• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Jessicy Camacho – Etnická príslušnosť, výška, miery, životopis

Wiki Jessicy Camacho – Etnická príslušnosť, výška, miery, životopis

ObsahKto je Jessica Camacho? Wiki Bio

Jessica Camacho sa narodila v Chicagu, Illinois USA (niektoré zdroje uvádzajú, že sa narodila v Kalifornii) 26. novembra 1982, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Ona je herečka , ktorá si získala uznanie po tom, čo stvárnila hlavnú postavu Sophie Foster v tretej sezóne seriálu o nadprirodzených dráme Sleepy Hollow od polovice roku 2015 do konca roka 2016. V seriáli si zahrali aj Tom Mison, Lyndie Greenwood a Niccole Beharie. muž, ktorý bol vzkriesený, aby vyriešil starodávnu záhadu. Séria bola nominovaná na 32 cien vrátane Primetime Emmy.

Raný život a vzdelanie

Jessica bola vychovávaná ako jediné dieťa v Chicagu jej otcom, ktorý bol robotníkom v továrni, a matkou učiteľkou.

https://www.instagram.com/p/B_-ZxwoAoTT/

Vo veku 12 rokov chodila na kurz herectva, okamžite sa doň zamilovala a po zápise na miestnu strednú školu sa pripojila k školskému dramatickému krúžku a začala sa objavovať v predstaveniach, ktoré sa tam hrajú. Po imatrikulácii v roku 2000 sa presťahovala do San Francisca, kde pracovala ako čašníčka a večer navštevovala American Conservatory Theatre. Nezapísala sa na vysokú školu, ale rozhodla sa presťahovať do Los Angeles, aby sa venovala kariére herečky.

Úlohy v televíznych seriáloch

Jessica debutovala v televíznom seriáli v roku 2007, keď stvárnila Joy v epizóde Express Yourself detského seriálu Come On Over, po ktorom nasledovalo účinkovanie v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je kriminálna dráma The Beast v roku 2009 a tri kriminálne drámy. Justified, Undercovers a Dexter v roku 2010.

V roku 2011 hosťovala Jessica ako zdravotná sestra Daisy v kriminálnom seriáli The Mentalist, v ktorom hrali Simon Baker, Robin Tunney a Tim Kang, a ktorý je o bývalom jasnovidcovi, ktorý sa snaží nájsť „Red Johna“, muža, ktorý zavraždil jeho manželku. dcéra. Séria získala štyri ceny a bola nominovaná na ďalších 16, vrátane Zlatého glóbusu. Jessica tiež stvárnila Marilu vo filme kritikou uznávaný tínedžerský dramatický seriál Gossip Girl , predtým, ako bola pozvaná hrať Luciu v kriminálnom dramatickom seriáli El Jefe v roku 2012, ale pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť. Pokračovala stvárnením španielskej servírky v epizóde Time of my Life komediálneho dramatického seriálu Wedding Band, predtým ako získala svoju prvú opakujúcu sa rolu, stvárnila Pilar Cortez v 10 epizódach vojenského dramatického seriálu Last Resort, v ktorom hrali Andre Braugher a Scott. Speedman a ktorý je o americkej ponorke napadnutej vlastnými ľuďmi.

Séria bola nominovaná na šesť cien vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

V roku 2013 sa Jessica objavila v jednotlivých epizódach troch sérií: akčnej trilerovej dráme Nikita, kriminálnej dráme Law & Order: Special Victims Unit a sitcomu Hello Ladies, a potom si zahrala ako hosť v jedinej epizóde akčného kriminálneho seriálu NCIS: Los. Angeles a kriminálna komediálna dráma Castle v roku 2014. V roku 2015 sa objavila v piatich sériách – niektoré z jej najpozoruhodnejších výkonov boli v procedurálnej kriminálnej dráme Bones, policajnej procedurálnej kriminálnej dráme Stalker a kriminálnej dráme Rizzoli & Isles.

V roku 2016 ju bolo možné vidieť stvárniť Reyu v minisérii Harley a Davidsonovci a Evu Salinasovú v mysterióznom vedecko-fantastom dramatickom seriáli Frequency, predtým ako bola pozvaná, aby stvárnila opakujúcu sa postavu Gypsy v superhrdinskom seriáli The Flash, ktorý stále beží a Hlavné úlohy si zahrali Grant Gustin, Candice Patton a Danielle Panabaker. Je o Barrym Allenovi, ktorý sa po zásahu bleskom stane superrýchlym a séria získala 26 ocenení.

