Wiki Hannah Emily Anderson – Vzťahy, merania

ObsahKto je Hannah Emily Anderson?

Hannah Emily Anderson sa narodila 1. septembra 1989 v Kanade a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou vo filme Jigsaw z roku 2017, v ktorom stvárnila postavu Eleanor Bonneville. Objavila sa aj vo filme X-Men: Dark Phoenix, v ktorom hrala matku Jean Grey, Elaine Grey.

Bohatstvo Hannah Emily Anderson

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Hannah Emily Anderson odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešnou kariérou v hereckej profesii od roku 2012. Hoci je známa svojimi filmovými projektmi, počas svojej kariéry sa objavila aj v mnohých televíznych seriáloch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetci sa usmievajú na šialene surrealistickej premiére @xmenmovies #DarkPhoenix s mojím horúcim rande @elyse_levesque včera večer. Hrdo nosí kanadský návrhár @_narces ĎAKUJEM za šaty! a @alyssafall za vlasy a make-up! Je úžasné byť súčasťou rodiny Marvel. Dark Phoenix sa otvára zajtra 7. júna v kinách všade!

Príspevok zdieľaný používateľom Hannah Emily Anderson (@hannahemilyandy) 5. júna 2019 o 10:07 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Hannah Emily vyrastala v Kanade a už v mladom veku bola odhodlaná presadiť sa ako herečka. Milovala celý proces tvorby filmov, od herectva až po prácu v zákulisí. Predstavovala si, že robí rôzne scény z filmov, a dokonca sa začala učiť písať scenáre, keď vyrastala.

Keďže sa tomuto povolaniu vážne venovala, svoju prvú rolu nakoniec získala v roku 2012, keď sa objavila v kanadskom seriáli The LA Complex. Predstavenie sleduje príbeh ctižiadostivej herečky, ktorá žije v bytovom komplexe plnom rôznych nádejných ľudí zo zábavného priemyslu a jej interakcia s týmito ľuďmi vedie k vzniku rôznych vzťahov.

Objavila sa iba ako hosť v šou, ktorá bežala dve sezóny, kým ju zrušili, no vďaka tejto úlohe sa jej otvorili ďalšie príležitosti a potom bola obsadená ako hosť v šou Saving Hope, predtým ako debutovala vo filme. krátky film Alanova pracovňa. Nasledujúci rok pokračovala v sérii televíznych projektov, ako napríklad Played, Nikita a Republic of Doyle. Pokračovala aj v nezávislých filmoch, ako je vidieť v Jesse a Alice.

Pokračovanie v hereckých projektoch

V roku 2014 Anderson pracoval na televíznom filme Did Lizzie Borden Kill Her Parents?, adaptácii skutočného príbehu Lizzie Borden, ktorá bola súdená za vraždu svojho otca a nevlastnej matky v roku 1892 po tom, čo sa zistilo, že boli zabití sekera.

Prípadu sa dostalo širokého pokrytia v USA a nakoniec bola z vrážd oslobodená. Po práci Hannah na tomto filme pokračovala vo svojich televíznych projektoch s Remedy a Reign.

Potom sa objavila v krátkom filme Sleepless, pred dvojdielnou úlohou v seriáli Lost Girl. V roku 2016 sa stala pravidelnou členkou televízneho seriálu Gangland Undercover čo je kanadsko-americká spolupráca. Relácia je založená na príbehu informátora Charlesa Falca, ktorý sa dostal do utajenia ako súčasť motorkárskeho života mimo zákon, ktorý pôvodne vysielal na History Channel, a v druhej sezóne na A&E bola súčasťou šou počas ôsmich epizód.

Súčasne sa objavila v Shoot the Messenger.

Rise to Fame – Jigsaw

Po niekoľkých ďalších hosťovaniach a televíznych filmoch si Hannah Emily začala získavať oveľa viac pozornosti po tom, čo bola obsadená ako Eleanor Bonneville v r. Jigsaw . Film je ôsmym dielom série Saw a odohráva sa 10 rokov po smrti Jigsaw Killera, ktorý bol hlavnou témou predchádzajúcich filmov. V Jigsaw polícia objaví nového vraha, ktorý pácha vraždy podobné modus operandi pôvodného Jigsaw Killera.

Film bol pre mnohých prekvapením, keďže producenti pôvodne oznámili, že Saw 3D bude posledným filmom.

Lionsgate však vlastnil franšízu a poveril výrobu nového filmu. Film bol komerčným úspechom a zarobil viac ako 100 miliónov dolárov pri rozpočte 10 miliónov dolárov, ale získal hlavne negatívne recenzie. Vo filme hrá rolu fanynky Jigsaw Killera a vytvorila množstvo kópií pascí, ktoré Jigsaw urobil počas svojho života. V r by mal vyjsť nový diel filmu s názvom Špirála 2021 , aj keď nie je súčasťou tohto nového dielu, v ktorom budú hrať Samuel L. Jackson a Chris Rock.

Nedávne projekty

Rok po práci v Jigsaw bola Anderson obsadená do adaptácie televízneho seriálu The Purge, antologického seriálu založeného na rovnomennej filmovej sérii. Bola súčasťou obsadenia prvej sezóny spolu s Gabrielom Chavarriom, Lili Simmons a Amandou Warren. Prehliadka nadväzuje na filmy a má rovnaký prísľub v totalitnej vláde v rámci dystopických USA, vláda stanovuje 12-hodinové okno v roku, ktorý legalizuje všetky zločiny. Prvá sezóna sa odohráva niekedy medzi Anarchy a Election Year, ale bola zrušené po dvoch sezónach.

V roku 2019 bola obsadená ako Elaine Gray vo filme X-Men: Dark Phoenix. Film je založený na postavách z Marvel Comics, X-Men, a je pokračovaním X-Men: Apocalypse, ktoré vyšlo v roku 2016. Je to celkovo 12. film série a tento film rozpráva príbeh X -Muži, ktorí čelia plnej sile Fénixa, keď sa misia pokazí. Film mal počas výroby množstvo problémov, pretože po zlých testoch na obrazovke musel prejsť mnohými pretáčaniami. Nakoniec sa to stalo tým, čo sa považovalo za najväčšia bomba z roku 2019, ktorý získal množstvo negatívnych recenzií a vďaka nákladným pretáčaniam bol nižší ako jeho rozpočet.

Toto bol posledný film X-Men predtým, ako jeho práva vzal späť Disney, čo viedlo k akýmkoľvek budúcim iteráciám filmu, aby sa stal súčasťou Marvel Cinematic Universe.

Osobný život

Hannah Emily je slobodná a neexistujú žiadne správy o žiadnych minulých ani súčasných romantických vzťahoch. Má dvojča, hoci o ňom toľko nehovorí, ani sa často neobjavuje v jej verejných príspevkoch. Vo voľnom čase rada cestuje a užíva si prírodu. Tiež miluje domáce zvieratá a vlastní psa.