• Hlavná
  • Speváci
  • Wiki Katie Noel – vek, telo, čistá hodnota, priateľ, národnosť

Wiki Katie Noel – vek, telo, čistá hodnota, priateľ, národnosť

ObsahKto je Katie Noel? Wiki Bio

Katie ‘Noel’ McGalliard sa narodila v Asheville v Severnej Karolíne v USA 25. októbra 1999 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je youtuberka a speváčka , ktorá je snáď najznámejšia vďaka svojmu kanálu YouTube „katie noel“, ktorý spustila 29. septembra 2014 a na odber ktorého sa v súčasnosti prihlasuje takmer 250 000 ľudí a má spolu viac ako 38 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí.

Jej prvé nahrané video malo názov Girl Slays Black Beetles Cover, zatiaľ čo dve z jej najobľúbenejších videí sú Katie Noel – Diesel Gang (OFFICIAL), vďaka ktorým sa stala populárnou na internete a ktoré si od svojho nahrania 16. storočia pozrelo viac ako 9,3 milióna krát mája 2018 a Katie Noel – Blood Red (oficiálne hudobné video), ktoré od 23. augusta 2019 videlo viac ako štyri milióny krát.

Detstvo a vzdelanie

Katie bola vychovávaná ako jediné dieťa v Asheville jej otcom, ktorý je majiteľom malého ranča, a jej matkou, ktorá pracuje ako učiteľka na miestnej strednej škole.

Katie sa začala zaujímať o spev už vo veľmi ranom veku a po tom, čo si jej rodičia všimli jej talent, ju zapísali do miestnej umeleckej školy, kde si svoje spevácke schopnosti precvičovala. V roku 2013 nastúpila na strednú školu , a začala sa zaujímať o herectvo, keďže ako väčšina jej rovesníkov sa chcela stať slávnou herečkou – Katie sa objavila v niekoľkých školských predstaveniach, než sa rozhodla venovať výlučne svojej speváckej kariére. Po imatrikulácii v roku 2017 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale radšej sa venovať svojej speváckej kariére.

Kariéra ako spevák

Katie vydala dva albumy, pričom jej debut bol Just Gonna Send It v roku 2018 vrátane skladieb ako I’m On One, Scars a Who I Am. Katie trvalo približne rok, kým pripravila piesne pre tento album, keďže predtým sa väčšinou zamerala na spievanie cover verzií piesní a niekoľkých ďalších piesní Just Gonna Send It, ktoré sa stali trochu populárnymi, sú Chop ‘Em, Betrayed a Boondocks. Do konca roka 2018 pridala ďalšie svoje piesne s názvom Love Me Life Rock and Roll, I Sing Better When I’m Drunk a Good Enough. Katiin štýl sa nazýva country rap a je to trochu nezvyčajný hudobný žáner.

Jej druhý album Rap the South vyšiel v roku 2019 a obsahuje niektoré z najpopulárnejších skladieb boli Virginia Gang, White Lighting a Snow White – album pozostával len z troch ďalších skladieb, ktorými sú Running on a Dream, Whistlin Dixie a 660. Okrem svojich dvoch albumov vydala Katie mnoho singlov, z ktorých niektoré sú Hey Boy, Hey Girl, čo je jej najnovšia pieseň, Blood Red a Jeep Gang. Momentálne pracuje na vydaní svojho tretieho albumu a zatiaľ neprezradila jeho názov.

Katie je tiež hviezdou sociálnych médií – jej instagramový účet sleduje viac ako 260 000 ľudí, pričom naň odovzdala viac ako 270 obrázkov a má spustený ďalší instagramový účet pre svojho psa Dixie.

Je aktívna aj na Twitteri, no zhromaždila len okolo 430 sledovateľov.

Milujte život a vzťahy

Katie je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, ale je známe, že donedávna chodila s Ryanom Upchurchom, americkým rapperom, ktorý je snáď najznámejší pre jeho piesne Hollerboys, Everlasting Country a Roots Run Deep. Týchto dvoch zoznámil spoločný priateľ na večierku a začali spolupracovať skôr, ako sa z toho stal vzťah.

Chodili od roku 2018 do začiatku roku 2020, keď to Katie náhle prerušila. však Ryan vysvetlil vo videu nahral na webovú stránku reallilaizy.com, že obaja spia v jednej posteli a v snahe pritiahnuť si Katie bližšie k sebe, chytil jej prsia a neúmyselne sa jej dotkol medzi nohami, čo viedlo k ich rozchodu. Katie je veľmi nábožná a nechce spať so svojím priateľom, kým sa nevydajú, a preto to bolo dosť veľké na to, aby vzťah ukončila.

Zdá sa, že Katie je momentálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Láska silnejšia ako titán a cennejšia ako zlato Ako sa vám všetkým páči slečna Tennessee? Toto je pár záberov z videa! Uverejnite počúvanie piesne vo svojom príbehu a OZNAČTE NÁS, aby sme mohli preposlať! #dieselgang #mistennessee

Príspevok zdieľaný používateľom Katie Noel (@i_am_dieselgang) 5. júla 2020 o 12:12 PDT

Záľuby a iné záujmy

Katie je veľkou milovníčkou zvierat, keďže bola vychovaná na ranči a jej rodina mala veľa psov, zatiaľ čo ona sa momentálne stará o vlastného psa Dixie, a to sa stalo doslova internetovou senzáciou. Rada chodí nakupovať oblečenie, a keďže len málokedy nájde niečo, čo by sa hodilo k jej štýlu, Katie spustila vlastnú líniu oblečenia Diesel Gang Apparel, ktorú predáva na internete. Rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA, aby propagovala svoju spevácku kariéru, zatiaľ čo v Európe bola pri jedinej príležitosti, keď navštívila Paríž vo Francúzsku.

Vo voľnom čase rada číta, zatiaľ čo niektoré z jej ďalších koníčkov sú cvičenie v posilňovni, chodenie behať a ochutnávanie rôznych kuchýň.

Vo svojom voľnom čase Katie rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Kate Winslet, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a The Eternal Sunshine of the Nepoškvrnená myseľ.

Vzhľad a čistý majetok

Katie má 20 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,65 metra a váži okolo 58 kg. Od júna 2020 čistý majetok Katie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.