• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Kacey Rohl – známa ako Marina Andrieski v seriáli The Magicians

Wiki Kacey Rohl – známa ako Marina Andrieski v seriáli The Magicians

ObsahKto je Kacey Rohl zo série The Magicians? Wiki Bio

Kacey Rohl sa narodila vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 6. augusta 1991, takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je to herečka, ktorá získala uznanie po tom, čo začala stvárňovať Marina Andrieski v dramatickom seriáli Kúzelníci , ktorý sa vysiela od roku 2015 a ktorý sleduje niekoľko študentov, ktorí navštevujú školu mágie. Prehliadka získala cenu Joey za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe alebo hosťujúcu hviezdu v televíznom seriáli Age 10-12 Years za výkon Ava Telek a bola nominovaná na ďalších osem.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🧪‼️‼️🧪

Príspevok zdieľaný používateľom Kacey Rohl (ona/ona) (@kaceykadoodles) 30. marca 2020 o 15:05 PDT

Detstvo a vzdelanie

Kacey bola vychovávaná ako jediné dieťa vo Vancouveri jej matkou Jan Derbyshire, ktorá je herečka, komička a dramatička, a jej otcom Michaelom Rohlom, ktorý je slávnym kanadským televíznym režisérom s nemeckými koreňmi. Kacey bola fyzicky veľmi aktívna, keď navštevovala strednú školu, pretože hrala futbal a lakros. Začala chodiť na hodiny herectva vo veku 14 rokov a potom sa objavila vo väčšine hier hraných na jej škole. Jej rodičia jej poskytovali podporu a často ju brávali na filmy a televízne seriály, na ktorých pracovali, a po imatrikulácii zo strednej školy sa Kacey stala herečkou a rozhodla sa nenavštevovať vysokú školu.

Vystúpenia vo filmoch

Kacey debutovala vo filme v roku 2010, keď stvárnila Emmu Hollings vo filme The Client List, po ktorom nasledovalo stvárnenie Tabithy v thrilleri Bond of Silence v tom istom roku. Uznanie získala po tom, čo hrala Prudence v romantickom horore Červená čiapočka v roku 2011, v ktorom hrali Amanda Seyfried, Gary Oldman a Billy Burke a ktorý sleduje Valerie, ktorá je zamilovaná do Petra, ale jej rodičia už zariadili, aby sa Valerie vydala za iného. muž. V tom istom roku Kacey stvárnila Satana Spawna v Sunflower Hour a Sarah v dramatickom filme Sisters & Brothers.

Pokračovala stvárnením Melissy v thrilleri Ghost Storm a Caitlin v kriticky uznávanom romantickom filme Geek Charming, pričom bola chválená za stvárnenie Kelly Jenkinsovej v rodinnom filme priamo na DVD. Dievča: Country Pride v roku 2012. Kacey hrala ako Emma aj Haley v dramatickom filme Taken Back: Finding Haley, predtým ako bola v roku 2013 pozvaná, aby stvárnila postavu Moniky v Doubt.

Dve z posledných úloh Kacey vo filmoch boli ako Sabrina Swanson vo filme Killer High v roku 2018 a ako Katie Arneson v dramatickom filme White Lie, za ktorý bola nominovaná na 8. kanadskú filmovú cenu za najlepšiu herečku.

Úlohy v televíznych seriáloch

Kacey debutovala v televíznom seriáli v roku 2010 stvárnila vedľajšiu postavu v epizóde Heretic’s Fork sci-fi série V, zatiaľ čo sa objavila v jednotlivých epizódach troch ďalších sérií v tom istom roku – Caprica, Fringe a Tower Prep.

V roku 2011 hrala vedľajšiu postavu Sarah Ellis v minisérii Clue, po ktorej sa objavila v dvoch epizódach hororovej antológie R. L. Stine's The Haunting Hour: The Series. Kacey získala svoju prvú opakujúcu sa úlohu v tom roku, keď bola pozvaná hrať Sterling Fitch v šiestich epizódach kriminálneho seriálu The Killing.

V roku 2012 mala hrať v American Housewife, ale pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť. Potom sa objavila v jedinej epizóde Supernatural v roku 2012, Cracked v roku 2013 a Played predtým, ako začala stvárňovať opakujúcu sa postavu Abigail Hobbs v psychologickom hororovom seriáli Hannibal v roku 2013, pričom natáčala do roku 2015.

Kacey získala svoju prvú hlavnú rolu v roku 2016 ako Kerry Campbell v mysterióznom sci-fi seriáli Wayward Pines, v ktorom hrali Matt Dillon, Carla Gugino a Toby Jones a ktorý sleduje podivné udalosti, ktoré sa dejú v malom mestečku Wayward Pines v Idahu.

V roku 2016 sa objavila v jednotlivých epizódach seriálu Once Upon a Time, The X-Files a iZombie, predtým ako bola pozvaná, aby hrala ako Alena v superhrdinskom seriáli Arrow v rokoch 2017 až 2019.

Kacey momentálne nakrúca pre špionážny seriál Fortunate Son ako hlavná postava Ellen Howard.

Milujte život a vzťahy

Kacey si podrobnosti zo svojho milostného života necháva pre seba, no je známe, že mala vzťah s o tri roky mladším kanadským hercom Adamom DiMarcom, ktorý trval viac ako tri roky, kým sa z neznámych príčin rozišli, no možno vzdialenosť vytvorenú ich prácou.

Adam DiMarco sa narodil 14. apríla 1994 vo Vancouveri, Britská Kolumbia, Kanada – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má kanadské občianstvo. Je známy tým, že sa objavil vo filmoch ako Zapped v roku 2014 a Girl House v roku 2014 a stretol sa s Kacey, keď obaja natáčali seriál The Haunting Hour: The Series od R. L. Stinea. Niektoré z posledných Adamových vystúpení v televízii boli v seriáloch Charmed, The Order a The Chilling Adventures of Sabrina, ktoré boli natočené v roku 2019. Je tiež hudobníkom a vydal niekoľko skladieb.

Záľuby a iné záujmy

Kacey je veľmi spoločenský človek a rada trávi čas so svojimi kolegami a rodinou, hrá s nimi hry vrátane kartových hier, stolových hier a rôznych športov. Voľný čas rada trávi v prírode, obklopená čerstvým vzduchom, stromami a žiadnymi autami a jedným z jej hlavných koníčkov je cestovanie – precestovala celý svet vrátane niekoľkých štátov USA, ale aj niekoľkých európskych krajín ako napr. Francúzsko, Taliansko a Portugalsko. Ona je a milovník zvierat , pričom jej obľúbené sú králiky a psy.

pridané Kacey Rohl na Piatok 30. augusta 2013

Niektorí zo slávnych hercov a herečiek, ktorých Kacey najradšej sleduje, sú Al Pacino, Heath Ledger a Sandra Bullock, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Scarface, The Dark Knight a Runaway Bride. Tiež rada pozerá animované filmy, ako sú Disney's Minions, How To Train Your Dragon a Inside Out.

Vzhľad a čistý majetok

Kacey má 28 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy, ktoré si prefarbuje na blond a modré oči, je vysoký 5 stôp 5 palcov (1,65 m). a váži okolo 128 libier (58 kg). Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.