Wiki Kamilly Kowal – Vek, výška, miery, priateľ

ObsahKto je Kamilla Kowal? Wiki Bio

Kamilla Kowal sa narodila vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade. v roku 1993 – jej znamenie zverokruhu sa považuje za Raka a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je herečkou a modelkou, ktorá získala uznanie po účinkovaní v krátkom filme The New Romantic a televíznom sitcome Letterkenny.

Raný život a vzdelanie

Kamilla bola vychovávaná ako slobodné dieťa vo Vancouveri jej otcom, ktorý je právnik, a matkou, ktorá pracuje na miestnej strednej škole.

Kamilla sa začala zaujímať o herectvo vo veku piatich rokov, keď začala s mamou pozerať televíziu, a keď začala navštevovať základnú školu, začala sa zaujímať o modeling, keďže väčšina jej rovesníčok sa chcela stať slávnymi modelkami a čítala časopisy pre tínedžerov. . Kamilla navštevovala katolícku strednú školu sv. Benedikta a zároveň navštevovala hodiny miestnej hereckej školy.

Kamilla mala v škole dobré známky, ale bola aj veľmi športová, hrala futbal, volejbal a tiež behala.

Po imatrikulácii odštartovala svoju modelingovú kariéru a rozhodla sa nezapísať sa na vysokú školu.

Kariéra herečky a modelky

Kamilla začala s modelingom vo veku 16 rokov, keď podpísala zmluvu s kanadskou modelingovou agentúrou Charm Plus. Do súťaže krásy Miss Greater Sudbury sa prihlásila po tom, čo ju povzbudili jej priatelia a rodina, a skutočne ju vyhrala. Kamilla sa objavila v niekoľkých filmoch a televíznych seriáloch – jej prvá významná rola bola v komediálnom televíznom seriáli Leterkenny, kde stvárnila Bonnie v rokoch 2016 až 2019 v celkovom počte 28 epizód z 54.

jpeg

V seriáli si zahrali Jared Keeso, Michelle Mylett a Nathan Dales a je o ľuďoch žijúcich v malom meste, ktoré počas ôsmich sérií vyhralo 11 ocenení a bolo nominovaných na 32 ďalších a Kamilla bola nedávno obsadená, aby sa opäť objavila v deviatej sérii.

V roku 2018 bola Kamilla obsadená do krátkeho filmu Nowhere, v ktorom si zahrali Angie Castillo Davis, Shannon Thomas a Javon Walker a ktorý sleduje muža, ktorý stratil lásku svojho života. V tom istom roku stvárnila Emily v romantickej komediálnej dráme Nový romantik , v ktorom si zahrali Jessica Barden, Hayley Law a Brett Dier a je o dievčati, ktoré po tom, čo ho omrzelo randenie s chlapcami z lásky, začne chodiť s bohatým mužom, pretože jej denne kupuje darčeky.

Kamilla sa najnovšie objavila v trileri American Hangman, v ktorom si zahrali Donald Sutherland, Vincent Kartheiser a Oliver Dennis, a ktorý sleduje bývalého sudcu, ktorý vo svojej pivnici spúta dvoch mužov a ich priznania streamuje na internete, kým sa jeho diváci dostanú k rozhodnúť, čo sa s nimi stane. Film získal protichodné recenzie, ale Kamilla bola chválená za stvárnenie tínedžerskej susedky.

Milovať život a priateľa

Kamilla randí s Lukom McCawom zrejme odkedy navštevuje rovnakú strednú školu.

O Lukovi sa toho veľa nevie, keďže Kamilla si radšej necháva podrobnosti o svojom osobnom živote pre seba, no ten muž má zrejme bakalársky titul na Laurentianskej univerzite a zdá sa, že sa zaujíma o golf. Kamilla občas nahráva fotky ich dvoch spolu na jej instagramový účet a hovorí sa, že sa zasnúbili v januári 2020, ale Kamilla mlčala.

Internetom kolujú aj fámy, že by s ňou obľúbená herečka mohla mať pomer kolega herec Andrew Herr , po boku ktorej sa objavila v seriáli Letterkenny, pretože mnohí z jej fanúšikov sa domnievajú, že títo dvaja sa v seriáli, ktorý nebol scenáristicky, zdajú byť príliš blízko. Zdá sa, že Andrew je momentálne slobodný, čo prispelo k šíreniu klebiet.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

útulná kamilla

Príspevok zdieľaný používateľom Kamilla Kowal (@kamillakowal) 8. februára 2020 o 17:12 PST

Záľuby a iné záujmy

Kamilla rada trávi svoj voľný čas vonku a uprednostňuje život na dedine ako v preľudnenom veľkomeste. Je do istej miery závislá na sociálnych sieťach, a hoci nie je taká populárna, stále nahráva obrázky na svoj instagramový účet približne raz týždenne a zhromaždila viac ako 120 000 sledovateľov. Kamilliným hlavným koníčkom je cestovanie a bola vo viacerých štátoch USA, väčšinou pracovne, pričom mala možnosť ísť aj do Európy a navštíviť krajiny ako Spojené kráľovstvo, Francúzsko či Taliansko. Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku.

Kamilla vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Cruise a Emily Blunt, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Posledný samuraj, Top Gun a Mary Poppins Returns. Tiež rada sleduje televízne seriály a niektoré z jej obľúbených sú Lost, Breaking Bad a That '70s Show.

Vzhľad a čistý majetok

Kamila má 26 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a orieškové oči, je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži približne 58 kg. Jej dôležité štatistiky 32-26-32. Od apríla 2020 sa čistý majetok Kamilly odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.