Wiki hovorcu Knockerza – Ako zomrel hovorca Knockerz?

Speaker Knockerz bol prichádzajúci americký undergroundový rapper a spevák a skladateľ, ktorý sa dostal do povedomia vďaka svojej hudbe vydanej prostredníctvom aplikácií sociálnych médií, najmä YouTube, a nebol podpísaný pod žiadnym vydavateľstvom.

ObsahSkorý život

Hovorca Knockerz afroamerického pôvodu sa narodil ako Derek Jamol McAllister Jr. 6. novembra 1994 v New Yorku, New York, USA rodičom Meshe Wilson a Derekovi McAllisterovi, Sr., bývalému hudobníkovi a bývalému odsúdenému. Má mladšieho brata Christiana McAllistera, ktorý je tiež rapper a producent. Jeho otec bol uväznený, keď mal len 5 rokov.

pridané Rečník Knockerz na Nedeľa 6. novembra 2016

Aby sa on a jeho brat nevydali po rovnakej kriminálnej ceste, rozhodla sa jeho matka presťahovať rodinu z problémovej štvrte a priviesť ich do Južnej Karolíny s oveľa lepším prostredím.

Vzdelávanie

Speaker navštevoval Kelly Mill Middle School a Ridge View High School predtým, ako v roku 2013 zmaturoval na West Wood High School v Kolumbii v Južnej Karolíne. Nikdy sa nezapísal na žiadnu vysokú školu ani univerzitu.

Kariéra

Vo chvíli, keď Speaker objavil, ako robiť hudbu pomocou svojho osobného počítača, zamiloval si ho.

Bolo to silne ovplyvnené hudobným zázemím jeho otca. Keď vyrastal, vždy sa pohrával s hudobným vybavením svojho otca, ako je napríklad hranie na bubny alebo hranie s klávesmi. Jeho mama veľmi podporovala jeho zvolenú cestu. Keď sa jeho otec hudobník dostal z 10-ročného trestu odňatia slobody, bol ohromený hudobnou zručnosťou svojho syna a pomohol Speakerovi vylepšiť jeho hudbu. Výsledkom spolupráce otca a syna bol mixtape Flight Delayed. V roku 2010 bol Flight Delayed dostupný online a bolo to v rovnakom čase, keď si zmenil svoje skutočné meno na svoju teraz populárnu prezývku, Speaker Knockerz.

Jeho piesne získali vo všeobecnosti pozitívne recenzie a všimli si ich uznávaní hiphopoví umelci v tomto odvetví. Mixtape bol však vtedy len akýmsi koníčkom. Po povzbudení pozitívnymi recenziami sa rozhodol, že to bude robiť profesionálne bez toho, aby sa prihlásil do akéhokoľvek vydavateľstva. On ako umelec/producent, jeho priateľ Zack Dillan, ktorý sa volá Loud Visuals ako kameraman/strihač videa, a jeho otec ako obchodný styčný dôstojník.

Married to the Money v roku 2013 bol jeho prvý komerčne vydaný debutový mixtape a mal obrovský úspech vzhľadom na to, že ho nepodporilo žiadne vydavateľstvo.

Speaker ho vydal digitálne prostredníctvom YouTube, Sound Cloud, iTunes, Spotify a ďalších aplikácií sociálnych médií. Má 12 piesní s trilógiou Weekend a Rico Story, ktoré si fanúšikovia viac vážia. Talent rečníka v rozprávaní príbehov prostredníctvom svojich piesní bol evidentný pri piesňach trilógie, ktoré tiež získali priaznivé recenzie od kritikov.

Jeho popularita ešte vzrástla, keď vydal singel s názvom Lonely. Jeho hudobné video na YouTube získalo 144,11 milióna zhliadnutí s pomerom páči sa mi 96,4 %, čo znamená 1,14 milióna hodnotení Páči sa mi a 43 000 Nepáči sa mi. Toto bol jeho najväčší hit.

