• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Jocelyn Hudon – manžel, čistá hodnota, výška, vek, životopis

Wiki Jocelyn Hudon – manžel, čistá hodnota, výška, vek, životopis

ObsahKto je Jocelyn Hudon? Wiki Bio

Jocelyn Hudon sa narodila v Kanade 18. novembra 1994, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má kanadskú štátnu príslušnosť. Ona je herečka , najznámejší tým, že stvárnil opakujúcu sa postavu Ruby Speers v dvoch epizódach dramatického fantasy hororového seriálu The Order, ktorý sa vysiela od roku 2019 a v ktorom hrajú Jake Manley, Kayla Heller a Sarah Grey. Séria sleduje muža, ktorý začal vojnu medzi temnými mágmi a vlkolakmi, aby mohol pomstiť svoju mŕtvu matku, bol nominovaný na sedem cien Leo.

Raný život a vzdelanie

Jocelyn bola vychovávaná ako slobodné dieťa v Kanade jej otcom, ktorý je právnik, a matkou, ktorá učí na miestnej strednej škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🧚‍♂️ 🤍

Príspevok zdieľaný používateľom Jocelyn Hudon (@jocelynhudon) 19. februára 2020 o 17:16 PST

Jocelyn sa do baletu zamilovala už vo veľmi ranom veku – jej matka ju našla tancovať pred televízorom, a tak ju prihlásila na National Ballet School of Canada, ktorú Jocelyn navštevovala až do svojich 17 rokov. Bola aj fyzicky aktívnejšia, trávila Voľný čas vonku hrá so svojimi priateľmi, ktorí ju opísali ako vysoko spoločenskú osobu. Po imatrikulácii sa Jocelyn rozhodla zamerať sa skôr na to, aby sa stala slávnou herečkou, než aby študovala na vysokej škole.

Kariéra herečky

Jocelyn pracovala v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživila, napríklad ako čašníčka v miestnej reštaurácii, keď sa zúčastňovala konkurzov na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch.

V roku 2015 debutovala v televíznom seriáli, kde stvárnila Cyber ​​Girl v akčnom komediálnom filme Pixels, v ktorom hrali Adam Sandler a Kevin James a ktorý sleduje mimozemských útočníkov, ktorí útočia na Zem po tom, čo si mysleli, že klasická hra Pac-Man je Vyhlásenie vojny Zeme film získal štyri ceny a na ďalších deväť bol nominovaný. V tom istom roku sa objavila ako Stacy v komediálnom seriáli Good Witch, seriáli Single Ladies a fantasy seriáli Lost Girl.

Vo filme stvárnila vedľajšiu postavu Jasmine romantická dráma Under Her Mouth v ktorom si zahrali Erika Linder a Natalie Krill a ktorý je o dvoch ženách, ktoré sa do seba zamilujú.

Jocelyn potom stvárnila Mladú Brendu v hororovom seriáli Slasher a objavila sa ako portrét v britskom dramatickom filme Four in the Morning a potom sa objavila v jednotlivých epizódach seriálu Gangland Undercover a kriminálnej drámy sci-fi seriálu Incorporated.

V roku 2017 hrala Jocelyn Alexu v romantickom filme Love Locks, ktorý svojmu skladateľovi Hamishovi Thomsonovi priniesol cenu Leo za najlepšiu hudobnú partitúru v televíznom filme. Jocelyn stvárnila Shelly v romantickej dráme The Christmas Cure a opakujúcu sa postavu Abby v sérii hororových thrillerov The Strain.

V roku 2018 sa objavila ako Vanessa v krátkom dramatickom filme Stories We Tell Ourselves o našich myšlienkach a úzkosti, ktorú pociťujeme každý deň, zatiaľ čo kameraman filmu Kristofer Bonnell získal cenu CSC za najlepšiu kameru v krátkom dramatickom filme.

V tom istom roku sa objavila v štyroch televíznych seriáloch – niektoré z jej najvýznamnejších výkonov boli ako Willow v 10 epizódach kriminálneho seriálu Ice, ako Audrey Smith v kanadskej dráme Frankie Drake Mysteries a v romantickej dráme When Calls the Srdce.

Dve z jej najnovších úloh boli v romantickom dramatickom filme Od priateľa po snúbenca v roku 2019, v ktorom hrala ako Jessica po boku Ryana Paeveyho, a v dramatickom filme Riptide, ktorý režíroval aj napísal Tim Barrow a v ktorom hrali David Whitney a Dávid Tudor.

