• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Jaimee Foxworthovej (Family Matters), Čistá hodnota, Biografia

Wiki Jaimee Foxworthovej (Family Matters), Čistá hodnota, Biografia

ObsahKto je Jaimee Foxworth?

Jaimee je an Americká modelka a herečka, ktorá začala vystupovať na javisku v útlom veku piatich rokov a je dobre známa svojou úlohou Judy Winslow v sitcome ABC Family Matters.

Jaimee Foxworth Vek, znamenie zverokruhu, raný život a vzdelanie

Jaimee bol narodená v znamení zverokruhu Strelca 17. decembra 1979 v Belleville, Illinois, USA, čím má od roku 2020 40 rokov, je Američanka podľa národnosti a patrí k afroamerickej etnickej skupine. Jej matkou je Gwyn Foxx, uznávaná herečka a speváčka, ktorá ju vychovala úplne sama.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Posielame OBROVSKÉ ŠŤASTNÉ NARODENINY multitalentovanej speváčke, modelke a herečke, ktorou je: Jaimee Monae Foxworth! ✔️❤️✨✔️ TVRDÁ KRÁĽOVNÁ PARTY! #jaimeefoxworth #happybirthday #familymatters #judywinslow #tv101 #amen #80s #80stvshows #90s #90stvshows #wordup90s #forthe90syall

Príspevok zdieľaný používateľom Word Up 90. roky (@wordup90s) 17. decembra 2019 o 9:00 PST

Jaimee nezverejnila meno svojho otca verejnosti, predpokladá sa však, že jej otec bol gitarista, keďže sa stretol s Gwyn Fox, keď bola speváčkou v kapele.

Jaimee a jej dve sestry Jania Foxworth a Tyren Perry vyrastali spolu s nevlastnou sestrou Samarou Littletonovou. Ako dieťa mala medzi jej záujmy hranie na klavíri a videohry. Jaimee navštevovala Burbank High School v Kalifornii v roku 1998. Nezverejnila žiadne ďalšie akademické kvalifikácie.

Kariérny život Jaimee Foxworth

Jaimee začala modelovať vo veku piatich rokov, vystupovať v celoštátnych televíznych reklamách.

Svoju kariéru ako herečka začala v roku 1986, keď sa objavila v jednej z epizód televízneho seriálu Amen. Ďalšiu rolu získala v TV 101, v ktorej vystupovala ako Whitney Hines v jednej z epizód show – Home. Jaimee sa neskôr objavila v CBS/ABC's Family Matter ako Judy Winslow, ktorá bola najmladšou dcérou Harriette Winslow a Carla. Situačná komédia sa točila okolo afroamerickej rodiny strednej triedy, ktorá žila v Chicagu v štáte Illinois.

Hoci relácia Family Matter skončila v roku 1998, Foxworth bol vylúčený z obsadenia, keď sa v roku 1993 blížila ku koncu štvrtej sezóny.

Stalo sa tak po predstavení novej postavy, Steva Urkela, ktorá si okamžite získala veľkú obľubu.

Jaime je v hudobnom priemysle už od detstva, do hudby sa pustila po tom, čo prestala mať toľko hereckých vystúpení, koľko chcela, a tiež potom, čo bola vyradená z obsadenia šou Family Matter. Spolupracovala so svojimi dvoma sestrami Janiou a Tyren, aby vytvorili S.H.E. R&B trio – skupina sa objavila na albume You Can’t Stop the Reign z roku 1997, čo bol druhý album Shaquilla O’Neala. Podpísali sa do vydavateľstva ‘S Record Label (T.W.IsM.Records) a v roku 1997 vydali štúdiový album s názvom 3’s A Charm.

Po rozpustení skupiny jej sestry pokračovali v tvorbe piesní ako sólové vystúpenia.

Jaimee spolu so svojimi sestrami produkovala piesne In the Middle, I would’t Take Her Back, My Secret Is, 24 Hours, I Can Do That a mnohé ďalšie.

V čase, keď mala Jaime 19 rokov, prežívala krátke modelingové úlohy, kým si uvedomila, že by mohla zarobiť viac, ak by sa pripojila k filmovému priemyslu pre dospelých.

Na titulky sa dostala v roku 2000 po tom, čo sa zistilo, že sa objavuje v pornografických filmoch, kde v týchto filmoch pre dospelých vystupuje ako Crave. Niektoré z filmov, v ktorých sa objavila, zahŕňajú The Adventures of Peeping Tom 28, More Black Dirty Debutantes 30 & 32 Booty Talk Hot Girlz a niekoľko ďalších. Jaime sa ako sama objavila aj v niekoľkých televíznych reláciách, ako napríklad The Oprah Winfrey Show (2006), Dr. Drew's Celebrity Rehab (2008), Life After (2009), The Dr. Oz Show a Stronger than you Think oba v roku 2016 .

Ďalšie krátke vystúpenia mala vo filmoch Two-Income Family, The Tyra Banks Show, (2006) Mama's Wedding, 20/20 (2005) a Buds ‚n‘ Buns.

Osobný život, partner a deti Jaimee

Počas pôsobenia Jaimee ako mladej herečky boli jej zárobky bezpečne zablokované ako zverenecký fond, ktorý bol prístupný jej keď dovŕšila plnoletosť. Keď mala 20 rokov, povráva sa, že jej rodina čelila vážnym súdnym sporom a musela vyčerpať všetky jej zárobky, aby sa vyhla bankrotu.

Potom ju jej priateľ zaviedol do filmového priemyslu pre dospelých a potom, čo prestala hrať v týchto filmoch, upadla do depresie a začala zneužívať návykové látky. Odmietla fámy, ktoré ich označili za vymyslené príbehy, ale priznala, že bojovala s drogovou závislosťou. Dobrou správou je, že je teraz zreformovaná a užíva si materstvo. Žije samostatný život spolu so svojím synom Michaelom D. Shawom Jr., ktorého mala 29. mája 2009 spolu s Michaelom Shawom, jej dlhoročným priateľom. V súčasnosti je slobodná.

Meranie tela a vlastnosti Jaimee

Jaimee tvar tela presýpacích hodín, je vysoký 4 stopy 11 palcov (1,50 m) a údajne váži 112 libier (50 kg). Jaimee má čierne vlasy a jej farba očí je tmavohnedá.

Jaimee Foxworth Čistá hodnota

Väčšinu z nej nahromadila Jaimee bohatstvo ako herečka a modelka. Aj keď je o jej bohatstve trochu ostýchavá, odhaduje sa na viac ako 50 000 dolárov od roku 2020, čo sú možno známky nesprávneho života.