Wiki Jeffa Favignana – Vek, čistá hodnota – Všetko, čo potrebujete vedieť

ObsahKto je Jeff Favignano?

Jeff Favignano sa narodil 11. júla 1983 v St. Louis, Missouri, USA, a je osobnosťou YouTube, ktorá je najznámejšia vďaka svojmu kanálu s vlastným názvom, na ktorom uverejňuje príspevky o svojej láske k automobilom a hrám. Primárne zverejňuje simulačné videá, na ktorých predvádza jazdu na skutočných vozidlách vo videohrách. Preslávil sa vďaka svojim videám Grand Theft Auto.

Bohatstvo Jeffa Favinana

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jeffa Favignana odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou na YouTube. Jeho videá priťahujú množstvo zhliadnutí a interakcií, ktoré sa premietajú do príjmov z reklamy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vlasy sú preč

Príspevok zdieľaný používateľom Jeff Favignano (@jfavignano) 24. januára 2020 o 14:54 PST

Streamuje aj na webe Twitch, na ktorom za svoj obsah získava dary a platené predplatné.

Raný život a online začiatky

Jeff vyrastal v St. Louis a v mladom veku ho fascinovali automobily. Bavilo ho zisťovať jemnejšie detaily o autách, najmä pretekárskych a nových modeloch. Táto láska k vozidlám sa ešte viac rozšírila, keď sa dozvedel viac o lietajúcich vozidlách, ako sú lietadlá. Niekedy v roku 2009, počas prvých rokov YouTube, objavil webovú stránku a uvažoval o možnosti kariéry na stránke. Webová stránka na zdieľanie videí je jednou z najpopulárnejších na svete a má jednu z najvyšších návštevností zo všetkých stránok online.

Stal sa odrazovým mostíkom a pre mnohých aj kariérou, natáčaním videí pre zábavu iných. Keď vytvoril svoje kanál , jeho hlavnou vášňou bola gitara a premýšľal o natáčaní inštruktážnych videí o gitare. Videá nahrával sporadicky, no mal aj inú záľubu, simulačné hry. Miloval najmä hry na simuláciu lietania, pretože mu umožňovali pilotovať skutočné lietadlá napriek tomu, že nemal dostatočný výcvik alebo kvalifikáciu na to, aby bol pilotom.

Prechod herného kanála – Grand Theft Auto V

Zatiaľ čo Favignano si na svojom kanáli udržiaval viac sledovanosti, veci sa zmenili niekedy v roku 2013 po vydaní videohry Grand Theft Auto V.

Hit Rockstar Games je pokračovaním Grand Theft Auto IV z roku 2008 a odohráva sa vo fiktívnom štáte San Andreas, ktorý je inšpirovaný južnou Kaliforniou. V hre hráči prevezmú kontrolu nad tromi zločincami, ktorí začnú spolupracovať pri rôznych lúpežiach, pričom sa medzi nimi, vládou a ďalšími zločineckými postavami rozvíja zastrešujúci príbeh.

Hra, ktorá bola široko očakávaná, nesklamala a stala sa najrýchlejšie predávané svojho druhu v histórii. Počas prvých troch dní zarobil viac ako 1 miliardu dolárov a všeobecné uznanie kritikov za dizajn, prezentáciu, hrateľnosť a pokračujúci rozvoj žánru otvoreného sveta.

Avšak, rovnako ako mnoho hier Grand Theft Auto, obsahovalo veľa násilia a vyvolalo kontroverzie týkajúce sa zobrazenia žien. Nezabránilo tomu, aby dominovala počas roka, stala sa však hrou roka a jedným z najúspešnejších produktov všetkých čias. Jeff sa do hry okamžite zamiloval a ako mnohí iní začali zisťovať, že sa s ňou dá urobiť oveľa viac.

Modovanie a hranie rolí

Grand Theft Auto bolo rozsiahle, sandbox a ponúkalo veľa možností medzi „moddermi“, ktorí boli zodpovední za vytváranie ďalšieho obsahu vytvoreného fanúšikmi pre hru. Keďže sa veľa ľudí dozvedelo viac o hernom kóde a vývoji, ďalší obsah hry rozšíril jej možnosti.

Rockstar to podporil a dokonca vytvoril online verziu hry, ktorú by ľudia mohli hrať spolu. Jedným z výklenkov, ktoré vyplynuli z tohto nepretržitého vývoja Grand Theft Auto V, bola skupina rolových hráčov – títo ľudia by prevzali bežné sociálne roly, ako sú taxikári, policajti, vodiči sanitiek, zločinci a mnoho ďalších a online boli vytvorené servery venované tejto komunite.

Moddingová komunita bola tiež veľmi zanietená pre vnášanie realizmu do hry a začala predstavovať skutočné autá, policajné vozidlá a mnoho ďalších predmetov. Favignano sa stal na YouTube veľmi stabilným hráčom zameraným na hranie rolí a na jeho prekvapenie sa tento obsah páčil mnohým ľuďom.

Jednou z jeho najobľúbenejších sérií je LSPDFR, alebo Los Santos Police Department Full Roleplay. V tejto sérii preberá rolu policajta a využíva modifikácie na skúšanie rôznych policajných vozidiel, ako aj policajného oblečenia.

Čo ho robí veľmi efektívnym v týchto typoch videí, je jeho schopnosť hrať postavu, ktorú dostal. Úlohu policajta hrá veľmi dobre a snaží sa realisticky reagovať na všetky situácie, s ktorými sa stretne. To viedlo k viacerým rolovým videám, pričom testoval nový obsah od modderov. Ďalšia populárna šou, ktorú začal, sa volá DOJ, v ktorej hrá rolu ako jeden zo psov v Los Santos, niekedy spolupracuje s inými youtubermi, ktorí sú tiež hardcore roleplayermi.

pridané Jeff Favignano na Sobota 22. apríla 2017

Iný obsah

Jeff začal hrať iné hry na hranie rolí, ktoré si jeho publikum naďalej užívalo, vrátane Americký simulátor nákladných áut , v ktorom sa hráči zhostia úloh kamiónových vodičov veľkých kamiónov prevážajúcich balíky po USA. Mnohým ľuďom sa páčilo aj to, že vie dobre hrať rolu vodiča a jeho reakcie, ako aj zábavné témy v tejto úlohe si neustále budovali sledovanosť. Aby toho nebolo málo, začal investovať do vybavenia, ktoré by mu pomohlo simulovať jazdu, ako sú pedále a volant.

Pokračoval aj v láske k simulátorom lietadiel, hraním hier ako napr X-Plane 11 . Často predvádza nové modely lietadiel a predvádza, ako sa dá s lietadlami lietať, keďže tieto simulátorové hry sú realistické.

Okrem postovných videí našiel aj alternatívnu formu príjmu prostredníctvom streamovania na Twitchi. Pravidelne streamuje a miluje interakciu so svojimi fanúšikmi.

Osobný život

Je známe, že Jeff je vo vzťahu s vizážistkou Nicole Bird. Títo dvaja spolu často spolupracujú, pričom Nicole tiež robila rolový obsah v niektorých jeho videách. Títo dvaja často zobrazujú postavy tak, ako hrajú v Grand Theft Auto. V roku 2017 pár oznámil, že sa zasnúbil, ale nie je známe, či sa oficiálne vzali. Vo svojom voľnom čase Jeff rád testuje pretekárske autá a automobily – často chodí na pretekárske okruhy s priateľmi a sleduje najnovší vývoj v automobilovom priemysle.