Wiki Dakoty Chapmanovej – vyhodená zo šou, baby, priateľka

ObsahKto je Dakota Chapman? Wiki Bio

Dakota Chapman sa narodila na Havaji v USA 24. marca 1995, takže jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je známy tým, že je najstarším synom Lelanda Chapmana a Maui Chapmana a lovcom odmien. Duane „Pes “ Chapmanov vnuk.

Raný život a vzdelanie

Dakota bola vychovaná na Havaji v rodine lovcov odmien a ručiteľov na kauciu s bratom menom Cobie Chapman a sestrou Leiah Chapman. Vyznáva kresťanské náboženstvo a je veľmi nábožný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ideme na to všetci Najhľadanejší pes má premiéru zajtra večer 9/8 C- iba na @wgnamerica táto šou je nabitá akciou s niektorými z najšialenejších a najdivokejších lovov odmien, ktoré Amerika ponúka, táto šou vás nielen udrží na okraji sedadiel ale otestuje aj vaše emócie na úplne novej úrovni. Pri tejto šou bolo veľa krvi, potu a sĺz, sme veľmi vďační za všetku vašu podporu a lásku, ktorú ste tejto rodine prejavili. Je čas... prelomme internet 🤙❤️ #dogsmostwant #dogandbeth #dogthebountyhunter #dogpound #wgnamerica #nevergiveup #sept4

Príspevok zdieľaný používateľom Dakota Chapmanová (@dakotadog808) 3. septembra 2019 o 14:25 PDT

Dakota navštevoval miestnu strednú školu na Havaji, kde bol fyzicky aktívny, hral niekoľko športov, ako je futbal a basketbal, pričom sa od svojho otca a starého otca učil aj o obchode s lovom odmien. Keď Dakota vyrastala, snívala o tom, že sa stane hercom, bola členkou dramatického klubu na základnej škole a objavila sa v niekoľkých školských hrách. Keď sa však dozvedel viac o podnikaní svojej rodiny, rozhodol sa, že sa chce stať televíznou osobnosťou a lovcom odmien, rovnako ako jeho starý otec, ktorého považuje za svojho hrdinu a hlavného motivátora.

Kariéra lovca odmien

Dakota kráčal v stopách svojho otca a starého otca a stal sa lovcom odmien, krátko po imatrikulácii na strednej škole.

Pokračoval v testoch pre profesionálnych kaučných agentov Spojených štátov (PBUS), pričom získal označenie certifikovaný kaučný agent, av súčasnosti pracuje v Honolulu a Kailua-Kona v kancelárii Da Kine Bail. Účinkoval v mnohých epizódach šou svojho starého otca – Dog the Bounty Hunter – ktorá sa vysielala v rokoch 2004 až 2012, no uznanie si získala až po účinkovaní v šou Dog and Beth: On the Hunt na CMT v roku 2013.

Dakota skončil v roku 2015 vylúčený zo show po tom, čo začal chodiť s Arvie Faith – jeho rodičom sa nepáčilo, že jeho priateľka bola od neho o 16 a šesť rokov mladšia, povedali mu, že je v poriadku, ak je rozdiel dva roky, ale ak chceli dvaja zostať spolu, nemal by o ich vzťahu počas šou hovoriť.

Dakota ďalej spomínala svoju priateľku. V roku 2015 mu teda matka dala ultimátum – rozísť sa alebo odísť zo šou. Dakota bola odstránená z Dog and Beth: On the Hunt na CMT potom, čo sa rozhodol pokračovať v rande s Arvie.

Milujte život a vzťahy

Dakota chodila s Arviem Faithom dva roky – najskôr rodina bránila Arvieho no neskôr sa ukázalo, že mala niečo proti Keithovej rodine, a hoci sa jej Keith zastal a odišiel zo šou, aby s ňou mohol chodiť, neskôr zmenil názor a rozišli sa. Dakota v súčasnosti randí s Cheryl a svoju modelku drží mimo pozornosti médií.

Obaja privítali svojho syna Ashera 25. januára 2019 a Keithovi rodičia boli nadšení zo stretnutia so svojím vnukom, s Beth (manželka Duane Doga), ktorá píše na svojom účte na Twitteri „Moje prvé veľké vnúča, je rozkošné a vzácne a prišiel o 5 týždňov skôr, aby ma spoznal“. Dakota a Cheryl nie sú manželia, ale hovorí sa, že sa zasnúbili v lete 2019.

