Wiki Kelly Hansen – čistá hodnota, manželka, vek. Teraz je ženatý?

ObsahKto je Kelly Hansen?

Kelly Hansen bola narodený v znamení zverokruhu Barana dňa 18thapríla 1961, v Hawthorne, Kalifornia, USA, a je americký hudobník, pravdepodobne najznámejší ako frontman britsko-americkej rockovej skupiny. Cudzinec . Okrem toho je všeobecne uznávaný ako zakladajúci člen americkej hardrockovej skupiny Hurricane, ako aj bývalý člen rockových kapiel ako Unruly Child a Perfect World.

Hudobná kariéra

Kelly Hansen Kariéra v hudobnom priemysle sa začala začiatkom 80-tych rokov, začínala ako nezávislý štúdiový spevák.

KELLY Hansen – cudzinka

pridané KELLY Hansen – cudzinka na Nedeľa 30. júla 2017

V roku 1983 sa spojil s bubeníkom Jayom Schellenom, gitaristom Robertom Sarzom a basgitaristom Tonym Cavazom, ktorí sú mladšími bratmi členov známych rockových hudobníkov Quiet Riot Rudyho Sarza a Carlosa Cavaza, a založili hard-rock/heavy metalovú skupinu s názvom Hurikán . Kapela, ktorá spočiatku nedokázala prilákať veľké vydavateľstvá, vydala v roku 1985 nezávisle svoj debutový album s názvom Take What You Want. Po nadmernom turné na vlastnú päsť, ako aj po tom, čo účinkovali ako predskokani pre Stryper na ich turné „To Hell with the Devil“ v ​​rokoch 1986 a 1987, Hurricane „zachytili uši“ vydavateľstva Enigma Records a uzavreli zmluvu s nahrávaním.

Debutový štúdiový album skupiny s názvom Over the Edge bol vydaný v roku 1988 a vyšplhal sa na 92. miesto v rebríčku Billboard US Album, rovnako ako produkcia singlov ako Over the Edge a I'm on to You, ktoré sa umiestnili na 92. 33 v rebríčku Mainstream Rock Tracks v Billboarde. V roku 1990 Hurricane vydal ďalší štúdiový album – Slave to the Thrill – z ktorého vznikli dva single, Dance Little Sister a Next To You. Hoci sa charakterizuje ako „najsústredenejšie“ vydanie skupiny, nepodarilo sa mu dosiahnuť skutočný komerčný úspech, čo viedlo členov kapely k rozchodu v roku 1991.

Hansen potom vystupoval ako session spevák a hosťoval v rôznych projektoch, kde sa spojil s rôznymi umelcami vrátane mien ako Don Dokken a Fergie Fredriksen, ako aj s kapelami Slash’s Snakepit a Bourgeois Pigs. V polovici 90. rokov 20. storočia Kelly pôsobil ako predskokan skupiny Air Pavillion, s ktorou vydal dva štúdiové albumy – Sarrph Cogh v roku 1994 a The River / The Life v roku 1999. Potom sa v roku 1998 Kelly pripojil k skupine Unruly Child, kde nahradil ich frontmana Marka Freea. vydala album Waiting for the Sun.

Neskôr v tom istom roku ho bolo možné počuť na štúdiovom albume Stuarta Smitha Heaven and Earth.

Začiatkom roku 2000 sa Hansen spojil s Timom Donahue, s ktorým vydal štúdiový album s názvom Into the Light. V roku 2001 spolu s pôvodným členom Jayom Schellenom, ako aj basgitaristom Larrym Antoninom a gitaristom Seanom Manningom, Kelly vzkriesili Hurricane a krátko nato, takmer 11 rokov od tretieho, kapela vydala svoj štvrtý a posledný štúdiový album s názvom Liquifury.

O dva roky neskôr, v roku 2003, Hansen sa spojili s basgitaristom Fabriziom V.Zee Grossim, gitaristami JM Scattolinom a Alexom De Rossom, klaviristom Adamom Forgione a bubeníkom Biggsom Briceom a založili hardrockovú kapelu Perfektný svet . Ich jediné vydanie, jednoducho nazvané Perfect World, sa dostalo do hitparád neskôr v tom istom roku a vydalo ho vydavateľstvo Frontier Records.

V marci 2005 Kelly Hansen sa spojil s Mickom Jonesom a pridal sa k jeho rockovej kapele Cudzinec . V novembri toho roku debutoval ako tretí hlavný spevák skupiny a účinkoval na živom albume s názvom Extended Versions.

Po rozsiahlom turné v roku 2007 vydali v polovici roku 2008 svoj album s antológiou najväčších hitov s názvom No End in Sight: The Very Best of Foreigner – okrem všetkých hitov z 80. a 90. rokov obsahuje hitový singel Too Late. ktorý vyšiel v júni 2008. V roku 2009 vydal Foreigner ďalší štúdiový album – Can't Slow Down – ktorý sa umiestnil na 29. mieste v rebríčku Billboard 200 a vyprodukoval dva single In Pieces a When It Comes to Love.

Po tomto komerčnom úspechu bola skupina v nasledujúcom roku 2010 ocenená zlatou certifikáciou Asociácie nezávislých hudobných spoločností za predaj viac ako 100 000 kópií len v Európe.

V roku 2011 Foreigner vydali druhé vydanie svojich najväčších hitov s názvom Extended Versions II, ako aj Acoustique, štúdiový album ich najväčších hitov „vyzliekaných“ do akustického režimu. V nasledujúcich rokoch Kelly a jeho kolegovia z kapely absolvovali turné po malých kluboch a miestach po celých Štátoch, kým sa vrátili do štúdia a vydali svoj najnovší album, symbolicky nazvaný 40: Forty Hits From Forty Years 1977-2017, ktorý sa dostal do hitparád v roku 2017.

Z dôvodu globálnej pandémie COVID-19 bolo turné skupiny Juke Box Heroes odložené na rok 2021.

Okrem všetkého vyššie uvedeného je Kelly aj vášnivým „študentom jedla“ a v auguste 2015 sa objavil v epizóde „Rock Stars“ súťažnej reality show o varení Food Networks. Nasekané , ktorá sa predtým v roku 2010 zúčastnila kuchárskych šou ako The Asphalt Chef a The Chew.

Čistá hodnota

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko bohatstva tento 59-ročný americký rockový hudobník doteraz nahromadil? Podľa autoritatívne zdroje Čistý majetok Kelly Hansen sa v polovici roku 2020 pohybuje okolo sumy 3 milióny dolárov , ktoré získal najmä svojou takmer 40-ročnou kariérou vo svete rockovej hudby.