Wiki Dave Bugliari – Aký bohatý je manžel Alyssy Milano?

ObsahKto je Dave Bugliari?

Dave Bugliari sa narodil 17. decembra 1980 v New Jersey v USA a je hľadačom talentov, ako aj agentom talentov, no najznámejší je pravdepodobne ako manžel herečky Alyssy Milano. Jeho manželka našla slávu vo svojej úlohe v pôvodnej sérii Charmed, v ktorej hrala Phoebe Halliwell.

Bohatstvo Davea Bugliariho

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Davea Bugliariho, ktorý získal vďaka svojim rozsiahlym skúsenostiam v zábavnom priemysle, odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov. Hoci nie je taký okázalý ako herci, jeho práca je rovnako dôležitá a dobrí agenti sú často veľmi platení svojimi klientmi. Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojej manželky, keďže Alyssa má čistý majetok odhadovaný na viac ako 10 miliónov dolárov.

Život a kariéra

Dave vyrastal po boku dvoch súrodencov a v mladom veku sa začal zaujímať o šport najmä vďaka svojmu otcovi, ktorý trénoval stredoškolský futbalový tím. Neskôr sa pripojil k tomuto tímu v škole Pingry a počas celého svojho pôsobenia tam ho trénoval jeho otec. Po imatrikulácii nie je známe, či sa venoval nejakému vysokoškolskému vzdelaniu, ale nakoniec sa po rokoch objavil na zábavnej scéne ako talentový agent.

Predovšetkým spolupracuje so spoločnosťou Creative Artist Agency so sídlom v Los Angeles, ktorá je známa manažmentom športovcov a hercov, z ktorých väčšina sídli v Los Angeles.

Mesto je centrom príležitostí pre celebrity, pretože je blízko k rôznym predstaveniam a filmom, ktoré sa vyrábajú. Spoločnosť je veľká, zamestnáva viac ako 1 800 ľudí a jej počiatky siahajú do 70. rokov minulého storočia. Vďaka tejto práci pravdepodobne spoznal svoju budúcu manželku.

Manželka - Alyssa Milano

Alyssa Jane Milano vyrastala v New Yorku v rodine talianskeho pôvodu spolu s mladším bratom. Filmový priemysel veľmi dobre poznala vďaka jej otcovi, ktorý tam pracoval v oblasti hudby. Jej matka na druhej strane pracovala ako talentová agentka a bola tiež módnou návrhárkou.

Jej herecká kariéra sa začala bez vedomia rodičov, keď ju opatrovateľka priviedla na konkurz v siedmich rokoch, čo ju priviedlo k tomu, aby sa stala súčasťou zájazdovej inscenácie hry Annie, kde porazila 1500 dievčat za túto rolu.

Jej prvá skúsenosť bola intenzívna, keďže kvôli produkcii bola na cestách vyše roka. Po návrate do New Yorku sa rozhodla pokračovať v tejto ceste, pracovala na niekoľkých reklamách a pokračovala v hrách mimo Broadway, vrátane adaptácie Jane Eyrovej. Jej rodina veľmi podporovala jej rozhodnutie a ako detská herečka nepociťovala veľký stres, pretože jej rodina poznala tento priemysel.

V roku 1984 sa prvýkrát objavila vo filme Dosť starý , ktorý bol ocenený na filmovom festivale Sundance.

Vyrastať v herectve – Alyssa Milano

Milano sa potom presťahoval do Los Angeles pri hľadaní ďalších hereckých príležitostí a bol jednou z hviezd v Komande stvárňujúcej dcéru postavy Arnolda Schwarzeneggera. V roku 1991 sa vrátila do divadla v LA inscenácii Butterflies Are Free, ktorá trvala takmer mesiac. Predviedla trochu zručnosti so spevom, čo viedlo k jej nahratiu niekoľkých albumov, z ktorých väčšina získala vysoké certifikácie v USA, hoci neskôr ich nahranie oľutovala.

Nasledujúci rok začala naberať zrelšie úlohy a vystupovala ako prostitútka vo filme Where the Days Take You, za ktorý výkon získala značnú pochvalu.

Začala brať aj iné úlohy, pretože sa bála, že by mohla dostať typografiu z jej práce s Who’s the Boss? Pracovala na niekoľkých televíznych filmoch a dokonca sa objavila nahá v niekoľkých filmoch, aby pomohla odstrániť imidž pekného dievčaťa, s ktorým sa spájala. Medzi ďalšie úlohy, ktoré mala, patria vo filmoch To Brave Alaska’, Confessions of a Sorority Girl a Candles in the Dark. V rokoch 1996 a 1997 sa objavila vo viac ako 40 epizódach telenovely Melrose Place, kde stvárnila postavu Jennifer Mancini.

Charmed – medzinárodná sláva

V roku 1998 bola Alyssa obsadená ako jedna z troch hlavných postáv v televíznej show Očarený “, s ktorým by zostala počas celého osemsezónneho trvania. V predstavení vystupovali traja súrodenci, ktorí sú dobrými čarodejnicami, a keď spolu využívajú svoju silu, dokážu poraziť silné nadprirodzené sily. Snažia sa zvládnuť normálny život, pričom tajne žijú životy s prístupom k magickým schopnostiam. Prehliadka bola počas svojho trvania veľmi populárna, získala si kult a získala mnoho ocenení. Pozdvihlo to aj kariéru mnohých zúčastnených členov obsadenia.

V posledných rokoch sa Milanova práca zmenšila, hoci naďalej pravidelne hrá roly.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#tbt A-T-T-I-C

Príspevok zdieľaný používateľom Alyssa Milano (@milano_alyssa) 6. februára 2020 o 13:39 PST

V roku 2011 pracovala na komediálnych filmoch Silvester a Hall Pass, potom sa objavila v televíznom seriáli Mistresses, ale po prvej sezóne show opustila kvôli problémom s rodinou. Objavila sa počas tretej sezóny Project Runway: All-Stars v roku 2013 a odvtedy sa občas objavuje. Medzi jej najnovšie projekty patrí Insatiable a Tempting Fate, ktoré sú inšpirované rovnomennou knihou od Jane Green. Od svojej mladosti bola tiež súčasťou rôznych článkov časopisov, vrátane Playboy, Maxim , FHM a Cosmopolitan.

Osobný život

Daveova manželka bola v mnohých významných vzťahoch predtým, ako spolu začali chodiť. Vďaka svojej rozsiahlej kariére v oblasti zábavy bola spájaná s menami ako Corey Haim a Scott Wolf, s ktorými bola zasnúbená, ale odvolala to. Potom sa v roku 1999 vydala za Cinjuna Tatea, no o necelý rok sa rozviedli a počas svojho pôsobenia v Charmed chodila s Brianom Krauseom.

Dave sa s ňou stretol v roku 2007 a začali spolu chodiť, čo viedlo k ich zásnubám o rok neskôr. Oni ženatý vo svojom rodinnom dome v New Jersey v roku 2009 a majú spolu dve deti. Rodina žije v Bell Canyon v Kalifornii a vlastní množstvo domácich miláčikov vrátane piatich psov, deviatich koní, dvoch králikov a ôsmich sliepok. Vo voľnom čase pár rád podporuje rôzne charitatívne organizácie, najmä rôzne skupiny za práva zvierat.