Wiki Hazel Moder – Kto je 15-ročná dcéra Julie Robertsovej?

ObsahKto je Hazel Moder?

Hazel Patricia Moder sa narodila 28. novembra 2004 v Los Angeles v Kalifornii v USA a je známa najmä tým, že je dcérou herečky Julie Roberts z manželstva s kameramanom Danielom Moderom. Jej matka sa preslávila úlohami v rôznych významných filmoch, vrátane Erin Brockovich, Notting Hill, Pretty Woman a Ocean’s Eleven.

Bohatstvo Hazel Moder

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Hazel Moder odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré získala najmä vďaka bohatstvu svojich rodičov, z ktorých pravdepodobne profituje.

Hazel Moder, Julia Roberts 30. júla 2009: Julia Roberts sa objavila so svojím manželom Dannym Moderom (nie je na obrázku) a dvoma…

pridané Pozri Kai Run na Piatok 9. marca 2012

Jej matka má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 170 miliónov dolárov, ktorú zarobila úspešnou kariérou herectva, pričom bola jednou z najlepšie platených herečiek 90. ​​a 20. storočia. Jej otec, na druhej strane, má čisté imanie odhadované na viac ako 10 miliónov dolárov, a to aj s mnohými úspešnými projektmi.

Doterajší život

Napriek popularite svojich rodičov, Hazel žila väčšinou mimo centra pozornosti bez tlaku zo strany svojej matky, aby sa venovala hereckej kariére ako ona. Vyrastala po boku súrodencov – dvojičiek a zvykla si, že ich domácnosť pravidelne navštevujú známe osobnosti a iní prominentní ľudia.

Vyrástla v Los Angeles, kde jej rodičia žijú kvôli práci a navštevuje školu Panny Márie Milosrdnej v tejto oblasti. Urobila dve verejné vystúpenia, prvé bolo v televízii v segmente VH1: All Access, ktorý predstavoval tie najroztomilejšie deti celebrít. V roku 2016 sa potom objavila vo filme svojej matky Deň matiek , v ktorom si zahrali aj Jennifer Aniston, Kate Hudson a Jason Sudeikis. Romantická komédia obsahuje herecké obsadenie a je zameraná najmä na romantickú tematiku. Odvtedy sa vrátila k životu študentky a médiá ju niekoľkokrát s rodičmi videli na športových podujatiach.

Otec – Daniel Moder

Daniel Moder je absolventom psychológie, no po ukončení štúdia sa venoval svojej vášni pre film. V roku 1995 bol jeho prvým zamestnaním asistent produkcie pri filme Crimson Tide, ktorý mu nakoniec otvoril ďalšie príležitosti. Nasledujúci rok pracoval na scéne The Fan, nakoniec našiel svoj krok v kinematografii a niekoľko nasledujúcich rokov pracoval s oddelením kamery a elektrotechniky. Niektoré z jeho významných projektov v tomto období zahŕňajú Enemy of the State a Tuesdays with Morrie.

V roku 2001 pracoval na natáčaní filmu The Mexican, kde sa stretla a začala vzťah s Juliou Roberts.

V komediálnom filme si zahrala po boku Brada Pitta a sledovala príbeh muža hľadajúceho cennú zbraň na pašovanie do USA. Jeho doteraz najväčším projektom je televízny film Normálne srdce získať nomináciu na cenu Primetime Emmy. Film je založený na rovnomennej hre a jeho manželka sa v ňom objavila spolu s ďalšími veľkými menami vrátane Marka Ruffala, Jima Parsonsa a Matta Bomera. Sleduje príbeh šírenia AIDS v New Yorku začiatkom 80. rokov.

Matka - Julia Roberts

Julia má veľmi zmiešaný švédsky, nemecký, anglický, írsky, škótsky a waleský pôvod. Vyrastala v katolíckej domácnosti po boku dvoch starších súrodencov a nevlastnej sestry.

Rodina bola veľmi umelecky naklonená, od mladosti vystupovala, zakladala dielne a detskú hereckú školu. Jej rodičia sa neskôr rozviedli a jej otec zomrel na rakovinu, zatiaľ čo jeho matka sa znovu vydala do násilného vzťahu.

Napriek hereckej histórii rodiny plánovala stať sa veterinárkou. Počas vysokej školy však objavila svoju vášeň pre herectvo a odišla z Georgia State University, aby sa mohla venovať kariére v New Yorku. Tam začala pracovať ako modelka a popri tom navštevovala hodiny herectva. Svoje prvé profesionálne vystúpenia absolvovala koncom 80. rokov a bola pomerne neznáma vo filme Satisfaction, v ktorom pracovala po boku Liama ​​Neesona.

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov pokračovala v objavovaní sa vo filmových projektoch a získala svoju prvú nomináciu na Oscara za rolu v Oceľové magnólie v ktorom hrala diabetičku.

Úspech Julie Robertsovej

V 90. rokoch sa Roberts etablovala ako stálica Hollywoodu s nepretržitými pozoruhodnými výkonmi v kasových trhákoch. Niektoré z jej projektov počas tohto obdobia zahŕňajú Notting Hill, Runaway Bride, My Best Friend’s Wedding a Mystic Pizza. V roku 2000 ona vyhral Cenu Akadémie za najlepšiu herečku za výkon vo filme Erin Brockovich, ktorý je založený na živote titulnej postavy, ktorá začiatkom 90. rokov bojovala proti Pacific Gas and Electric Company. Za svoj výkon získala aj cenu Screen Actors Guild Award a Zlatý glóbus.

Rok 2000 pokračoval v jej reťazci úspechov s projektmi ako Ocean’s Eleven a jej pokračovaním Ocean’s Twelve. Zahrala si aj vo filmoch Wonder a Eat Pray Love. V roku 2014 jej výkon vo filme The Normal Heart pomohol získať nomináciu na cenu Primetime Emmy za vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe.

Väčšinu svojej kariéry bola vyhlásená za najlepšie zarábajúcu herečku na svete. Jedna z jej najväčších platieb bola za film Mona Lisa Smile vo výške 25 miliónov dolárov za jej rolu. Mnohokrát sa objavila aj v publikáciách, vrátane časopisu People, ktorý ju rekordne päťkrát označil za najkrajšiu ženu sveta.

Vzťah rodičov

Pred stretnutím s Danielom mala Julia množstvo romantických vzťahov s významnými poprednými hereckými mužmi vrátane Liama ​​Neesona, Matthewa Perryho a Kiefera Sutherlanda. So Sutherlandom bola dokonca krátko zasnúbená, no tri dni pred svadbou sa rozišli. Jej prvým manželstvom bol spevák Lyle Lovett v rokoch 1993-95. Potom začala vzťah s hercom Benjaminom Brattom. Daniel bol ženatý v čase, keď stretol Juliu a zamiloval sa do nej, takže sa rozviedol s manželkou a oženiť sa herečka po jeho finalizácii. Rodina žije v Taose v Novom Mexiku.