• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Geoffa Ramseyho – rozvod, čistá hodnota, nová priateľka, vek

Wiki Geoffa Ramseyho – rozvod, čistá hodnota, nová priateľka, vek

Geoff Ramsey je americký filmový a obsahový producent, hlasový herec a online senzácia, ktorého vstupenkou na výslnie bola jeho účasť ako producenta a hlasového herca jednej z hlavných postáv populárnej webovej série sci-fi komiksov s názvom Červená vs. .

ObsahRaný život a rodina

Geoffrey Paul Wright sa narodil 19. júna 1975 v Mobile v Alabame, kde vyrastal väčšinou a čiastočne v Pensacole na Floride a v New Orleans v Louisiane. O jeho rodine je známe len to, že si oficiálne zmenil priezvisko na priezvisko svojho nevlastného otca.

Vzdelávanie

Základné vzdelanie navštevoval miestnu verejnú školu v Mobile County a nedokončil strednú školu, pretože sa rozhodol narukovať do americkej armády.

pridané Geoff Ramsey na Piatok 3. júna 2011

Svoj základný bojový výcvik strávil vo Fort Jackson v Columbii v Južnej Karolíne a slúžil svojej krajine od roku 1993 do roku 1998, predovšetkým vo Fort Hood v Killeen v Texase, ale po tom, čo sa začal venovať žurnalistike, bol využitý aj ako fotoreportér v Kuvajte. na Defence Information School vo Fort Benjamin Harrison v Marion County, Indiana. Posledné dva roky svojej vojenskej služby strávil vo Fort Monmouth v New Jersey.

Kariéra

Prvý krok

Po odchode z armády sa Geoff zameral na zábavný priemysel. Pracoval ako jeden z technických asistentov Catch 22, ska punkovej kapely, a potom sa stal asistentom produkcie pre View Askew Productions, filmovú produkčnú spoločnosť.

Pracoval aj na technickej podpore v teleNetwork, spoločnosti informačných technológií v Texase, kde stretol svojich budúcich obchodných partnerov Burnieho Burnsa a Gusa Sorolu. Po odchode z teleNetwork vytvoril Geoff s Gusom webovú stránku s online hrami, drinkgamers.com, a neskôr najal Burnieho, aby mu pomohol spravovať stránku. Títo traja spolu s ďalšími dvoma technickými chlapmi, Danom Godwinom a Jasonom Saldanom, recenzujú videohry v opitosti. Svojimi projektmi sa začali presláviť, no čoskoro im mnohé spoločnosti ponúkli hry zadarmo na recenziu, a to aj napriek tomu, že vývojári hier „vyvolali hnev“.

Vytvorili tiež parodické verzie nehrateľných videí naživo, vrátane reklamnej kampane podcastov Apple Switch a Drunk Tank.

Z obchodných dôvodov premenovali svoju značku, aby získali serióznu finančnú podporu, ktorú by žiadna slušná spoločnosť nespájala s niečím, čo by obsahovalo slovo opité. Drunk Tank Podcast zmenili na Rooster Teeth Podcast a Drunk Gamers na Rooster Teeth.

Ďalší úspech

Machinima

S rebrandingom ich spoločnosti v roku 2003 spolu so svojimi partnermi vyrobili machinima sci-fi webový komediálny seriál , Červený vs. Modrý, voľne založený na vojenskej fikčnej sérii strieľačiek z pohľadu prvej osoby, Halo – Geoff bol jedným z pôvodných hlasov hlavného obsadenia. Táto jedinečná metóda výroby kinematografických filmov pomocou počítačovej grafiky v reálnom čase, ktorá sa často vyskytuje v počítačových hrách, si vytvorila základňu fanúšikov. Rooster Teeth vytvoril mnoho televíznych webových seriálov z tejto techniky Machinima. Červená vs. modrá trvá sedem minút v každej epizóde a momentálne má 17thsezóna.

Ako producent a herec sa Geoff podieľal aj na vytvorení 11 ďalších webových sérií machinima – niektoré z najvýznamnejších boli The Strangerhood v rokoch 2004 až 2006 a rebootované v roku 2015 Rooster Teeth Shorts v rokoch 2009 až 2014 a Happy Hour, realitný seriál. séria s jeho bývalou manželkou Griffonom Ramseym sa vysielala v rokoch 2014 až 2016,

Videohry

Geoff spolu s Jackom Pattillom založili v roku 2008 online stránku a kanál Achievement Hunter a produkovali videá súvisiace s videohrami. Vychádzalo z režimov úspechu, ktoré nájdete v 7thgenerácie videoherných konzol. Pomohli pri hľadaní veľkonočných vajíčok a vytváraní sprievodcov hrami a úspech tejto stránky viedol k spusteniu online stránky Let’s Play a kanála YouTube, nahrávaniu videí o hrách a niekedy aj hraniu naživo.