Milujte život a vzťahy

V roku 2016 začala Jocelyn randiť s kanadským hercom Jakeom Manleym, ktorý získal uznanie po stvárnení hlavnej postavy Jacka Mortona vo filme The Order.

pridané Jocelyn Hudon na štvrtok 21. marca 2019

Tí dvaja sú spolu už viac ako štyri roky , ale po internete kolujú klebety, že sa rozišli, zatiaľ čo iní tvrdia, že sa zasnúbili koncom roka 2019. Ani Jake, ani Jocelyn sa k povestiam nevyjadrili a zdá sa, že spolu stále chodia, pretože existujú fotografie, na ktorých sú spolu nahrané na oba ich účty Instagram.

Pred Jakeom chodila Jocelyn so svojou stredoškolskou láskou niekoľko rokov, kým sa rozhodol opustiť štát a ísť na vysokú školu. Pokračovali v rande niekoľko mesiacov, ale nakoniec sa rozhodli skončiť, pretože nedokázali udržať vzťah na diaľku.

Záľuby a iné záujmy

Jocelyn sa trochu venovala modelingu len ako hobby a uviedla, že by si modeling nevybrala ako kariéru na plný úväzok, pretože od modeliek sa zvyčajne žiada príliš veľa, čo nemôže byť dobré pre duševný stav nikoho.

Je milovníčkou zvierat a má domácu mačku, pričom je zástancom organizácie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Jocelyn rada hrá športy, ako je tenis a plážový futbal, a leto je jej obľúbeným obdobím, pretože si užíva opaľovanie pokožky na slnku a kúpanie v oceáne. Rada číta knihy, pričom jej obľúbeným spisovateľom je Nicholas Sparks, zatiaľ čo medzi jej obľúbené knihy patrí Dear John a Message in a Bottle.

Jocelyn rada pozerá komediálne filmy neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Eddie Murphy, Leslie Nielsen a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Meet Dave, The Naked Gun a Notting Hill.

Vzhľad a čistý majetok

Jocelyn má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 58 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.

Kto je Jake Manley, Jocelynin priateľ? Wiki Bio

Jake Manley sa narodil v Kanade 23. augusta 1991 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má kanadské občianstvo. Ako slobodné dieťa ho vychovávali jeho rodičia, ktorí sú obaja právnici, a väčšinu svojho voľného času trávil doma pozeraním filmov v televízii a čoskoro sa rozhodol, že sa chce stať hercom.

Počas navštevovania verejnej strednej školy bol fyzicky aktívny, keďže hral futbal, a hoci sa od neho očakávalo, že bude chodiť na vysokú školu, rozhodol sa radšej zamerať na svoju hereckú kariéru.

V roku 2012 debutoval v televíznom seriáli ako Derek Moore v epizóde Out of Control of the sci-fi procedurálny seriál Beauty & the Beast , predtým ako hosť hral v jednej epizóde policajného kriminálneho seriálu Cracked v roku 2013. Debutoval vo filme v roku 2015, keď sa objavil v Disneyho filme Bad Hair Day, po ktorom nasledovali úlohy v troch sériách: stvárnil vedľajšiu postavu Brada v minisérii Heroes Reborn v roku 2015, hosťovala v mysterióznej dráme American Gothic v roku 2016 a ďalšiu hosťovala vo fantasy dráme American Gods.

V roku 2018 stvárnil vedľajšiu postavu Fishera Webba v nadprirodzenom procedurálnom kriminálnom seriáli iZombie, zatiaľ čo uznanie získal po tom, čo stvárnil Shanea v dobrodružnom komediálnom dramatickom filme A Dog's Journey v roku 2019 – vo filme hrali Josh Gad, Dennis Quaid a Cathryn Michon, a sleduje psa, ktorý sa po smrti chce stať človekom a automobilovým pretekárom.

Niektoré z Jakeových najnovších účinkov boli v seriáli The Order, v ktorom stvárňuje hlavnú postavu Jacka Mortona od roku 2019, epickom vojnovom filme Midway, v ktorom stvárnil Willieho Westa, a dramatickom filme Brotherhood, ktorý sleduje skutočný príbeh niekoľkých tínedžerov, ktorí takmer zomrel počas búrky v ich letnom tábore na Balsam Lake. Jake bol tiež obsadený, aby sa objavil v dvoch filmoch – Southland a Holidate – ktoré by mali vyjsť začiatkom roka 2021.