• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Eileen Davidson – manželka, sestra, čistá hodnota, rodina

Wiki Eileen Davidson – manželka, sestra, čistá hodnota, rodina

ObsahKto je Eileen Davidson?

Eileen Davidson je pomerne multitalentovaná osobnosť – je herečkou, televíznou hviezdou a zároveň autorkou, ktorá je azda najznámejšia vďaka účinkovaniu v úlohe Kristen DiMera v americkej telenovele Days of Our Lives, za ktorú získala ocenenie Denná cena Emmy. Okrem toho je všeobecne uznávaná za účinkovanie v iných televíznych seriáloch – The Young and the Restless a The Bold and the Beautiful.

Raný život, detstvo a vzdelávanie

Bola to Eileen Marie Davidson narodený v znamení zverokruhu Blíženci dňa 15thjúna 1959 v Artesii v Kalifornii, americkej národnosti a bieleho etnika.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Improvizované fotenie v púšti pred pár týždňami. Ďakujem @johnpaschal @stjude @mattykane1 (za držanie scrimu!)

Príspevok zdieľaný používateľom Eileen Davidson (@eileendavidsonofficial) 6. februára 2020 o 13:48 PST

Je najmladšou zo siedmich detí ženy v domácnosti Charlotte a Richarda Davidsona, ktorý vyrábal súčiastky lietadiel, má štyri sestry – Connie, Mary, Patriciu a Ruth a dvoch bratov – Johna a Thomasa.

Pokiaľ ide o jej vzdelanie, potvrdilo sa, že absolvovala strednú školu St. Paul v Santa Fe Springs v Kalifornii.

Herecká kariéra

Eileen začala svoju kariéru v zábavnom priemysle ako modelka v Mexico City v Mexiku.

Neskôr sa presťahovala do Európy, kde sa objavila v televíznych reklamách a potom sa vrátila do Spojených štátov, aby pokračovala v kariére herectva. Jej skutočný herecký debut na obrazovke nastal v roku 1981, keď sa objavila v komediálnom filme Goin’ All the Way!. Nasledovalo vystúpenie v epizóde televízneho sci-fi seriálu The Phoenix a hlavná úloha v hororovom thrilleri The House of Sorority Row, obe v roku 1982.

K väčšej význačnosti Eileen prišla v roku 1984, keď bola obsadená do opakujúcej sa úlohy Ashley Abbott v seriáli telenovely CBS The Young and the Restless.

Pred odchodom zo show po štyroch rokoch v máji 1988 Eileen odporučila svoju podobnú herečku Brendu Epperson, aby stvárnila postavu Ashley, zatiaľ čo ona sa objavila v kriticky vypískaných filmoch Easy Wheels v roku 1989 a Eternity v roku 1990. Cez rok 1990 a 1991 hrala ako J.J. „Bullet“ Tingreedes v televíznom mini kriminálnom seriáli Broken Badges, zatiaľ čo v rokoch 1991 až 1993 ona stvárnil opakujúcu sa postavu Kelly Capwell v televíznom dramatickom romantickom seriáli Santa Barbara.

Skutočný prielom v Eileenina herecká kariéra došlo v roku 1993, keď sa pripojila k hlavnému obsadeniu jednej z najdlhšie uvádzaných amerických telenoviel – Dni našich životov – v ktorej hrala ako Kristen Blake do roku 1998.

Po viac ako desaťročnej prestávke sa v roku 1999 Davidson vrátila k úlohe Ashley Abbott v Mladí a nepokojní v ktorej odvtedy pokračuje. Za toto dve a pol desaťročia trvajúce predstavenie si Eileen vyslúžila tri nominácie na cenu Soap Opera Digest v rokoch 1986, 1988 a 2000, ako aj nomináciu na cenu Gold Derby v roku 2009. V roku 2018 bola ocenená cenou Daytime Emmy za najlepšiu herečku v dramatickom seriáli. Okrem toho si v rokoch 2007 až 2008 zopakovala rovnakú rolu vo vedľajšom televíznom seriáli The Bold and the Beautiful.

V roku 2012 Eileen vrátený do Days of Our Lives a do roku 2015 hral v úlohe Kristen DiMera , pričom medzi rokmi 2017 a 2018 stvárňovala opakujúcu sa postavu Susan Banks. Za všetky svoje angažmá v tejto telenovele získala Davidson dve po sebe idúce nominácie na cenu Soap Opera Digest Award v rokoch 1997 a 1998, zatiaľ čo v rokoch 2013 a 2015 bola ocenená cenou Gold Derby Award. V roku 2014 ona vyhral denná cena Emmy za najlepšiu herečku v dramatickom seriáli.

Okrem toho, ako hlavný člen obsadenia, v novembri 2014 Eileen sa pripojil k posádke piata sezóna z Bravoovej reality show The Real Housewives of Beverly Hills, v ktorej sa pravidelne objavovala v priebehu nasledujúcich troch rokov.

V decembri 2017 absolvovala niekoľko hosťujúcich vystúpení v ôsmej sezóne show a chystá sa objaviť v jej 10.thsezóna naplánovaná na apríl 2020.

Niektoré ďalšie interakcie na obrazovke z Eileen Davidson Profesionálne portfólio zahŕňa účinkovanie vo filmoch, ako je životopisná dráma Hell and Mr. Fudge z roku 2012, ako aj dva kriticky vypískané filmy – The Guest House (2016) a The Last Sharknado: It’s About Time (2018). Jej posledným hereckým angažmánom je účinkovanie v komediálnom filme 7 dní do Vegas z roku 2019.

Eileen Davidson ako autorka

V roku 2008 Davidson vydala svoj prvý román, ktorý napísala v spoluautorstve s Robertom J. Randisim a má názov Death in Daytime. Je to prvá kniha jej mydlovej opery literárna sága , o ‚odvážnej a krásnej‘ herečke z telenovely Alexis Peterson. Po ňom zatiaľ nasledovali ďalšie tri pokračovania – Dial Emmy for Murder vydané v roku 2009, Diva Las Vegas (2010) a Swingin’ in the Rain, ktoré sa dostali na pulty v roku 2011.

Osobný život

Keď príde na Eileen's súkromný život , vydala sa trikrát – v roku 1986 sa vydala za kolegu amerického herca Christophera Mayera, s ktorým sa rozviedla len o dva roky neskôr. V rokoch 1997 až 2000 bola vydatá za herca, producenta a scenáristu Jona Lindstroma, nominovaného na Daytime Emmy. Od apríla 2003 je Davidson vydatá za amerického herca Vincenta Van Pattena, s ktorým privítala syna, ktorého pomenovali Jesse Thomas Van Patten, ktorý sa narodil v roku 2003.

pridané Eileen Davidson na Nedeľa 18. decembra 2016

Ten 60-ročný Eileen športové tónované telo s pravou siluetou presýpacích hodín dôležité štatistiky z 32-26-32. Okrem toho je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,70 m) a váži okolo 125 libier (57 kg).

V roku 2007 uviedla Davidson spolu so svojím bratrancom Devonom Marttom na trh vlastný rad dámskeho módneho oblečenia s názvom femmeológia .

Čistá hodnota

Autoritatívny zdroje majú odhadnutý že súčet Eileen Davidson bohatstvo v polovici roku 2020 sa točí okolo sumy 3 milióny dolárov s odhadovaným poplatkom 750 000 dolárov za sezónu. To všetko získala vďaka svojej lukratívnej hereckej kariére na obrazovke od začiatku 80. rokov.