• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Giny Bellmanovej – známa ako Sophie Devereaux o „Leverage“

Wiki Giny Bellmanovej – známa ako Sophie Devereaux o „Leverage“

Obsah

Kto je Gina Bellman? Wiki Bio

Gina Bellman sa narodila v Aucklande na Novom Zélande 10. júla 1966, takže jej znamenie zverokruhu je Rak a má novozélandskú národnosť. Ona je herečka ktorý si získal uznanie po tom, čo si zahral ako Sophie Devereaux v kriminálnom mysterióznom thrillerovom seriáli Leverage, v ktorom si zahrali aj Timothy Hutton a Christian Kane a ktorý sleduje niekoľkých ľudí, ktorí sa snažia ukradnúť peniaze bohatým zločincom. Prehliadka prebiehala v rokoch 2008 až 2012 a získala tri ocenenia, pričom bola nominovaná na 20 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Gina bellman je na tejto fotke taká krásna, veľmi ju milujem #leverage #leveragelove #leveragelove2 #leveragelove3 #leveragelove4 #leveragelove5 #leveragelove6 #ginabellman #gina #timothyhutton #timhutton #wewanteleveragemovie #sophiedevereaux #sophiedevereaux #vectorate #natealdishreleishoishois #christiankane #leveragealechardison #leverageeliotspencer #leverageparker #parker #love #family #fan #fam

Príspevok zdieľaný používateľom GinaBellman_Fan (@leverage_lovers) 16. júna 2019 o 1:52 PDT

Raný život a vzdelanie

Gina bola vychovávaná ako slobodné dieťa v Aucklande svojimi židovskými rodičmi – jej otec bol ruského pôvodu a bol majiteľom malého obchodu a jej matka, ktorá bola poľského pôvodu, pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici. Obaja žili v Anglicku dávno predtým, ako sa Gina narodila, a potom sa koncom 50. rokov presťahovali na Nový Zéland. V roku 1977, keď mala Gina 11 rokov, sa rodina presťahovala späť do Anglicka a Gina študovala na základnej škole Rosh Pinah a potom na židovskej slobodnej škole v Londýne.

O herectvo sa začala zaujímať už počas štúdia na strednej škole, keďže bola členkou školského dramatického krúžku a účinkovala vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali. Po imatrikulácii v roku 1984 sa nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa pokračovať v kariére herečky.

Úlohy v televíznych seriáloch

Gina skutočne debutovala v televíznom seriáli, keď stvárnila Christine v epizóde Fantóm detského seriálu Into the Labyrinth v roku 1982. V roku 1984 sa objavila v dvoch epizódach iného seriálu pre deti – Grange Hill – a potom stvárnila Carmen v jedinej epizóde. z kriticky uznávaného sitcomu Only Fools and Hose a Greta v antologickom dramatickom seriáli Screen Two v roku 1989.

Bola pozvaná, aby hrala opakujúcu sa postavu Blackeyes v štyroch epizódach minisérie Blackeyes a potom sa objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad Rozprávač v roku 1991, Malí Napoleoni v roku 1994 a Scene v roku 1996.

Gina získala uznanie po tom, čo bola pozvaná, aby stvárnila hlavnú postavu, Jane Christie romantický komediálny seriál Coupling , v ktorej si zahrali aj Jack Davenport a Sarah Alexander a ktorá sleduje šesť priateľov, ktorí všetci hľadajú lásku a sex. Gina preň natáčala od roku 2000 do roku 2004 a okrem toho sa objavila v televíznom seriáli Waking the Dead v roku 2003, potom v The Last Detective v roku 2005 a v Hoteli Babylon v roku 2007.

Bola chválená za stvárnenie Claire Jackmanovej, keď sa v roku 2007 objavila v šiestich epizódach drámy Jekyll, a potom bola pozvaná ako hosťujúca hviezda ako Traci Reed vo filme Nearly Famous v tom istom roku, Catherine Carteaux vo filme Heroes and Villains a Jill v roku Nesprávny doktor v roku 2008.

Niektoré z jej najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v Ripper Street v roku 2013, Emerald City v roku 2017 a Henry IX v roku 2017.

