Wiki Jasona Sehorna. Aký bohatý je bývalý manžel Angie Harmon?

ObsahKto je bývalý manžel Angie Harmon Jason Sehorn? Wiki Bio

Jason Heath Sehorn sa narodil v Sacramente v Kalifornii v USA 15. apríla 1971 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Jason je obranca amerického futbalu na dôchodku , no azda najznámejší je tým, že je bývalým manželom americkej herečky a modelky Angie Harmon.

Detstvo a vzdelanie

Jasona vychovávali ako jediné dieťa v Sacramente jeho otec, ktorý bol futbalovým trénerom na miestnej strednej škole, a jeho matka, ktorá vyučovala angličtinu na tej istej škole. Jason sa začal zaujímať o futbal počas navštevovania Mount Shasta High School v Kalifornii a po imatrikulácii v roku 1989 sa zapísal na Shasta College, kde hral dva roky za ich futbalový tím a potom sa presťahoval na University of Southern California.

Jason Sehorn: Prettyboy? Možno. Najlepší biely rohový chrbát vôbec? To sa veru.

pridané Michael Drunasky na Utorok 6. novembra 2007

Bol jedným z najlepších hráčov, ktorí hrali na širokom prijímači, a po promócii v roku 1993 začal svoju profesionálnu kariéru, keď bol vybraný hrať za New York Giants v Národnej futbalovej lige (NFL) ako rohový obranca.

Kariéra futbalistu a iné aktivity

Väčšinu svojej kariéry hral za New York Giants, ale v roku 1998 utrpel zranenie kolena a zvyšok sezóny strávil na lavičke náhradníkov, a hoci začal opäť hrať v roku 1999, nebol taký rýchly ako on. býval pred zranením. Pokračoval v hre za Giants ďalšie štyri roky, kým 7. marca 2003 podpísal zmluvu so St. Louis Rams, aby hral ako ich poistka.

Pre zlomeninu chodidla odohral iba 10 zo 16 zápasov a potom v roku 2004 neuspel na fyzickej prehliadke, čo viedlo k ukončeniu jeho zmluvy s baranom.

Jason hrával aj bejzbal a krátko po tom, čo začal navštevovať vysokú školu, hral za Chicago Cubs súťaží v Huntington Cubs lige nováčikov. Trochu sa venoval aj herectvu, keďže stvárnil hasiča v jedinej epizóde kriminálneho seriálu Tretia hliadka – na konci epizódy jeho postava zomrela pri požiari skladu. V roku 2005 sa stal športovým panelistom vo Fox Sports Net a od roku 2011 pracuje ako futbalový analytik pre sieť ESPNU.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@nycmarathon je kompletný, pre mňa určite jedna a hotová udalosť, pretože toto políčko bolo začiarknuté. Zatiaľ čo prevádzkovanie mestských častí so všetkými fanúšikmi lemujúcimi každú ulicu uľahčilo zvládnutie zážitku, posledné štyri míle do kopca na 5. Avenue a cez Central Park zanechali svoju stopu. Ďakujem tým, ktorí podporili a darovali @teamtfft, ktorí by to nedokázali bez pomoci @jameyyon a @triyonperformance a @nyrr za to, že z tohto zážitku nikdy nezabudnem…

Príspevok zdieľaný používateľom Jason Sehorn (@jasonsehorn) 4. novembra 2019 o 6:34 PST

V súčasnosti pracuje v Hendrick Automotive Group ako ich riaditeľ komunikácie.

Milujte život a manželstvo s Angie

Jasonovou prvou manželkou bola Whitney Casey, americká novinárka, ktorá je snáď najznámejšia vďaka práci, ktorú robila pre siete CNN a ABC News. Strávili niekoľko rokov manželmi, kým sa z neznámych dôvodov rozišli a Jason sa oženil s Angie Harmonovou. Keď sa Angie objavila v The Tonight Show s Jayom Lenom, Jason sa skryl v zákulisí a potom požiadal Angie naživo pred kamerami, aby si ho vzala. Svadba sa konala 9. júna 2001 za účasti ich najbližších priateľov a rodiny a 14. októbra 2003 Angie porodila ich dcéru Finley a 22. júna 2005 druhú dcéru Avery.

Tretia dcéra sa im narodila 18. decembra 2008, ale Jason a Angie rozvod d v decembri 2015 po ročnom odlúčení.