Záľuby a iné záujmy

Dakota je fyzicky veľmi aktívny, pretože päť až šesťkrát týždenne chodí do posilňovne, aby sa udržal fit, a je veľkým fanúšikom outdooru, ktorý trávi len málo času doma.

Medzi jeho záľuby patrí rybárčenie, plávanie a surfovanie, pričom rád hrá aj na gitare – hodiny začal navštevovať, keď mal 14 rokov a dnes dokáže hrať takmer všetko, čo sa od neho žiada. ako uviedol „Pri hraní som najpokojnejší a pomáha mi to vyčistiť si hlavu a sústrediť sa.“ Rád pozerá filmy neskoro večer, pričom jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Morgan Freeman a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Shawshank. Redemption, Yes Man a Lara Croft: Tomb Raider. Rád počúva starú rockovú hudbu, pričom medzi jeho obľúbené kapely patria AC/DC a Aerosmith. Je milovníkom motoriek a za tie roky ich mal niekoľko.

Vzhľad a čistý majetok

Dakota má 24 rokov. Má stredne dlhé kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra na výšku a váži okolo 62 kg. Od marca 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.

Kto je Duane ‚Dog‘ Chapman, Dakotin starý otec?

Duane Lee ‘Dog’ Chapman Sr. sa narodil v Denveri, Colorado USA, 2. februára 1953, takže jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je to televízna hviezda reality show, ručiteľ na kauciu a lovec odmien, ktorý získal uznanie po zajatí Andrewa Lustera v Mexiku v roku 2003. Vychoval ho v Denveri jeho otec Wesley Duane Chapman, ktorý bol zvárač a ktorý zomrel v roku 2000, a jeho matka. Barbara Darlene Chapman, ktorá bola ministerkou na Assemblies of God a zomrela v roku 1994.

uvidíme sa potom v Birminghame!! Všetky naše podujatia sú pred mesiacom a dúfajme, že dovtedy budeme môcť bezpečne pokračovať. V prípade akýchkoľvek zmien budeme aktualizovať.

pridané Duane 'Dog' Chapman na štvrtok 26. marca 2020

Keď mal 15 rokov, stal sa Duane členom mimovládneho motorkárskeho klubu Devils Disciples a odišiel s nimi z domu. Keď mal 23 rokov, poslali ho do väzenia, aby si odsedel päť rokov po tom, čo bol odsúdený za vraždu prvého stupňa, strávil však iba rok a pol v štátnej väznici v Texase, ale počas tohto obdobia ho opustila jeho manželka La Fonda a vydala sa za jeho. priateľ. Keď bola Dakota vo väzení, zabránila osobe v úteku a dostala „blahoželajúcu poznámku od dôstojníka nápravných zariadení“, čo ho motivovalo stať sa lovcom odmien.

Preslávil sa po zajatí Maxa Factora v Mexiku 18. júna 2003 – Max bol násilník a drogový díler, ktorý počas procesu utiekol z USA.

Duanemu pomáhal jeho syn Leland a ich priateľ Tim, no všetkých troch spolu s Maxom Factorom zatkli mexické úrady, pretože lov odmien je v Mexiku nezákonný. Po prepustení na kauciu Duane a ostatní utiekli do USA, kde ich zatkli americkí maršálovia, pretože na nich mexická vláda vydala zatykač, ale USA sa rozhodli nevydať ich a boli prepustení na kauciu. 30. augusta 2004 bola vydaná prvá epizóda Duaneovho televízneho seriálu Dog the Bounty Hunter a táto séria mala nakoniec osem sezón, kým sa v roku 2012 skončila.

25. septembra 2012 sa začala vysielať jeho nová šou Dog and Beth: On the Hunt, v ktorej vystupovala celá rodina Chapmanovcov, a počítalo sa to tri sezóny, kým sa v roku 2016 skončilo.

Duane sa oženil päťkrát, štyrikrát sa skončilo rozvodom, najprv s La Fonda Sue Honeycutt v rokoch 1972 – '77, potom s Anne M. Tegnell v rokoch 1979 – 1982 a v tom istom roku sa oženil s Lyssou Rae Brittain, ktorá bola dôvodom jeho rozvod s Anne, no rozviedli sa v roku 1991. Jeho štvrtou manželkou bola v rokoch 1991 až 2002 Tawney Marie, zatiaľ čo so svojou (zatiaľ) poslednou manželkou Beth Smith sa oženil v roku 2006, ona v roku 2019 zomrela.