• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Jacka Gilinského. Sú Madison Beer a Jack opäť spolu?

Wiki Jacka Gilinského. Sú Madison Beer a Jack opäť spolu?

ObsahKto je Jack Gilinsky?

Jack Gilinsky sa narodil v Omahe, Nebraska v USA, 10. septembra 1996 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to herec, spevák a hviezda sociálnych sietí , ktorý si získal uznanie po tom, čo spolu s Jackom Johnsonom začali nahrávať svoje videá na svoj Vine účet Jack & Jack.

Detstvo a vzdelanie

Jacka vychovávali spolu so svojimi staršími sestrami Laurou a Molly v Omahe, ich otcom Davidom Gilinskym, ktorý je prezidentom reklamnej spoločnosti Bergman Incentives v Nebraske, a ich matkou Katherine, ktorá je v domácnosti.

Jack sa začal zaujímať o spev vo veľmi ranom veku a bol ešte v škôlke, keď stretol Jacka Johnsona, s ktorým neskôr rozbehol kariéru na internete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný G (@jackgilinsky)

Stali sa z nich najlepší priatelia a navštevovali rovnakú základnú školu, na ktorej hrali futbal, videohry a často spievali pre svojich priateľov a rodiny. Jack a Jack sa potom zapísali na rovnakú strednú školu, kde založili kapelu, ktorá však fungovala menej ako rok. V roku 2013 chlapci odštartovali svoju kariéru na Vine.

Jack zmaturoval v roku 2014 a rozhodol sa nenavštevovať vysokú školu.

Kariéra ako speváčka a hviezda sociálnych médií

Dvaja Jackovia sa stali aktívnymi na internete 1. júna 2007, keď spustili svoj YouTube kanál MotherFalconQuagmire, ktorý dnes odoberá viac ako 7 000 ľudí a má okolo 200 000 zobrazení ich videí In Grandpa's Name a Total Confusion – chlapci plánovali nahrať viac videí, ale na YouTube sa z neznámych dôvodov vzdal.

Keď sa chlapci stali vlastníkmi jedného z najsledovanejších účtov Vine, boli pozvaní, aby pomohli vytvoriť dve mobilné hry založené na ich hudbe. Počas prvého roka a pol na Vine vydali 11 singlov, z ktorých niektoré sa objavili v Billboard Charts, a potom v roku 2014 Jack a Jack absolvovali svoje DigiTour po USA, kde navštívili 18 miest. V tom istom roku vyšla ich pieseň Wild Life , ktorý sa umiestnil na 87. mieste v rebríčku USA Billboard Hot 100 Chart a boli nominovaní na cenu Teen Choice Award za najobľúbenejšieho vinára. Nasledujúci rok vyšlo ich debutové predĺžené EP Calibraska, ktoré sa umiestnilo na vrchole amerického iTunes Albums Chart a vyvrcholilo na 3. mieste v Billboard Independent Albums Chart.

Od ukončenia siete Vine sa Jack sústredil na svoju sólovú kariéru na internete a je aktívny na rôznych sociálnych sieťach. Najviac je populárny na Instagrame, na ktorom získal viac ako 6,1 milióna sledovateľov a na ktorý nahral okolo 210 obrázkov, z ktorých väčšina je bez trička. Jeho účet na Twitteri má viac ako tri milióny sledovateľov, zatiaľ čo na TikToku má okolo 23 000 fanúšikov.

Jack spustil svoj nový kanál YouTube 6. februára 2020 a momentálne ho odoberá takmer 20 000 ľudí a celkovo má viac ako milión pozretí všetkých svojich šiestich videí – Jack nahráva iba svoje hudobné videá a svoje momentálne najobľúbenejšie, Jack Gilinsky – My Love ft. Don Toliver, bol od 17. apríla 2020 sledovaný viac ako 700 000 krát.

Herecká kariéra

Jackovi sa pripisuje účinkovanie v piatich filmoch a televíznych seriáloch, pričom debutoval ako producent v roku 2014, keď pracoval na dokumentárnom filme Jack & Jack the Movie, ktorý je o živote jeho a Jacka Johnsona.

V roku 2015 hral v krátkom historickom muzikáli Come on #MakeItHappy a potom bol pozvaný, aby sa objavil v komediálny film Janoskians: Untold and Untrue , ktorý napísal a režíroval Brett Weiner a v ktorom si zahrali Connor Ball, Brittany Behrns a Dustin Belt. Nasleduje film, komediálny súbor The Janoskians a ich vystúpenie na štadióne Wembley. Jack sa objavil v krátkom hudobnom videu Madison Beer Feat. Jack & Jack: All for Love a v roku 2018 sa objavil bez uznania v krátkom videu P!ink: Whatever You Want – jeho najnovšia rola bola v roku 2018 v epizóde komediálneho seriálu Camp Confessions.

Jack sa objavil v rôznych talk show a televíznych špeciáloch v roku 2005, spieval v epizóde komediálnej show Wild ‘N Out a potom bol pozvaný, aby sa objavil v jedinej epizóde Alexis Joy VIP Access a[e-mail chránený]. Potom sa objavil v dvoch televíznych špeciáloch – We Day 2017 a We Day 2018 – a potom hosťoval v epizóde Jack & Jack z komediálnej show Ridiculousness. Tri z jeho najnovších vystúpení boli v roku 2019 v epizóde rodinnej show Saturday Mash-Up, v epizóde Jack & Jack Wet the Bed komediálnej show Camp Confessions z roku 2019 a v epizóde talkshow Stronger Than You Think z roku 2020.

Je opäť spolu s Madison Beer?

V roku 2015 začal Jack chodiť s Madison Beer, americkou speváčkou a skladateľkou, ktorá získala uznanie vo veku 13 rokov, keď Justin Bieber, slávny kanadský spevák, tweetoval odkaz na jedno z jej videí na YouTube. Vo februári 2018 vydala debutový album As She Pleases a do konca roka 2020 by mal vyjsť aj jej druhý album Life Support.

Jack a Madison spolu chodili až do konca roku 2017, keď sa na internet dostala hlasová nahrávka ich hádky, v ktorej Jack nazval Madison „skurvenou pobehlicou“.

Zatiaľ čo sa Jack verejne ospravedlnil za svoje správanie, Jack Johnson ďalej tvrdil, že nahrávka bola upravená a obvinili Madison, že pomáhala s jej zverejnením na internet. Krátko po ich rozchode začala Madison chodiť so Zackom Biom, no rozišli sa v marci 2019.

Jack nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, takže od októbra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jack je fyzicky veľmi aktívny a väčšinu svojho voľného času trávi v posilňovni – každý týždeň má štyri až päť tréningov, teda svoje svalnaté telo, a zameriava sa aj na svoje duševné zdravie, keďže robí jogu a medituje.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, pričom peniaze daroval niekoľkým útulkom pre zvieratá v Nebraske.

Jack je nadšený z cestovania a bol po USA za prácou aj zábavou a pri viacerých príležitostiach bol aj v Európe, pričom navštívil krajiny ako Taliansko, Francúzsko a Belgicko.

Rád pozerá filmy a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Bruce Willis, Robert De Niro a Natalie Portman, zatiaľ čo niekoľko filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Pulp Fiction, trilógia Krstný otec a V ako Vendeta – jeho obľúbené. Televízny seriál je That 70's Show.

Vek a výška

Jack má 24 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 70 kg.

Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.