V roku 2017 sa Jason oženil s Meghann Gunderman, texaskou dedičkou, ktorá raz odmietla ponuku princa Williama ísť na rande, a zostali spolu.

Záľuby a iné záujmy

Jason je fyzicky aktívny už od tínedžerského veku, a hoci sa už nemôže profesionálne venovať žiadnemu športu, chodí do posilňovne štyrikrát až päťkrát do týždňa, pretože sa chce udržiavať vo forme, a dodržiava prísnu diétu, pretože verí, že je veľmi dôležité, aby človek jedol zdravé potraviny. Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou, pričom pri niekoľkých príležitostiach bol aj v Európe, pričom okrem iného navštívil krajiny ako Anglicko a Nemecko.

Jason sa zaujíma o umenie, najmä o maľbu, a má vo svojom dome niekoľko drahých obrazov, pričom často navštevuje výstavy v múzeách a galériách.

Vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Shutter Island, Catch Me If You Can a Meet Joe Black.

Aký bohatý je bývalý manžel Angie Harmon? Čistá hodnota a vzhľad

Jason má 49 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,88 m a váži okolo 84 kg. Od mája 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 20 miliónov dolárov, zatiaľ čo poklad Angie je viac ako 30 miliónov dolárov.

Kto je Angie Harmon? Wiki Bio

Angela Michelle Harmon sa narodila v Highland Park v Texase v USA 10. augusta 1972 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Možno je stále najznámejšia vďaka stvárneniu Ronice Miles v špionážnom komediálnom filme Agent Cody Banks z roku 2003, v ktorom si zahrali Frankie Muniz, Hilary Duff a Andrew Francis, a ktorý je o Cody Banksovi, ktorý je vycvičený vládnym agentom, aby sa stal špión. Film bol nominovaný na päť cien.

Angie vychovala v Highland Parku jej matka Daphne Demar, ktorá bola v domácnosti, a jej otec Lawrence Paul ‚Larry‘ Harmon, ktorý pracoval ako vedúci nemocničnej informačnej siete.

Modelkou sa stala už vo veľmi ranom veku a vo veku 15 rokov, vyhrala modelingovú súťaž časopisu Seventeen . Angie študovala na Highland Park High School imatrikuláciu v roku 1990 a potom sa zamerala na svoju modelingovú kariéru a pokračovala v práci ako modelka pre Calvina Kleina a Giorgia Armaniho, medzi inými. Podpísala zmluvu s IMG Models a mohla sa objaviť v známych časopisoch ako ELLE a Cosmopolitan.

Angie debutovala v televíznom seriáli v roku 1995, keď sa objavila v jedinej epizóde seriálu Renegade, predtým ako bola obsadená do hlavnej postavy v policajnom sci-fi dramatickom seriáli Baywatch Nights.

Jej prvý pozoruhodný výkon vo filme bol vo fantasy dráme Lawn Dogs v roku 1998, v ktorej hrali Mischa Barton a Sam Rockwell. Uznanie si získala po tom, čo v rokoch 1998 až 2001 stvárnila asistentku okresného prokurátora Abbie Carmichael v krimiseriáli Zákon a poriadok a potom v roku 2000 mala svoju prvú hlasovú rolu, keď prepožičala svoj hlas Barbare Gordon vo filme Batman Beyond: Return of the Joker.

Niektoré z jej najnovších úloh vo filmoch boli v akčnom filme End Game v roku 2006, v priamom videofilme Glass House: The Good Mother v roku 2006 a v revizionistickom westernovom filme Seraphim Falls, ktorý vyšiel v roku 2007.

Niektoré z jej najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v kriminálnej dráme Rizzoli & Isles v rokoch 2010 až 2016, v seriáli súťaží o reality Hell's Kitchen v roku 2014 a v animovanom mecha webovom seriáli Voltron: Legendary Defender v rokoch 2017 a 2018. Bola nominovaná za sedem ocenení za herecké výkony, pričom dve získala za film Rizzoli & Isles – cenu Gracie za vynikajúci ženský herecký výkon v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli alebo špeciáli v roku 2012 a cenu People's Choice Award za obľúbenú herečku káblovej televízie.

V roku 2018 sa Angie zoznámila s Gregom Vaughanom, americkým hercom a bývalým modelom, a začali spolu chodiť v marci, pričom sa 25. decembra 2019 zasnúbili.