Wiki Iman Kawa: Je alebo nie je manželkou Jorgeho Masvidala? Bio

ObsahKto je Iman Kawa?

Iman Kawa sa narodila v Miami na Floride v USA 19. júna 1988 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je kuchárka, podnikateľka a youtuberka , ktorú možno najlepšie poznáme ako bývalú priateľku Jorgeho Masvidala, známeho obchodníka a umelca zmiešaných bojových umení.

Detstvo a vzdelanie

Iman bola vychovaná spolu so svojimi piatimi súrodencami v Miami ich otcom, ktorý bol taxikár, a ich matkou, ktorá pracovala ako pokladníčka v miestnom obchode s potravinami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Iman Kawa (@yourfavorite_arab)

Imanina matka je skvelá kuchárka a Iman sa od nej veľa naučila počas jej raného dospievania. To ju motivovalo stať sa šéfkuchárkou a po maturite v roku 2006 aj zapísal na Kulinársky inštitút v Amerike ktorý v roku 2010 ukončila bakalárskym titulom.

Iman bola tiež fyzicky aktívna na strednej a vysokej škole, pretože hrala futbal a volejbal a venovala sa herectvu v miestnom divadle.

Imanina kariéra

Iman spustila svoj kanál YouTube – Better Than Your Mother’s – 29. júna 2017 a dnes ho odoberá viac ako 4,2 milióna ľudí a má takmer 40 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí dokopy. Tie sú tak či onak o jedle a jej najobľúbenejšie video Better Than Your Mother’s Episode 1 s Jorgem Masvidalom si od 2. novembra 2017 pozrelo viac ako tri milióny ľudí.

Dnes pracuje ako špecialistka na obstarávanie pre New York's Blue Apron a zároveň je majiteľkou vlastnej malej pekárne, ktorá predáva prémiové sušienky.

Milujte život a Jorge Masvidal

Iman začala chodiť s Jorgem Masvidalom, keď ešte chodila na strednú školu – predpokladá sa, že sa stretli na večierku organizovanom spoločným priateľom. Mala 16 rokov, keď otehotnela s ich prvou dcérou a ich druhá dcéra nasledovala o šesť rokov neskôr v roku 2010 – v roku 2016, Iman im porodila syna .

ale ona a Jorge sa potom v roku 2019 z neznámych dôvodov rozišli. Pretože sú spolu viac ako desať rokov a majú tri deti, existuje veľa ľudí, ktorí veria, že títo dvaja boli tajne zosobášení, no a že sa nedávno rozviedli, to sa však nepotvrdilo.

Iman obvinila Jorgeho z toho, že je neverný a že spal s niekoľkými ďalšími ženami, pričom uviedla, že to bol hlavný dôvod ich rozchodu.

Od novembra 2020 je Iman vo vzťahu s mužom, ktorý nie je známy ako celebrita, ktorého držala mimo pozornosti médií – nevydala sa a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Iman bola počas svojich 20 rokov fyzicky aktívna, pretože mala každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a dodržiavala trochu prísnu diétu, zatiaľ čo na svoj účet na Instagrame často nahrávala obrázky s jej fit telom. Po narodení druhého dieťaťa sa viac sústredila na to, že bude kuchárkou a bude sa starať o svoje deti, a tak prestala chodiť do posilňovne a pribrala.

Vo svojom voľnom čase rada číta knihy a uprednostňuje romantiku pred všetkými ostatnými žánrami, pričom jej obľúbenou knihou je Dear John od Nicholasa Sparksa.

Tiež rada sleduje filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Johnny Depp, zosnulý Robin Williams a Mila Kunis, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí franšíza The Pirates of the Caribbean, Patch Adams a Friends with Benefits.

Vek, výška a čistý majetok

Iman má 32 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 4 palce (1,64 m) a váži približne 60 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov Jorgeho čistý majetok je údajne viac ako 2 milióny dolárov.

Kto je Jorge Masvidal?

Jorge Masvidal sa narodil v Miami na Floride v USA 12. novembra 1984 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Možno je najlepšie známy pre svoj rekord najrýchlejšieho knockoutu v Ultimate Fighting Championship (UFC), ktorý dosahuje päť sekúnd.

Jorgeho vychovával v Miami ako jediné dieťa jeho kubánsky otec, ktorý bol drogovým dílerom a ktorý strávil viac ako 20 rokov vo väzení za zabitie, a jeho peruánska matka, ktorá bola v domácnosti. Jorge začal bojovať vo veľmi ranom veku s deťmi na svojej ulici a počas návštevy Stredná škola St. Brendan , začal sa zaujímať o wrestling, ale keď ho vyhodili za zlé známky, Jorge začal cvičiť sám a nakoniec začal chodiť na hodiny zmiešaných bojových umení a karate.

Svoju kariéru odštartoval 24. mája 2003, keď knokautoval svojho súpera na HOOKnSHOOT: Absolute Fighting Championships 3. V roku 2009 sa pripojil k propagácii zmiešaných bojových umení Bellator a vyhral svoj prvý zápas, ale porazil ho Toby Imada v semi- finále. Pokračoval v boji vo welterovej váhe Shark Fights 13, kde prehral s Paulom Daleym a Jorge sa potom upísal kickboxerskej organizácii Strikeforce. Po jej rozpade v januári 2013 však vstúpil do UFC a bojuje v nej dodnes.

Dňa 3. júla 2020 bolo hlásené, že Jorge mal pozitívny test na COVID-19, ale uzdravil sa. Je podporovateľom prezidenta Donalda Trumpa a podporuje jeho kampaň „Bojovníci proti socializmu“. Jorge rád pije alkohol a spolu s Recuerdo Mezcal nedávno založil meskalový nápoj El Recuerdo de Oaxaca Joven.