Rapperskú superstar Drake dokonca videli rapovať jej texty počas párty v známom bare. Niekoľko nahrávacích spoločností ho zavolalo a ponúklo veľa výhod, ako napríklad podpisový bonus, ale Speaker sa rozhodol pokračovať v produkcii skladieb sám.

Po ňom nasledoval Dap You Up a videoklip má na YouTube takmer 70 miliónov videní s približne 500 000 lajkmi. Jeho diskografia rástla a spolu so svojím mladším bratom, ktorý vystupuje pod menom Lil Knock, založil vlastnú značku s názvom Talibandz Gang, ktorá sa však po jeho smrti zmenila na Talibandz Entertainment.

Speaker dokonca vytvoril jedinečné beaty a predal ich populárnym rapperom a hip-hopovým umelcom, ako sú French Montana, Gucci Mane, Lil' Scrappy a Meek Mill. Jeho beaty boli zakomponované do ich piesní a fanúšikovia Speaker sú hrdí na živý dôkaz jeho vplyvu na hip-hopový priemysel.

Počas svojej krátkej kariéry dokázal vydať tri mixtapy a niekoľko skladieb. Na taký mladý vek zarobil impozantné množstvo peňazí predajom kópií svojich skladieb cez iTunes a speňažením svojho kanála YouTube.

Talibandz Entertainment posmrtne zverejnili jeden mixtape, aby vzdali hold.

Vydavateľstvo tiež znovu vydalo Flight Delayed v roku 2016 s ďalšími skladbami. Pokračuje tiež vo vydávaní nových skladieb digitálne, ako plánoval Speaker, keď bol ešte nažive.

Osobný život

Neexistujú žiadne informácie o jeho histórii randenia ani o žiadnej kontroverzii. Zameral sa na tvorbu hudby a zarábanie peňazí. S jeho talentom a schopnosťou predávať svoje vlastné piesne sa niektorí zasvätení z brandže domnievali, že by bol vo svojej hudobnej kariére úspešnejší, ak by sa nestretol so svojou predčasnou smrťou vo veku 19 rokov.

Hovorca bol mŕtvy najmenej dva dni, kým sa jeho telo 6. marca 2014 našlo v jeho garáži v jeho dome na Two Notch Road v Columbii v Južnej Karolíne.

Dni pred jeho smrťou, jeho matka podal odvolanie na Facebooku, ak niekto videl jej syna, pretože bolo nezvyčajné, že Speaker neoznámil svojej mame miesto jeho pobytu. Oddelenie šerifa okresu Richland bolo povolané, aby vyšetrilo rapperovu smrť. Dospeli k záveru, že okolo jeho smrti nebola žiadna nečestná hra a že príčinou smrti bol infarkt. Bola vykonaná pitva a zistila, že jeho srdcový infarkt spôsobilo predávkovanie kodeínovým sirupom. Kodeínový sirup bola rovnaká látka, o ktorej bolo známe, že často popíjal vo svojich hudobných videách.

Zaujímavosti

Toto sú čísla jeho účtov na sociálnych sieťach:

  • Jeho oficiálny účet na Instagrame má 178 000 sledovateľov s 232 príspevkami, zatiaľ čo jeho Twitter má 84 000 sledovateľov.
  • Jeho kanál YouTube má 1,44 milióna odberateľov a jeho 133 videí má celkovo 594 miliónov videní, zatiaľ čo jeho kanál Spotify má 871 529 poslucháčov mesačne.

Vzhľad

Reproduktor mal 5 stôp 8 palcov. (1,73 m) vysoký a vážil okolo 110 libier (50 kg). Bol to černoch s čiernymi vlasmi a tmavohnedými očami.

Čistý majetok

Zdroje odhaduje, že jeho čisté imanie počas jeho smrti v roku 2014 bude okolo 430 000 dolárov.