• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Jessicy Amlee – manžel, merania, čistá hodnota

Wiki Jessicy Amlee – manžel, merania, čistá hodnota

ObsahKto je Jessica Amlee? Wiki Bio

Jessica Kelsey Amlee sa narodila v Maple Ridge v Britskej Kolumbii v Kanade 17. júla 1994 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má kanadskú štátnu príslušnosť. Ona je herečka , najznámejšia vďaka úlohe Malloryho v kanadskom rodinnom dramatickom seriáli Heartland, ktorý sa vysiela od roku 2007 a v ktorom momentálne hrajú Amber Marshall, Shaun Johnston a Graham Wardle. Séria je o rodine, ktorá drží spolu v dobrých aj zlých časoch, získala 26 ocenení a bola nominovaná na 55 ďalších.

Raný život a vzdelanie

Jessica bola vychovávaná spolu so svojím bratom v Maple Ridge, ich otcom, ktorý je stavebným robotníkom, a ich matkou, ktorá pracuje ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🦸‍♀️‍🦰‍🦱‍♀️‍🦳‍🦲🧑‍♀️ #happyinternationalwomensday Bez silných žien by som nebola silnou ženou @samvelasquez

Príspevok zdieľaný používateľom Jessica Kelsey Amlee (@jessicakelseyamlee) 6. marca 2020 o 16:50 PST

Jessicin brat je tiež herec a stvárnil jej súrodenca v seriáli Animal Miracles v roku 2001. Starý otec oboch P. J. Perry je medzinárodne známy jazzový saxofónista.

Jessica vyrastala so záujmom o herectvo, pretože so svojím bratom sledovala množstvo filmov v televízii, a keď sa zapísala na miestnu strednú školu, vstúpila do jej dramatického krúžku a začala sa objavovať v školských predstaveniach, ako aj niekoľko vystúpení v miestnom divadle. Venovala sa kreatívnemu písaniu a zároveň sa učila hrať na klavíri a po imatrikulácii v roku 2012 sa Jessica presťahovala do Los Angeles, aby sa venovala svojej hereckej kariére, a nakoniec sa zapísala na vysokú školu, kde získala titul bakalára umenia. divadlo.

Úlohy v televíznych seriáloch

Jessica debutovala v televíznom seriáli v roku 2001, keď stvárnila Annie Owenovú v epizóde Dead Dog Walking zo sci-fi drámy Tajomné cesty, v ktorej hrali Adrian Pasdar, Rae Dawn Chong a Alisen Down a ktorá je o profesorovi antropológie a jeho najlepšia kamarátka Peggy, ktorá je psychiatrička a snaží sa udržať profesora pri zdravom rozume, séria získala jedinú cenu a bola nominovaná na ďalších päť. V tom istom roku si Jessica zahrala v jednotlivých epizódach seriálu The Outer Limits, sci-fi dráme Dark Angel a superhrdinskom seriáli Smallville.

V roku 2002 hosťovala Jessica ako Marilyn v epizóde Rocky & Marilyn z hodinového akčného seriálu Animal Miracles a po chvále za svoj výkon bola pozvaná, aby sa objavila v jednotlivých epizódach seriálu Animal Miracles. sci-fi seriál Andromeda a právnický dramatický seriál Just Cause. Uznanie si získala, keď začala stvárňovať opakujúcu sa postavu Rose v post-apokalyptickom akčnom dramatickom seriáli Jeremiah, v ktorom hrali Luke Perry a Malcolm-Jamal Warner a ktorý je o futuristickej Zemi, na ktorej všetci, ktorí dosiahli pubertu, zomreli na smrteľnú smrť. vírus.

V roku 2003 hrala Jessica Carrie v jedinej epizóde dramatického seriálu The Twilight Zone a pokračovala stvárnením opakujúcej sa postavy Alexa vo veku 9 rokov v sci-fi dramatickom seriáli Stephena Kinga The Dead Zone.

V roku 2004 sa objavila v jednotlivých epizódach dvoch sérií – dobrodružnej a vojenskej sci-fi dráme Hviezdna brána Atlantída a dráme Urban Rush. Jej posledná rola v televíznom seriáli bola v tínedžerskej dráme Greenhouse Academy, v ktorej v rokoch 2017 a 2018 stvárnila jednu z hlavných postáv Jackie Sanders – v seriáli si zahrali aj Ariel Mortman, Finn Roberts a Chris O'Neal. o bratovi a sestre, ktorí navštevujú elitnú internátnu školu po tom, čo ich matka, astronautka, zomrela počas misie.