V roku 2018 začala Jessica stvárňovať hlavnú postavu Santanu v akčnom thrilleri Taken a v roku 2019 bola obsadená do úlohy ďalšej hlavnej postavy – Michelle Vargas – v sci-fi dramatickom seriáli Another Life a vedľajšej postavy Pirátky Jenny v superhrdinke. dramatický seriál Watchmen.

V súčasnosti hrá hlavnú úlohu Emily Lopez-Berarro v právnom dramatickom seriáli All Rise, v ktorom hrajú aj Simone Missick a Wilson Bethel a ktorý je o ľuďoch pracujúcich na súde v Los Angeles.

Úlohy vo filmoch

Jessica debutovala vo filme v roku 2008, keď stvárnila Amber v romantickej komédii Desertion, v ktorej si zahrali Kim Rhodes a Brian Krause a je o žene, ktorá sa rozhodne opustiť svojho manžela a odcestovať do neznámej krajiny, aby spoznala svoju minulosť. V tom istom roku bola Jessica vedľajšou postavou vo vianočnom rodinnom filme Nothing Like the Holidays.

V roku 2012 sa objavila ako Melissa romantická komédia Mysli ako muž , predtým ako bola obsadená ako Martina Vasquez v mysterióznom kriminálnom filme Veronica Mars, v ktorom si zahrali Kristen Bell a Jason Dohring a je o žene, ktorá sa dá opäť dokopy so svojou láskou zo strednej školy, ktorá je teraz zapletená do vraždy.

V tom istom roku si zahrala po boku Matthewa Graya Gublera v komediálnom horore Suburban Gothic.

Niektoré z najnovších účinkov Jessicy vo filmoch boli ako Yesenia v akčnej dobrodružnej komédii The Babymoon v roku 2016, právnická dráma Roman J. Israel, Esq. v roku 2017, v ktorom stvárnila koaličnú aktivistku, a dramatický rodinný thriller Crave: The Fast Life v úlohe Brie.

Milujte život a vzťahy

Jessica sa stretla s Carlosom Valdesom v roku 2016 počas natáčania pre The Flash, keďže Carlos hral hlavnú postavu. Hoci sa k veci nevyjadrili, všeobecne sa verí, že spolu začali chodiť v tom istom roku, zatiaľ čo mnohí ľudia veria, že sú spolu dodnes, keďže uviedli, že ich videli kráčať ruka v ruke. v uliciach Los Angeles.

pridané Jessica Weathersbyová na Utorok 24. januára 2017

Pred Carlosom mala Jessica dlhodobý vzťah s mužom, s ktorým sa zoznámila, keď pracovala ako čašníčka, a chodili spolu viac ako štyri roky, kým sa rozišli.

Carlos Valdes sa narodil v Cali v Kolumbii 20. apríla 1989 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a teraz má americkú aj kolumbijskú národnosť. Je to herec a spevák , ktorý sa preslávil najmä vďaka úlohe vo filme The Flash. Carlos vyrastal v Miami na Floride a o herectvo sa začal zaujímať počas štúdia na strednej škole. Po imatrikulácii v roku 2007 sa zapísal na University of Michigan, kde v roku 2011 získal titul bakalára umenia v odbore divadlo.

V rokoch 2011 až 2014 sa zameral na divadelné hranie, účinkoval v hrách ako High School Musical a The Wedding Singer, pričom jeho najvýznamnejším výkonom bol muzikál Once, ktorý bol nominovaný na cenu Tony. Debutoval v televíznom seriáli v roku 2014, keď stvárnil Cisco Ramona v superhrdinskom seriáli Arrow, a túto úlohu si zopakoval vo viac ako piatich seriáloch, ako napríklad Supergirl v roku 2016 a Freedom Fighters: The Ray v roku 2017.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným záujmom Jessicy je charitatívna práca a je filantropkou, ktorá spolupracovala s niekoľkými charitatívnymi organizáciami vrátane The LA Mission, HIS Global a Humane Society. Je veľkou milovníčkou zvierat , a je spojený s Best Friends Animal Society, podporovateľom organizácie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA), a má domáceho psa Julesa.

Jessica má rada cestovanie a rada podniká výlety po Kalifornii, pričom je známa aj tým, že nasadne do lietadla a vydá sa niekam, kde ešte nebola, vrátane krajín na iných kontinentoch. V Európe bola pri niekoľkých príležitostiach, pričom okrem iného navštívila krajiny ako Anglicko a Nórsko.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Matt Damon, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Chyť ma, ak to dokážeš, Titanic a Dobrý Will Hunting.

Vzhľad a čistý majetok

Jessica má 37 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,57 m (5 stôp), váži približne 52 kg a jej dôležité štatistiky sú 35-25-36.

Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.