• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Haley Ramm – čistá hodnota, priateľ, zasnúbená, rodina

Wiki Haley Ramm – čistá hodnota, priateľ, zasnúbená, rodina

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

americká herečka Haley Michelle Ramm sa narodila 26. marca 1991 v Collin County, Texas, USA, Brianovi Rammovi a Barbare Wilson Ramm, má brata Maxa.

Keď mala tri roky, začala tancovať v miestnom štúdiu a potom sa rozhodla navštevovať hodiny herectva a na odporúčanie učiteľa jej rodičia našli agentku. Keď mala deväť rokov, začala si rezervovať úlohy pre krátke filmy a nezávislé filmy a objavila sa aj v národných reklamách pre spoločnosti Dell Computers a Hasbro. V roku 2002 sa objavila v májových a júnových vydaniach American Girl.

Haley, jej rodina a jej agent z Dallasu hovorili o presťahovaní sa do Los Angeles kvôli svojej kariére.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Áno, áno, urobili sme doma gala výzvu @samidrasin. Vzhľad č. 1: Môj tím (ja) si vybral účes s uhladenými zadnými vlasmi (naozaj, napriek tomu, kto si správne umýva vlasy?) a nejaké tmavé okrídlené oko, ktoré sa počas procesu glam veľmi zmenilo. Zmena prišla z chýb, ktoré sa urobili. Pridané pekné princeznovské náušnice. Fialová čelenka mala byť pridaná už od začiatku. Vzhľad 2: Len slipové šaty s množstvom historických doplnkov. Pozri 3: Top @miumiu Snažím sa ťa oklamať, aby si si myslel, že ide o rovné šaty. Pozri 4: Môj župan! Z hotela @southcongresshotel v Austine. A pozrite sa 5: Vintage francúzske velúrové šaty s nádychom tenisových topánok @chanelofficial. To je vzhľad po párty?

Príspevok zdieľaný používateľom Haley Ram (@haleyramm) 4. mája 2020 o 20:49 PDT

Keď mala 11 rokov, presťahovali sa tam s matkou, zatiaľ čo jej otec a brat zostali niekoľko rokov v Texase. Čoskoro si začala rezervovať úlohy a hosťovať vo filmoch.

Keď bola s bratom v škole, hrali hokej. Keď nepracovala, pozerala zápasy svojho brata na štadióne.

Kariéra

Keď sa presťahovala do Los Angeles a našla si tam manažéra, začala si rezervovať prominentné úlohy, vrátane epizódy CSI: Crime Scene Investigation Turn of the Screws v roku 2004 ako Emily. V tom roku hrala Georgiu v Yes, Dear v epizóde s názvom Couples Therapy a nasledujúci rok hrala Brittany Loud vo filme Flightplan..

Televízia

V rokoch 2007 až 2008 Haley zobrazovaný Jen Long v policajnej procedurálnej sérii Bez stopy. V roku 2007 sa objavila v televíznom filme Ben 10: Race Against Time ako Gwen Tennyson a v roku 2009 hosťovala v epizóde iCarly s názvom iReunite with Missy ako Missy Robinson – v skutočnom živote je Haley najlepším priateľom Mirandy Cosgrove, ktorá v predstavení hrá Carly.

V roku 2011 hrala Heather Spencer v televíznom filme MTV Worst. Stužková. Ever a od roku 2014 do roku 2015 stvárnila Brennu Carver vo filme Chasing Life, mladšiu sestru hlavnej postavy, ktorú hrá Italia Ricci. Séria mala premiéru 10. júna 2014 na ABC Family a trvala do 28. septembra 2015. Bola adaptovaná z Terminales, španielsko-mexickej série Televisa, a pôvodne mala mať iba 13 epizód, ale bolo objednaných ďalších sedem epizód.

Sieť potom objednala vianočný špeciál a séria bola obnovená na druhú sezónu, potom bola séria zrušená. Prehliadka nasledovala ctižiadostivú novinárku April, 24-ročnú ženu pracujúcu v bostonských novinách a snažiacu sa napredovať vo svojej kariére tým, že zapôsobila na svoju tvrdohlavú redaktorku. Keď jej práca nejde po ceste, po ktorej túži, obráti svoju pozornosť na rodinu a snaží sa vyvážiť svoje profesionálne ambície s rodinou – so svojou rebelskou mladšou sestrou Brennou, ich ovdovenou matkou Sarou a ich milou babičkou. Keď sa jej profesionálny, osobný a milostný život začne spájať, odcudzený strýko jej povie, že má leukémiu.

Postava Haley, Brenna, sa po smrti ich otca vzbúrila. Snaží sa vyrovnať s novou diagnózou svojej sestry, no začne chodiť s Greerom (v podaní Gracie Dzienny), jej obľúbenou spolužiačkou. Greerovi rodičia však Brennu neschvaľujú a zakazujú dievčatám stretávať sa. Stretávajú sa znova predtým, ako sa Greer presťahuje, a sú nútení sa rozísť. Brenna vyšla svojej rodine vo vianočnom špeciáli ako bisexuálka.

V roku 2005 hrala Ariane, čarodejnicu v The Originals, ktorá sa objavila v dvoch epizódach seriálu. Od roku 2018 až po súčasnosť Haley stvárňuje hlavnú úlohu Violet Simmons vo filme Svetlo ako pierko, séria Hulu je nadprirodzený triler.

