznom filme Obvyklí podozriví v roku 1995, akčnom filme Scarred City v roku 1988 a romantickej komédii Flinstonovci vo Viva Rock Vegas v roku 2000. Niektoré z jeho najnovších účinkov vo filmoch bol v kresťanskej dráme Faith of Our Fathers v roku 2015, v tureckom horore Magi v roku 2016 a v dráme The Least of These: The Graham Staines Story v roku 2019.

Stephen režíroval svoj prvý dokumentárny film – Livin’ It – v roku 2004 a svoj druhý film v roku 2012 s názvom The Will to Drill. Získal jedno (spoločné) ocenenie – cenu National Board of Review Award za najlepší herecký výkon súboru v roku 1995, pričom bol nominovaný na cenu Zlatá malina za najhoršieho herca vo vedľajšej úlohe v roku 2001 za výkon vo filme Flinstonovci vo Viva Rock Vegas.