Úlohy vo filmoch

Jessica debutovala vo filme v roku 2002, keď stvárnila Mladú Juliu v nadprirodzenom horore Oni, v ktorom si zahrali Laura Regan, Ethan Embry a Dagmara Dominczyk a je o štyroch dospelých, ktorí trpia nočnými morami spôsobenými ich zlými detskými skúsenosťami. Niektoré z jej nasledujúcich úloh vo filmoch boli v kanadskej dráme My Life Without Me v roku 2003, rodinnej komédii Superbabies: Baby Geniuses 2 v roku 2004 a krátkom filme Reflection, v ktorom stvárnila Sophie Laine v roku 2004.

Jessica mohla byť videná ako vedľajšia postava Mary vo filme rodinný film Chestnut: Hero of Central Park predtým, ako bola pozvaná hrať Young Gillian Guess v dramatickom filme The Love Crimes of Gillian Guess, v ktorom hrali Joely Collins, Ben Hass a Hugh Dillon, a ktorý získal štyri ceny a bol nominovaný na ďalších deväť.

V roku 2005 stvárnila Sally v kanadskom filme Eve and the Fire Horse, ktorý bol ocenený špeciálnou cenou poroty na filmovom festivale v Sundance, a potom debutovala ako hlasový prejav prepožičaním hlasu Blush v počítačovo animovanom princeznovskom filme Barbie and the Magic of Pegasus. . V roku 2006 sa objavila vo viac ako piatich filmoch, pričom niektoré z jej najvýznamnejších výkonov boli v krátkom filme The Invisible Dog, katastrofickom filme Absolute Zero a trojhodinovom akčnom dramatickom filme Firestorm: Last Stand at Yellowstone, ktorý dostal väčšinou zlé recenzie a má hodnotenie 3,7/10 na webovej stránke IMDb na hodnotenie filmov a televíznych seriálov.

V roku 2007 sa Jessica objavila ako Juliana Saunders v krátkom filme Juliana and the Medicine Fish a ako Amy v horore Beneath, zatiaľ čo niektoré z jej posledných účinkovaní vo filmoch boli v dráme Living Out Loud režisérky Anne Wheeler v roku 2009. , kriminálny thriller Kidnapped: The Hannah Anderson Story z roku 2015 a dramatický thriller Seduced z roku 2016 o žene, ktorú oklame muž, ktorý používa zoznamovacie aplikácie na to, aby ženám zobral peniaze.

Miluj život a manžela

Jessica sa s Davidom Jonesom Robertsom stretáva od roku 2015 – títo dvaja sa stretli na nakrúcaní filmu, v ktorom boli obsadení, aby sa spolu objavili, a krátko na to spolu začali chodiť. Na svoje účty Instagram často nahrávajú svoje spoločné fotografie, zatiaľ čo David na svoj účet nahral prvé obrázky, na ktorých sú oni dvaja, 3. septembra 2016.

Nie sú manželia ani nemajú deti, pretože sa obaja sústredia na svoju hereckú kariéru.

David je pôvodom z Austrálie, narodil sa 9. apríla 1990 v Sydney v Novom Južnom Walese – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má austrálsku národnosť. Má deväť hereckých zásluh, pričom niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov boli v romantickom dramatickom seriáli Home and Away v roku 2012, v televíznom seriáli Swipe Right v roku 2013 a v thrilleri Cassidy Way v roku 2016.

Záľuby a iné záujmy

Jessica rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA, ako je New York, Kalifornia a Florida, pričom niekoľkokrát dovolenkovala v Európe, pričom zostala v mestách ako Rím v Taliansku, Paríž vo Francúzsku a Londýn v Anglicku.

Je filantropkou, ktorá venovala značné množstvo peňazí na charitu, pričom bezplatne spolupracovala s Children’s Miracle Network Telethon , a pomohli Kanadskej národnej hokejovej asociácii s ich programom, ktorého cieľom bolo eliminovať tlak, ktorý väčšina rodičov vyvíja na svoje deti. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, pričom jej obľúbené zvieratá sú kone a žirafy.

Jessica má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Keanu Reeves a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobrý Will Hunting, trilógia Matrix a Pán a pani Smithovci.

Vzhľad a čistý majetok

Jessica má 25 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,6 metra a váži okolo 115 libier (52 kg). Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.