Wiki Demetria Obilor: odchod z WFAA, manžel, vek, nová práca

ObsahPrečo Demetria Obilor opustila WFAA?

Demetria Obilor je samostatne zárobkovo činná televízna osobnosť, ktorá svojou reakciou na to, že sa stala obeťou zahanbovania, vyslala obrovské vlny komunitou. Jej kariéra má stúpajúcu trajektóriu a je vyhľadávaná a obdivovaná. Má veľkú prítomnosť na internete a má rozsiahly záujem o popkultúru a trendy.

Raný život a rodina

Demetria sa narodila 29thmarca 1991 v Kansas City, Missouri USA, rodine s pestrým etnickým pôvodom. Jej otec má nigérijský pôvod a matka pochádza z rusko-litovsko-nemeckej línie. Má troch bratov – Uzoma, Ikennu a Kelechiho. Pravdepodobne to boli zážitky z detstva, ktoré dali základ jej láske k Halloweenu. Jej rodina sa presťahovala do Springs Valley v roku 2005, keď mala 14 rokov, kde navštevovala a absolvovala strednú školu, než začala svoju kariéru a študovala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

..stále sa chystám prejsť 90 míľ ako Matt Barnes

Príspevok zdieľaný používateľom Demetria Obilor (@demetriaobilor) 13. apríla 2020 o 20:12 PDT

Vzdelanie

Demetria navštevovala Johnson County Community College v roku 2009, ale v roku 2010 prestúpila na University of Kansas. V roku 2012 ukončila bakalársky titul v odbore Broadcast Journalism. Demetria so začiatkom svojej kariéry nečakala, kým doštuduje, ale počas svojho pôsobenia na University of Kansas pracovala ako korešpondentka Kansan Update a prinášala študentom najlepšie správy a príbehy prostredníctvom miestnych novín.

Kariéra

KUJH-TV

Demetria, odhodlaná od začiatku, nestrácala čas, aby rozbehla svoju kariéru. Ešte počas štúdia na vysokej škole pracovala aj v spravodajstve KUJH-TV na základnej úrovni, ktorá korešpondovala s jej štúdiom. Robila prácu ako ovládanie prepínačov a zvukových dosiek. Začala tiež svoju spisovateľskú kariéru, keď pomáhala pri písaní scenárov a plazí.

Dostala tiež príležitosť nahrávať živé prenosy športových podujatí. V roku 2012 pokračovala v práci pre KUJH, kde prezentovala príbehy a podieľala sa na grafickom dizajne a zobrazovaní produktov. V tom roku sa tešila aj z miesta rádiovej moderátorky KJHK. To jej umožnilo vyjadriť svoju živú osobnosť, keď diskutovala o relevantných problémoch, telefonovala a riadila program Raňajky pre milovníkov beatu.

Carter Broadcast Group

Demetria pracovala ako stážistka na Hot 103 Jamz, krátkej stáži, ktorá trvala len od júna 2012 do augusta 2012, ale umožnila jej to rozšíriť si svoje schopnosti, písať scenáre pre DJov, prispievať k nápadom a stratégiám súťaže.

Začala tiež nadväzovať viac kontaktov v rámci komunity, keď navštevovala propagačné akcie.

Výrobný technik

Roky 2012 až 2013 strávila prácou na spravodajských súboroch, obsluhe zariadení, pomáhala s riadením a nabádaním. Svoje písacie schopnosti využila aj na zostavovanie príbehov pre rôznych webových klientov.

KHSB-TV

Toto bola éra, keď Demetriina reputácia vzrástla – stala sa dobre známou ako dopravná reportérka, ktorá zbiera údaje od verejnosti a zostavuje informácie do komplexného formátu, užitočnej grafiky a v niektorých prípadoch aj článkov. Ukázala tiež svoju zdatnosť v oblasti sociálnych médií a od nuly generovala pre spoločnosť sledovanosť na Twitteri.

8 Novinky teraz / KLAS-TV

Demetria pokračovala v podobnom duchu a pracovala ako dopravná kotva. Hostila svoj vlastný, veľmi populárny segment s názvom What’s driving you crazy? ako aj rozvetvenie na podávanie správ o populárnych trendoch sociálnych médií. Toto bolo jedno z jej najdlhších zamestnaní, ktoré trvalo od júla 2014 do októbra 2017.

