Wiki Josha Kiszku (Greta Van Fleet) Vek, výška, čistá hodnota

ObsahKto je Josh Kiszka (Greta Van Fleet)? Wiki Bio

Josh Kiszka sa narodil 23. apríla 1996 vo Frankenmuth, Michigan, USA – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je to spevák, známy najmä ako zakladajúci člen skupiny Greta Van Fleet.

Raný život a vzdelanie

Josh bol vychovaný vo Frankenmuthe spolu so svojím dvojčaťom Jakeom a ich dvoma mladšími bratmi, ich otcom, ktorý je obchodníkom, a ich matkou, ktorá pracuje v upratovacej firme. Všetci štyria bratia začali počúvať hudbu vo veľmi ranom veku, zatiaľ čo Josh začal najprv cvičiť na hračkárskej gitare, ktorú dostal na narodeniny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Joshom M. Kiszkou (@josh_gvf) dňa 28. júla 2019 o 22:56 PDT

Josh tiež trávil veľa svojho voľného času pred televízorom sledovaním filmov a sníval o tom, že sa stane slávnym hercom, a stále má obrovský záujem pustiť sa do filmového priemyslu.

Keď vyrastal so svojimi bratmi pri futbale a futbale, bol fyzicky veľmi aktívny, pričom ich rodičia brávali každú zimu lyžovať. Keď trávili zimy vysoko v horách, mali štyria bratia vždy so sebou gitary a stále niekto hral a spieval. Po imatrikulácii zo strednej školy sa Josh nezapísal na vysokú školu, ale skôr sa zameral na svoju kariéru hudobníka.

Kariéra hudobníka

Josh vyrastal na počúvaní hudobníkov ako Keith Richards, John Denver a Eric Clapton, medzi mnohými inými, zatiaľ čo jeho obľúbenou kapelou sú Led Zeppelin, ku ktorým je jeho vlastná skupina Greta Van Fleet často prirovnávaná, zatiaľ čo frontman Led Zeppelin Robert Plant má na viacerých príležitosti uviedli, že Greta Van Fleet je talentovaná skupina.

Josh, Jake, ich mladší brat Sam a Kyle Hauck založili kapelu v roku 2012, pričom nápad na názov kapely pochádza z mena obyvateľky Frankenmuthu – Gretna Van Fleet.

Prvé dve piesne, ktoré nahrali, sa volali Cloud Train a Standing On, a to bolo predtým, ako Kyle Hauck opustil kapelu v októbri 2013, keď ho na poste bubeníka nahradil Danny Wagner. Ich prvé Extended Play (EP) bolo nahrané v jednom „prebere“ 28. februára 2014, vrátane piesní Standing On, By the Riverside a Down to the River.

Po vydaní piesne sa trochu preslávili Highway Tune dňa 17. januára 2016 a po jej živom odohraní v šou Shameless Showtime.

Videoklip k piesni vyšiel 19. apríla 2017 a ich EP s názvom Black Smoke Rising nasledovalo 21. apríla, pričom Apple Music označila Gretu Van Fleet za svojho nového umelca týždňa. Ich prvé turné bolo v máji 2017 s kapelou The Struts.

Greta Van Fleet získala cenu pre najlepšieho nového umelca na Loudwire Music Awards v októbri 2017, potom vydala svoje EP From the Fires 10. novembra. V januári 2018 sa Elton John chlapcov opýtal, či by vystúpili na jeho večierku s udeľovaním Oscarov, ktorý sa konal 4. marca 2018 a ktorý prijali, a odtiaľ chlapci debutovali v televízii v The Tonight Show v hlavnej úlohe Jimmyho Fallona dňa 26. júla 2018.

Ich debutový album s názvom Anthem of the Peaceful Army vyšiel 19. októbra 2018 a stal sa najpredávanejším albumom, keď sa ho za prvý týždeň predalo viac ako 80 000 kópií a dostal sa na 3. miesto v rebríčku Billboard 200. V decembri boli nominovaní na štyri ceny Grammy 2018, vyhral cenu za najlepší rockový album. Niektoré z piesní, ktoré nedávno vydali, sú Lover, Leaver a Always There, čo je soundtrack k filmu A Million Little Pieces.

Milujte život a vzťahy

Josh normálne nehovorí o dievčatách, s ktorými chodí, ale webovú stránku Pinterest.com Zdá sa, že obsahuje veľa obrázkov súčasnej priateľky hudobnej hviezdy.

Títo dvaja sa údajne stretli na večierku zorganizovanom po vystúpení kapely v krčme a zoznámil ich spoločný priateľ, ktorý veril, že sa zhodnú. Údajne sú spolu už vyše roka, pričom detaily zo svojho milostného života pred verejnosťou taja. Predtým, ako začal chodiť s tajomným dievčaťom, bol Josh údajne vo vzťahu so svojou stredoškolskou láskou viac ako tri roky, avšak potom, čo sa jeho kapela stala slávnou, dievča údajne začalo príliš žiarliť, čo viedlo k ich rozchodu.

Záľuby a iné záujmy

Josh je veľmi zanietený písaním, ktoré je jeho hlavným koníčkom (ako aj prácou), a napísal všetky piesne skupiny.

Stále je veľkým fanúšikom filmového priemyslu, pričom jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Robert Downey Jr., Channing Tatum a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Avengers, 21 Jump Street a Nothing Hill. Je milovníkom zvierat a má psa. Je tiež filantropom a venoval značné množstvo peňazí na charitu.

Josh rád cestuje a jeho práca hudobníka mu umožnila cestovať po USA, pričom bol aj v mnohých krajinách Európy, ako je Francúzsko, Nemecko a Taliansko, pričom jeho vysnívanou destináciou je Švajčiarsko.

Je fyzicky veľmi aktívny, pretože stále hrá futbal a futbal so svojimi bratmi a venuje sa zimným športom, ako je lyžovanie a snowboarding. Voľný čas rád trávi v prírode a často pridáva obrázky prevzaté z hôr, lesov a jazier na jeho instagramový účet.

Vzhľad a čistý majetok

Josh má 23 rokov. Má stredne dlhé kučeravé hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 67 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.