Wiki Davida Visentina, čistý majetok. Je ženatý s manželkou alebo gayom?

ObsahKto je David Visentin? Wiki Bio

David Scott Michael Visentin sa narodil v Toronte v Ontáriu v Kanade 28. júna 1965 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má kanadské občianstvo. Je televíznou osobnosťou a realitným maklérom . pravdepodobne najznámejší ako jeden z hostiteľov kanadsko-americkej show o bytovom dizajne Love It or List It. Séria sa začala vysielať v roku 2008 a dnes ju moderujú David, Hilary Farr a Jason Byrd a je o hostiteľoch, ktorí renovujú domy ľudí, ktorí v nich už nechcú bývať a ktorí sa musia rozhodnúť po renovácii. či tam chcú zostať bývať, alebo sa ešte chcú odsťahovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďalšia #epizóda #LoveItOrListIt sa odvysiela dnes večer na #HGTV o 9p/8c...... #ako toto, ak budete pozerať!!! @hilary_farr

Príspevok zdieľaný používateľom David Visentin (@davidvisentin1) 16. marca 2015 o 7:13 PDT

Séria má 14 sezón a 206 epizód.

Raný život a vzdelanie

David má čiastočne taliansky pôvod a ako jediné dieťa ho vychovávali v Toronte jeho otec Nick Visentin, ktorý pracoval v jeho vlastnej realitnej kancelárii, a jeho matka, právnička.

David navštevoval verejnú strednú školu kde sa začal zaujímať o šport, hral futbal a bejzbal, pričom sa dozvedel o otcovom biznise a príležitostne mu pomáhal, keď sa rozprával s ľuďmi, ktorí si chceli kúpiť dom. Po imatrikulácii v roku 1983 sa David zapísal na vysokú školu a v roku 1987 ukončil bakalársky titul.

Kariéra ako televízna osobnosť a iné aktivity

David pracoval 10 rokov po promócii v niekoľkých zamestnaniach, ale väčšinu času strávil prácou v agentúre svojho otca. Uznanie získal v roku 1997, keď začal pracovať v Country Living Realty so sídlom v Rosemonte v Ontáriu a strávil tam nasledujúcich 16 rokov.

Po odštartovaní kariéry televízneho moderátora v roku 2008, keď bol prijatý ako moderátor v Love It alebo List It, sa objavil aj v rôznych iných reláciách, pričom jeho ďalšie pozoruhodné vystúpenie bolo v roku 2011 v r. talk show Kortney & Dave: Na želanie , ktorú moderujú Dave a Kortney Wilsonovci a Preet Banerjee, a ktorá je o ich poslucháčoch a publiku, ktorí v každej epizóde show môžu rozprávať svoje vlastné príbehy.

V roku 2012 David hosťoval v dvoch epizódach kanadskej dennej televíznej talkshow The Marilyn Denis Show, ktorá svoju prvú epizódu odvysielala 10. januára 2012 a je o všetkých novinkách v oblasti módy, kuchyne a filmového priemyslu. Rok 2013 videl Davida ako porotcu celebrít v televíznom seriáli reality Brother vs. Brother o dvoch bratoch, ktorí zhromaždili vlastný tím ľudí, ktorí sú dizajnérmi, dodávateľmi alebo staviteľmi v závislosti od úlohy, a ktorí potom medzi sebou súťažia.

V roku 2014 bol pozvaný, aby sa objavil v jedinej epizóde seriálu Makeover Manor, v ktorom si zahrali Paul Wharton, Toy Holmes a Jason Sky Bland, a pred jeho skončením mal dve sezóny a 25 epizód.

Od roku 2015 do roku 2017 David hosťoval v kanadskom týždennom komediálnom seriáli This Hour Has 22 Minutes a v americkej publikovanej talkshow Harry, predtým ako dostal pozvanie, aby sa objavil v štyroch epizódach ranného amerického spravodajského a diskusného seriálu The Today Show, ktorý sa vysiela od roku 1952 a v ktorom si dnes zahrali Savannah Guthrie, Hoda Kotb a Al Roker. Relácia každý deň prináša domáce a medzinárodné správy a poskytuje aj správy o počasí a rozhovory s ľuďmi, ktorí sú zapojení do politiky, športu a biznisu – teraz má viac ako 4600 epizód a získala 22 ocenení vrátane troch cien Primetime Emmy a bol nominovaný za 41 ďalších.

David sa naposledy objavil v americkej dennej talkshow Megyn Kelly Today v roku 2018, v ktorej hrali aj Matt Iseman a Akbar Gbajabiamila a ktorá obsahuje najnovšie správy a zaujímavé národné a medzinárodné príbehy. Začalo sa vysielať v roku 2017 a skončilo sa v roku 2018 po 292 epizódach.

Milujte život a vzťah. Je ženatý so svojou ženou alebo gayom?

Internetom stále kolujú klebety, že populárny realitný maklér by mohol byť gay, aj keď je všeobecne známe, že s Kristou je ženatý od 7. októbra 2006. Spoznali sa v roku 2004 na večierku, zoznámili ich spoločný priateľ a zosobášili sa v r. súkromný obrad za účasti niekoľkých ich najbližších priateľov a rodiny.

Sú spolu asi 16 rokov , vrátane dvoch rokov, ktoré spolu randili – 30. marca 2011 Krista porodila syna Logana a trojčlenná rodina momentálne vedie pokojný život v Barrie v Ontáriu.

Hovorí sa, že David má už niekoľko rokov pomer so svojou spolumoderátorkou v Love It or List It Hilary Farr. Ľudia si začali všímať, že títo dvaja sú si v šou príliš blízki, a aj keď sa obaja vyjadrili k fámam a uviedli, že nie sú romanticky prepojení, stále sa všeobecne verí, že medzi nimi niečo je.

Hilary je rozvedená žena a má syna.

Záľuby a iné záujmy

David je vysoko spoločenský človek, ktorý rád spoznáva nových ľudí, čo je jeden z dôvodov, prečo sa zamiloval do realitného biznisu. Rád cestuje a bol po celej Kanade za prácou aj zábavou, pričom bol v niekoľkých štátoch USA, ako je New York a Texas, a niekoľkokrát dovolenkoval v Európe v krajinách ako Francúzsko a Anglicko.

Rád hrá golf so svojimi priateľmi a vo svojich 20 rokoch bol fyzicky veľmi aktívny, pretože každý týždeň absolvoval niekoľko tréningov v posilňovni a dodržiaval trochu zdravú stravu.

Vo voľnom čase David rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Bruce Willis a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Taxi Driver, Pulp Fiction a Lara Croft: Tomb Raider – the Kolíska života.

Vzhľad a čistý majetok

Dávid má 54 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 68 kg. Od mája 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.