Wiki hviezdy Instagramu Natalie Mariduena: Vek, výška, priateľ

ObsahHviezda Instagramu Natalie Mariduena Wiki

Natalie ‚Mariduena‘ Noel sa narodila v Illinois, USA, 1. decembra 1996 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je osobnosťou sociálnych médií a psychologičkou , ale možno najznámejší ako pomocník slávneho YouTubera Davida Dobríka.

Detstvo a vzdelanie

Natalie bola vychovávaná ako jediné dieťa v Illinois jej otcom, ktorý je majiteľom vlastnej malej firmy, a jej matkou, ktorá pracuje ako psychoterapeutka.

Vyrastala veľmi aktívne a s futbalom začala už počas základnej školy – hrala defenzívneho stredopoliara za školský tím a vyhrala s nimi veľa zápasov. Pokračovala v zápise na Vernon Hills High School, kde sa prvýkrát stretla s Davidom Dobríkom a títo dvaja sa stali neoddeliteľnými. V roku 2014 imatrikulovali a David sa presťahoval do Los Angeles, aby pracoval na svojej kariére YouTubera, zatiaľ čo Natalie sa zapísala na Lake Forest College, kde študovala psychológiu – zatiaľ čo tam hrala ženský univerzitný futbal a bola členkou Alpha Phi International Women's Bratstvo (slúžila aj ako ich spoločenská stolička).

Natalie promovala v roku 2018 s titulom bakalár umenia.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Krátko pred promóciou Natalie kontaktoval David, ktorý chcel, aby pre neho pracovala na jeho videách na YouTube, a hoci najprv povedala „nie“, nakoniec sa rozhodla, že to skúsi. Prácu s Davidom si užila na jeho kanáli YouTube, ktorý má v súčasnosti viac ako 18 miliónov odberateľov, a Natalie možno vidieť v mnohých videách na kanáli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

príď čoskoro znova!!

Príspevok zdieľaný používateľom Natalie M (@natalinanoel) 26. augusta 2020 o 17:48 PDT

V jednom z rozhovorov dala, Natalie vysvetlila, že sa jej práca pre Dobrika tak páči, že by nepracovala pre nikoho iného, ​​bez ohľadu na to, koľko by jej zaplatili.

Práca pre Davida má veľa dobrých stránok. V súčasnosti žije v jeho sídle a môže s ním navštevovať divoké večierky a festivaly, ako aj vystupovať po jeho boku na rôznych udeľovacích podujatiach. Cestovala s ním po celých USA a David ju opísal ako „najpracovitejšieho človeka v tíme“ a aby sa poďakoval, kúpil jej k dvom narodeninám autá Mercedes a Bronco.

Natalie pracuje pre Davida od októbra 2017, pričom aj len nedávno začal pracovať ako pokladník na Jednorazové.

David tiež prispel k kariére Natalie ako osobnosti sociálnych médií a pomohol jej zhromaždiť viac ako 4,1 milióna sledovateľov na svojom účte na Instagrame, pričom na platformu odovzdala približne 350 obrázkov. Aktívna je aj na Twitteri, kde nazbierala okolo 600 000 sledovateľov, pričom ju nájdete aj na Snapchate.

Milovať život a priateľa

V roku 2019 sa Natalie rozišla so svojím priateľom Shawnom Nelsonom, s ktorým chodila niekoľko rokov. Tento muž nie je celebrita a dôvodom rozchodu sa zdá byť žiarlivosť, keď začala tráviť priveľa času s Davidom. Po internete kolujú aj fámy že Natalie a David sú romanticky prepojení , kvôli chémii, ktorú ukazujú vo svojich videách, a pretože test na detektore lži, ktorý absolvovali v septembri 2019, ukázal, že títo dvaja k sebe niečo cítia.

Aj keď stále hovoria, že sú len blízki priatelia, stále sa všeobecne verí, že Natalie a David spolu chodia.

Internetom kolujú aj zvesti, že Natalie je momentálne vo vzťahu s instagramovou hviezdou Zane Hijazi, no nebolo to potvrdené. Od augusta 2020 sa zdá, že Natalie je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Natalie je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa, ktorý sa často objavuje na jej obrázkoch na Instagrame.

Natalie MariduenaTrieda: 2018 Rodné mesto: Vernon Hills, ILPozícia: Spoločenská stolička

pridané Alpha Phi na Lake Forest College na Piatok 15. januára 2016

Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože si užíva opaľovanie pokožky a kúpanie v oceáne, zatiaľ čo jej vysnívanou destináciou je Miami na Floride.

Je to shopaholička ktorý chodí nakupovať oblečenie aspoň dvakrát do týždňa.

Natalie vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Yes Man, Pán a Mrs Smithovci a Lara Croft: Tomb Raider – kolíska života.

Rada ochutnáva rôzne jedlá a medzi jej obľúbené patrí pizza, hranolky a zmrzlina.

Nataliným obľúbeným koníčkom je cestovanie a bola po celých Spojených štátoch, ako aj v mnohých európskych krajinách vrátane Talianska a Švajčiarska.

Niektorí z hudobných umelcov, ktorých najradšej počúva, sú Taylor Swift a Lady Gaga.

Vek a výška

Natalie má 23 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,66 m) a váži približne 55 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na približne 400 000 dolárov.