Účinkovanie vo filmoch a divadelných hrách

Debutovala vo filme v epickej historickej dráme Kráľ Dávid v roku 1985 a nasledovalo mnoho úloh, ako napríklad vo filmoch Mussolini: Nevypovedaný príbeh, Tajní priatelia v roku 1991 a Všetko co mam rad v roku 1993.

Bola ocenená za stvárnenie Lisy v komediálnom filme Leon the Pig Farmer, v ktorom hrali Mark Frankel, Janet Suzman a Brian Glover, o židovskom mužovi žijúcom v Londýne, ktorý zistí, že sa narodil prostredníctvom umelého oplodnenia.

V roku 1993 hrala Gina Sandru v Horse Opera a potom sa objavila v Silent Trigger v roku 1996 a David v roku 1997. V roku 2000 získala vedľajšie úlohy v troch filmoch Ted a Ralph , Paranoid a Seven Days to Live predtým, ako bola pozvaná hrať ako Junkie Spirit v dramatickom muzikáli Subterrain, ktorý režíroval a napísal Rupert Wyatt a v ktorom hrali Jamie Harris, John Challis a Michelle Gomez – nasleduje Poster Paster, ktorého navštívi duch mŕtveho muža.

Niektoré z najnovších rolí Giny vo filmoch boli v Sitting Ducks v roku 2003, Zerophilia v roku 2005 a Permanent Vision v roku 2007.

Debutovala v divadle v roku 1990, keď hrala Janet Weiss v The Rocky Horror Show v Piccadilly Theatre av roku 1998 stvárnila Imogen vo filmoch Cleo, Camping, Emmanuelle a Dick v Národnom divadle. Gina hrala Karen vo filme Speed ​​the Plow v Divadle vojvodu z Yorku v roku 2000, predtým ako talianska dáma vo filme Od rána do polnoci v Národnom divadle v roku 2013. Jej najnovšou úlohou v divadelnej hre bola postava Vivien Leigh v Orson's Shadow at Southwark Playhouse v roku 2015.

Milujte život a vzťahy

Gina sa zoznámila s kolumbijským spevákom a skladateľom Lucho Brievom v roku 2002, začali spolu chodiť niekoľko dní po tom, čo ich zoznámil spoločný priateľ, a v júli 2005 sa vzali na skromnej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. Gina a Lucho však zostali spolu len dva roky, kým sa v roku 2007 rozviedli, potom v roku 2009 porodila dcéru Romy, ktorej otcom je Zaab Sethna. Zaab a Gina sa vzali v roku 2013.

Zaab je obchodník, ktorý získal bakalársky titul na Georgetownskej univerzite a magisterský titul na univerzite v Georgetowne Kolumbijská univerzita v meste New York v roku 1990.

Potom začal svoju kariéru tým, že sa pripojil k spoločnosti Rendon Group, Inc., kde pracoval ako ich konzultant do septembra 2000. V septembri 2000 sa stal riaditeľom komunikácie na Irackom národnom kongrese a v apríli 2003 sa stal poradcom irackej vlády. Od roku 2006 do januára 2008 Zaab pracoval ako výkonný riaditeľ v spoločnosti Global Positioning LLC. Odišiel v januári 2008, keď sa stal partnerom spoločnosti Northern Gulf Partners a je s ňou už viac ako 12 rokov.

Záľuby a iné záujmy

Gina nie je príliš šťastný človek a verí, že všetci ľudia sa snažia niečo dosiahnuť, a keď sa im to podarí, na chvíľu oslavujú a pokračujú v dosiahnutí inej veci.

Ako povedala: „Nerozumiem šťastným ľuďom. Ako môžete byť spokojní?‘ Jej hlavným koníčkom je cestovanie a navštívila niekoľko štátov USA, ako je Kalifornia, Arizona a New York, a navštívila mnoho európskych krajín vrátane Francúzska, Nemecka a Chorvátska. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené „zvieratá“ sú papagáje a korytnačky. Rada tancuje a spieva a vie tancovať rôzne štýly vrátane súčasnej a salsy.

Niektorí z Gininých obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Catch Me If You Can a One Day.

Vzhľad a čistý majetok

Gina má 53 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,69 metra a váži okolo 58 kg. Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.