Počas svojej kariéry hosťovala v mnohých predstaveniach, vrátane Grey's Anatomy ako Shannon v roku 2006, Eleventh Hour ako Emily Stanner v roku 2008, The Mentalist ako Liesl Braddock v roku 2012, Nikita ako Helen Collins v roku 2013 a The Good Doctor ako Tara v roku 2019. .

Film

Haley hrala mladšiu verziu postavy Jennifer Aniston vo filme Rumor Has It z roku 2005... Hoci jej scény boli vystrihnuté z konečnej verzie filmu, jej fotografie môžete vidieť všade. Ted Griffin napísal scenár o žene, ktorá zistí, že jej stará mama a matka mohli inšpirovať The Graduate, román Charlesa Webba z roku 1963. Film bol pokladničný prepadák a získal negatívne recenzie od kritikov, ale zarobil 88,9 milióna dolárov pri rozpočte 70 miliónov dolárov.

V tom roku hrala aj Kelly Beardsley vo filme Yours, Mine and Ours. Jej postava bola dcérou postavy Dennisa Quaida, Franka Beardsleyho. Komédia sledovala ovdoveného návrhára kabeliek a ovdoveného admirála pobrežnej stráže, ktorí sa zaľúbili a oženili sa proti vôli svojich ôsmich a jej 10 detí. Dennis Quaid hral po boku Rene Russo vo filme režiséra Raja Gosnella, remaku rovnomenného filmu z roku 1968.

Haley stvárnila mladú Jean Gray v superhrdinskom filme X-Men: Posledný vzdor v roku 2006, pokračovaní X2 z roku 2003, treťom filme z filmovej série X-Men podľa komiksu Marvel, ktorú napísali Zak Penn a Simon Kinberg a réžia Bretta Ratnera a voľne založené na dvoch komiksoch X-Men Gifted od umelca Johna Cassadaya a spisovateľa Jossa Whedona a The Dark Phoenix Saga od umelca Johna Byrnea a spisovateľa Chrisa Claremonta.

Dej sa zameriava na vzkriesenie Jean Grey a „mutantskú liečbu“, ktorá spôsobuje vážne škody ľuďom aj mutantom. Film má pôsobivé obsadenie vrátane Hugha Jackmana, Patricka Stewarta, Iana McKellena, Halle Berry a Aarona Stanforda s rozpočtom 210 miliónov dolárov – čo z neho robí najdrahší film v tom čase. Vydaný 26. mája 2006 a celosvetovo zarobil viac ako 459 miliónov dolárov, čo z neho robí siedmy najlepšie zarábajúci film roka. V čase vydania to bol najzárobkovejší film v sérii a v súčasnosti je štvrtým najvyšším v sérii. Po vydaní dostal film zmiešané recenzie – kritizovaný bol štýl a nedostatok dynamiky, scenár a nadmerné používanie postáv, zatiaľ čo akčné scény, hudba a herecké výkony boli chválené.

V roku 2007 sa objavila v troch filmoch, ako Jessica Green vo filme Mr. Blue Sky, Samantha Jensen vo filme Walking Tall: Lone Justice a mladá Carine McCandless vo filme Into the Wild.

V roku 2010 bola Fionou vo francúzskom horore Rubber, v anglickom francúzskom nezávislom satirickom filme, ktorý napísal a režíroval Quentin Dupieux a produkoval Realitism Films. Film získal pozitívne recenzie od kritikov na filmovom festivale v Cannes v roku 2010.

V roku 2012 sa objavila vo filme Disconnect ako Abby Boyd, dcéra Richa Boyda (v podaní Jasona Batemana), scenár napísal Andrew Stern a režíroval Henry Alex Rubin. Jason Bateman hral po boku Franka Grilla, Hope Davis, Colina Forda, Alexandra Skarsgårda a Andrey Riseborough.

Film sleduje tri navzájom prepojené príbehy a skúma nepriaznivé účinky moderných komunikačných technológií.

Haley hrala Dakotu Rose v roku 2014 vo filme Cowgirls ‘n Angels: Dakota’s Summer. V roku 2018 hrala po boku Keke Palmer ako Nikki vo filme Pimp.

Iné

Vo videohre L.A. Noire z roku 2011 dala hlas Jessice Hamilton.

V roku 2015 začala pracovať ako ambasádorka celebrít s AARDA (Americká asociácia pre autoimunitné choroby) – jej matka trpí niekoľkými autoimunitnými chorobami. Spoločne spustili Linking Together For A Cure, prechádzkovú kampaň AARDA, ktorá zvyšuje povedomie a peniaze na výskum autoimunitných chorôb.

Zvodný pohľad

pridané Svätyňa Haley Ramm na Piatok 19. augusta 2016

Osobný život

V roku 2007 chodila so spevákom a hercom Grahamom Phillipsom, potom v rokoch 2008 až 2009 chodila s Tylerom Patrickom Jonesom.

Teraz je zasnúbená s Peteom Williamsom, sú spolu od roku 2013 a často zverejňujú spoločné fotky na Haleyho Instagrame.

Haley momentálne žije v Los Angeles so svojím snúbencom a psom Badgalkeke.

Vzhľad

Haley má modré oči a prirodzené svetlohnedé vlasy, ktoré si často farbí na blond, tmavohnedé alebo červené. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,61 m), váži 1201 libier (55 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-30-32.

Čistý majetok a plat

Jej čistý majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na 3 milióny dolárov.