• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Jacoba Vargasa: Výška, čistá hodnota, manželka Sylvia Arzate

Wiki Jacoba Vargasa: Výška, čistá hodnota, manželka Sylvia Arzate

ObsahKto je Jacob Vargas?

Jacob Vargas sa narodil 18. augusta 1971 v Michoacane v Mexiku a je hercom známym vďaka práci v mnohých filmoch a televíznych programoch. Niektoré z jeho najnovších projektov zahŕňajú Sons of Anarchy, Tarantula, Luke Cage, Heaven is for Real a Princess of the Row.

Čistá hodnota Jacoba Vargasa

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Jacoba Vargasa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou herectva v tejto profesii od roku 1986. Pracoval na mnohých kasových trhákoch, ale väčšinou hrá vedľajšie úlohy, hoci jeho schopnosti viedli k dôslednej práci.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tento piatok a sobotu budem v @comicconla!!!

Príspevok zdieľaný používateľom Jakub Vargas (@jacobvargas) 10. októbra 2019 o 18:18 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Zatiaľ čo sa Jacob narodil v Michoacane, jeho rodičia chceli pre rodinu lepšiu budúcnosť, a tak sa za týmto snom presťahovali do USA a usadili sa v Los Angeles v Kalifornii ešte pred dosiahnutím jedného roka. Počas svojej mladosti si pamätá len málo detailov o Mexiku, a hoci si jeho rodičia zachovali niektoré tradície, on vyrastal hlavne v americkej kultúre. Jeho rodina bola veriaca rímskokatolíckej cirkvi a navštevoval neďalekú strednú školu San Fernando, ktorá slúži oblastiam v Los Angeles.

Keď vyrastal, ukázal schopnosti vo výkone a bol dobrým tanečníkom, pričom mal aj potenciál byť hercom.

Svoju prvú profesionálnu rolu dostal, keď ho obsadili do role pouličného tanečníka do televíznej show Diff’rent Strokes, kde hrali Garry Coleman a Todd Bridges ako dvaja afroameričania, ktorých si adoptuje bohatý biely obchodník. Prehliadka pomohla urobiť hviezdy mnohých členov hereckého obsadenia, hoci mnohí z nich trpeli mnohými problémami, keď vyrastali, vrátane drogovej závislosti.

Vystúpte na výslnie

Jacob pokračoval v práci v zábavnom priemysle so zameraním najmä na filmové projekty, pričom stále pravidelne vystupoval v televízii. Niektoré z jej prvých projektov zahŕňali Crack House, Little Nikita, Hunter a The Children of Times Square.

V roku 1993 ho obsadili do postavy Snakea vo filme Airborne, kde si zahrali po boku Setha Greena, Brittney Powell a Chrisa Conrada. Rozpráva príbeh o skupine dospievajúcich priateľov, ktorí sa nakoniec zapoja do rôznych aktivít na inline korčuľovaní.

Počas svojej kariéry robil veľmi málo prestávok, začiatkom 90. rokov sa objavil v sérii projektov, vrátane Fatal Instinct, Crimson Tide a Get Shorty. V roku 1997 stvárnil AB Quintanillu vo filme Selena, životopisnom filme o živote zosnulej speváčky Seleny Quintanilla-Perez, ktorá bola zavraždená na vrchole svojej kariéry, vo filme hrala Jennifer Lopez a je považovaná za jej prelomovú rolu, ale Jacob tiež priťahoval veľkú pozornosť pre svoju úlohu.

V roku 2000 pracoval na filme Traffic, ktorý režíroval Steven Soderbergh a bol veľmi úspešný a stal sa hitom počas udeľovania Oscarov, v ktorom vyhral v štyroch kategóriách.

Pokračovanie v hereckej práci

Po Traffic Jacob skúsil hlasové herectvo, keď pracoval na seriáli Max Steel v ktorej vyjadril postavu Dr. Roberto Martinez počas celého trvania show je založená na rovnomennej akčnej figúre. Medzi ďalšie projekty, ktoré mal, patrili RFK, Greetings from Tucson a Kingpin. Objavil sa aj vo filmoch National Lampoon’s TV: The Movie, Are We Done Yet? a Let Fénixa.

V roku 2005 hral rolu Juana Corteza v Jarhead s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe, je založený na rovnomennej monografii, ktorú napísal americký námorník Anthony Swofford a rozpráva o jeho živote počas vojny v Perzskom zálive. Medzi ďalšie hviezdy filmu patria Peter Sarsgaard a Jamie Foxx. V roku 2007 pracoval na horore The Hills Have Eyes 2, pokračovaní filmu The Hills Have Eyes z roku 2006 a filmová séria je remakeom rovnomenného hororu z roku 1977. Rozpráva príbeh gardistov americkej armády, ktorí začnú bojovať s mutantmi žijúcimi v Novom Mexiku.

Nedávne projekty

Vargas má v posledných rokoch pravidelnejšie úlohy v televízii.

Bol súčasťou seriálu Moonlight, kde stvárnil postavu Guillerma Gasola v seriáli, ktorý rozpráva príbeh súkromného detektíva, ktorý žije ako upír, no napriek svojej povahe sa snaží konať dobro, avšak päťdesiatpäť rokov po tom, čo sa stal, stretne a začne sa zamilovať do smrteľníka. V roku 2013 sa Jacob stal súčasťou show Synovia anarchie , o skupine motocyklových predajní, ktoré sú súčasťou blízkeho rytierskeho klubu. Aby sa show uskutočnila, konzultovali sa so skutočnými členmi motocyklových klubov, show preskúmala rôzne problémy, ako je korupcia a vigilantizmus.

V seriáli z roku 2016 si zahral aj Dominga Colona Luke Cage , ktorý je založený na rovnomennej postave Marvel Comics. V roku 2019 sa objavil v seriáli Mr. Iglesias na Netflixe s Gabrielom Iglesiasom v hlavnej úlohe a účinkoval aj v ďalších filmoch, ako napríklad Heaven is for Real, ktorý je založený na rovnomennej knihe Todda Burpa a Lynn Vincent. pokladňa napriek zmiešaným recenziám. Jedným z jeho najnovších filmov je Princess of the Row, ktorý mal premiéru v roku 2019.

Osobný život

Jacob je ženatý so Sylviou Zarate a majú spolu dve deti.

Radšej drží svoju rodinu mimo centra pozornosti, nezverejňuje o nej veľa podrobností. Je známe, že je blízkym priateľom s Hughom Lauriem, dokonca mu pomáhal natáčať jeho kotúč na konkurz, vďaka ktorému by sa dostal do hlavnej úlohy vo filme House – obaja nakrúcali kazetu z konkurzu pri práci na Flight of the Phoenix. Jacob sa okrem herectva veľmi zaujíma aj o zákulisie produkcie a dúfa, že v budúcnosti vytvorí niekoľko filmových projektov. Veľa voľného času trávi s rodinou a objavuje sa aj na profiloch svojich detí na sociálnych sieťach.