Okrem poskytovania herných sprievodcov a veľkonočných vajíčok zahŕňali aj komediálne komentáre, ktoré si získali obrovskú základňu fanúšikov. Dnes má kanál Achievement Hunter 1,65 milióna predplatiteľov s 2 328 nahranými videami, ktoré prilákali viac ako 870 miliónov zobrazení. Na druhej strane má kanál Let’s Play k máju 2020 3,86 milióna predplatiteľov a viac ako 2 miliardy zhliadnutí.

Geoff tiež poskytol hlas postavám v populárnych počítačových hrách vrátane Halo 3 v roku 2007, Worms WMD ako Worm v roku 2016, Red Dead Redemption ako obsluha vlakovej stanice v roku 2018 a Vicious Circle ako Blitz, ktorý bol vydaný v roku 2019.

Filmy

Geoff bol tiež súčasťou piatich filmov, vrátane Renaissance Man v roku 1994 a Blood Fest v roku 2018.

Osobný život

Geoff sa oženil s Griffonom Ramseym 2. júna 2005 a majú spolu dcéru Millicent Ramsey – stretli sa na slepom rande po tom, čo ho dvakrát zrušili. Začali spolu chodiť a zistili, že majú niekoľko spoločných záujmov, vrátane ich dobrodružného ducha a lásky k tetovaniam. Mnoho ľudí sa inšpirovalo ich vzťahom, preto sa v roku 2017 začal vysielať podcast s názvom Relationship Goals, ktorý obsahoval všetky typy vzťahov a bola to pre nich tá správna platforma, keďže mali neortodoxný vzťah. Kvôli povahe ich práce by boli za rok odlúčení na dlhé obdobia, ale fungovalo to pre nich kvôli bezpodmienečnej láske, ktorú k sebe mali.

Po 12 rokoch manželstva však oznámili, že sa rozvádzajú, z čoho zostali fanúšikovia šokovaní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k výročiu @emilyhatfield! Nemôžem sa dočkať, až to poviem znova a znova a znova. 🥰❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Geoff Ramsey (@geofflramsey) 2. júla 2020 o 7:58 PDT

Mnoho ľudí si myslelo, že ide o falošné správy, ale obaja to potvrdili prostredníctvom samostatných príspevkov na svojich účtoch na sociálnych sieťach. Tvrdia, že zostali priateľmi a zdieľali by rodičovské povinnosti voči svojmu dieťaťu.

Geoffova jediná dcéra je online celebrita ako on. Millie sa objavila v interaktívnom hernom kanáli YouTube Game Kids a stala sa populárnou v sérii Sims Sisters, v ktorej mohla hrať samu seba spolu so svojou opatrovateľkou Chelsea. Niekedy sa k nim pridali Geoff a bývalá manželka Griffon, keď objavovali svet Simov.

Geoff momentálne chodí s Emily Hatfield, kaderníčkou so sídlom v Austine v Texase, ktorá vlastní VAIN Salon. Neexistujú žiadne informácie o tom, kedy sú začal chodiť , ale na základe Emilyho Instagramu začala 25. júna 2018 zverejňovať párové fotografie.

Zaujímavosti

  • Keď si oficiálne zmenil priezvisko, pridal si ako druhé meno Lazer, keď sudca pri prihláške povedal, že ho to nebude nič stáť.
  • Pred popularitou série Sims svojej dcéry online vytvoril v roku 2014 svoje vlastné rodinné video Minecraft, keď boli s manželkou Griffon stále spolu, ktoré sa stalo jedným z najpopulárnejších videí na kanáli Game Kids.
  • V niektorých svojich skorších dielach bol pripísaný ako Geoffrey Paul Fink.

Účty sociálnych médií

Geoff je aktívny na hlavných stránkach sociálnych médií s overenými účtami vrátane Instagram @geofflramsey, Twitter @geoffLRamsey a Facebook @geofframseyrt.

Vzhľad

Geoff je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) vysoký a váži okolo 165 libier (75 kg). Je to Kaukaz s čiernymi vlasmi, má bradu, má hnedé oči a po celom tele je pokrytý farebnými tetovaniami.

Čistý majetok

Zdroje odhadujú, že jeho čistý majetok je v máji 2020 okolo 4 miliónov dolárov. Väčšina jeho zárobkov pochádza z Rooster Teeth, ktorého bol spoluzakladateľom, producentom obsahu, hlasovým hercom a podcasterom.