Kotva dopravného súboru / WFAA

Nedávno Demetria hostila IMSTILLUP pre WFAA, pracovala ako moderátorka správ a pokračovala vo svojich nájazdoch na spravodajstvo na sociálnych sieťach. Práve počas svojej práce (október 2017 až október 2019) sa stala ohniskom škandálu so zahanbovaním tela. Demetria Obilor nezodpovedá úzkym hraniciam akceptovanej krásy v modelingovom priemysle. To malo za následok, že na ňu zaútočili úzkoprsí v spoločnosti, ktorí nedokázali pochopiť nekonvenčnú krásu.

Pri reakcii na útoky si zachovala postoj a na Instagrame v príspevku povedala: „Rýchle slovo týmto ľuďom: Takto som postavený, takto som sa narodil, takže ak to neurobíte. Nepáči sa mi to, máte svoje možnosti.“

Potom poďakovala všetkým, ktorí sa postavili na jej obranu. Namiesto toho, aby tento problém odložila, stala sa aktívnou zástankyňou pozitívneho imidžu tela a využila svoju platformu na diskusiu o relevantných problémoch, ako je rasizmus a diskriminácia. To viedlo k tomu, že si prerazila cestu naprieč niekoľkými spravodajskými stanicami vrátane Good Morning America, Cosmopolitan, The View a BBC, ako aj niekoľkými zvukovými platformami, čo viedlo aj k tomu, že sa dostala medzi členov zoznamu Woke 100 zostaveného časopisom Essence Magazine. Všetky dôvody jej odchodu z WFAA nie sú ľahko dostupné – medzi manažérmi a riaditeľmi sa šepká nesúhlas – ale dôvodom, ktorý verejnosti predstavila, bola túžba hľadať nové cesty a príležitosti.

Celkovo sa zdá, že tieto šepoty nie sú ničím iným ako zlomyseľnými fámami a jej motiváciou je kariérna motivácia.

Osobnosť médií

Demetria je teraz samostatne zárobkovo činná a samozvaná mediálna osobnosť, od začiatku roku 2020 trávi čas s rodinou a čaká na ďalšiu príležitosť prezentovať sa.

Osobný život a randenie

Zatiaľ čo sa chváli rôznymi aférami a vzťahmi – dokonca sa vydáva za guru lásky – Demetria drží svoje vzťahy mimo verejnej sféry. So svojím priateľom sa na akciách objavuje len zriedka a je nezadaná. O jej vzťahoch je dostupných len veľmi málo informácií, s najväčšou pravdepodobnosťou si neželá vystavovať svojich blízkych ničeniu sociálnych sietí.

Plat a čistý majetok

Počas práce vo WFAA dostával Obilor plat približne 83 000 dolárov ročne. Teraz, keď je samostatne zárobkovo činná osoba, jej plat nie je ľahko dostupný verejnosti. Jej čistý majetok na začiatku roku 2020 sa odhaduje na viac ako 200 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Demetria je vysoká približne 5 stôp (1,6 m) a váži približne 62 kg. Svoje vlasy si udržiava v bezchybnom stave v strapatom štýle po ramená, ktorý dáva presný výraz jej temperamentnej osobnosti. Jej oči sú tiež hnedé. Má veľmi vyhranený štýl, ktorý používa, aby čo najlepšie zdôraznila svoje krásne prirodzené črty.

Ďalšie skúsenosti

Modelovanie

Okrem svojej práce na vysielacích platformách sa Demetria Obilor, keď žila v Los Vegas, hrala aj s modelingom a zúčastnila sa módnej prehliadky v Container Park v Les Vegas. Nakoniec vyhrala hlavnú cenu aj cenu Peoples' choice. Jej obrovská vášeň pre žurnalistiku ju však viedla k tomu, že po troch rokoch v Las Vegas opustila túto oblasť práce a vrátila sa do Dallasu.

Hosting podujatia

Demetria hostila celý rad podujatí a venovala svoj čas školám, ako aj vysielacím arénam. V roku 2015 hostila udeľovanie cien BIBO, podujatie Mac Donalds Green for Grads v Las Vegas a rôzne iné školské podujatia.