Wiki Jenny Bandyovej: Vek, výška, priateľ, čistá hodnota, rodičia

ObsahKto je Jenna Brandy?

Jenna Brandy sa narodila v Thousand Oaks v Kalifornii v USA 29. septembra 1992 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí a basketbalovou trénerkou , ktorá môže byť najznámejšia vďaka svojmu účtu na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 310 000 ľudí a počíta s takmer 900 nahratými obrázkami, väčšinou nahratými počas jej každodenného života.

Detstvo, rodičia a výchova

Jennu vychovávali spolu so svojím dvojčaťom Jaceom a ich ďalšími dvoma súrodencami Giou a Jettom ich rodičia John Bandy, ktorý bol basketbalovým hráčom, a Sheryl Bandy, ktorá bola ženou v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jennou Bandy (@jennabandy21)

Jenna sa začala zaujímať o basketbal ešte počas navštevovania základnej školy a po zápise na Thousand Oaks High School sa pripojila k ich basketbalovému tímu a nakoniec bola dvakrát vybratá do tímu All-County a All-Conference počas štyroch rokov strávených tam. Jenna bola zvolená za najužitočnejšiu hráčku (MVP) a najlepšiu ofenzívnu hráčku a mala priemer 12 bodov a sedem doskokov na zápas.

Po imatrikulácii v roku 2011 sa Jenna chcela zapísať na University of Arizona, ako to odporučili jej priatelia a rodina, ale nakoniec sa rozhodla pre štúdium na California State University a hneď po zápise začala hrať za ich basketbalový tím.

Počas prvého roka mala málo času na hranie , a potom počas druhého ročníka hrala 20 minút v siedmich zápasoch. Jenna odohrala iba prvé tri zápasy svojej tretej sezóny, kým utrpela zranenie kolena a zvyšok sezóny musela stráviť na lavičke – počas posledného ročníka odohrala 25 zápasov.

V roku 2015 ukončila bakalársky titul v odbore komunikačné a mediálne štúdiá.

Kariéra basketbalového trénera a iné aktivity

Jenna pokračovala v hraní basketbalu ešte dva roky po ukončení štúdia a pokúsila sa stať športovou reportérkou alebo hlásateľkou, ale bez veľkého šťastia.

V roku 2017 bola pozvaná, aby sa stala basketbalovou trénerkou na strednej škole v Calabasas a pomohla dievčatám vstúpiť do ligy Basketball Beauties All-League – Jenna odvtedy pracuje v Calabasas.

Je tiež youtuberkou, ktorá 11. marca 2014 spustila svoj kanál, ktorý v súčasnosti odoberá takmer 170 000 ľudí, pričom má spolu takmer 14 miliónov pozretí všetkých jej videí – Jenna väčšinou nahráva videá súvisiace s basketbalom, zatiaľ čo jej momentálne najviac populárne video CHALLENGING STRNGERS 1v1!! *Časť 2* si od 11. februára 2020 pozrelo viac ako 3,4 milióna krát.

Je aktívna aj na Twitteri, kde získala takmer 4 000 sledovateľov, zatiaľ čo jej stránka na Facebooku má viac ako 2 500 „páči sa mi“.

Jenna má v sieti TikTok obrovskú základňu fanúšikov sleduje viac ako 650 000 ľudí a celkovo získala približne 7,8 milióna „páči sa mi“ všetkých svojich videí. Zatiaľ čo sieť sa vo všeobecnosti používa na nahrávanie komédií a videí na synchronizáciu pier, Jenna väčšinou nahráva obsah súvisiaci s basketbalom.

Milovať život a priateľa

Jenna je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, pretože nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, ani nenahrala obrázky s nejakými mužmi na svoje účty na sociálnych sieťach.

Z tohto dôvodu je na internete veľa ľudí, ktorí veria, že Jenna je lesbička, zatiaľ čo dvaja z jej fanúšikov dokonca tvrdili, že videli, ako je Jenna príliš blízko k svojej priateľke na párty.

A naopak, sú aj ľudia, ktorí veria, že Jenna má vzťah so svojou láskou z vysokej školy už asi šesť rokov, keďže ich vraj bolo vidieť kráčať ruka v ruke pri rôznych príležitostiach a podľa týchto fám majú Jennu a jej priateľa. súhlasili, že sa neožení ani nebudú mať deti, pretože sa chcú sústrediť na svoju kariéru.

Keďže Jenna nekomentovala žiadne klebety, je slobodná od októbra 2020 sa neoženil a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jenna je podporovateľkou hnutia Black Lives Matter a zúčastnila sa niekoľkých pokojných protestov organizovaných po USA. Väčšinu voľného času trávi cvičením v miestnej posilňovni a hraním basketbalu, teda jej fit telo, a Jenna tiež drží prísnu diétu, cvičí jogu a medituje.

Je veľkou milovníčkou zvierat, pričom delfíny sú jej obľúbené a počas svojich tínedžerských rokov sa pri mnohých príležitostiach prihlásila ako dobrovoľníčka do miestneho útulku pre zvieratá v Thousand Oaks.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Jenna rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Johnny Depp a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí franšíza Piráti z Karibiku, Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street a Notting Hill – rada pozerá aj komediálne seriály a najradšej má Priateľov.

Vek, výška a čistý majetok

Jenna má 28 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 66 kg.

Od októbra 2020 Jennino čisté imanie sa odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.