• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Christiny Evangeline – Kto je manželka Kenana Thompsona?

Wiki Christiny Evangeline – Kto je manželka Kenana Thompsona?

Christina Evangeline je modelka a herečka, ale pravdepodobne je najznámejšia ako manželka herca zo Saturday Night Live Kenana Thompsona. Je jedným z najdlhšie fungujúcich členov SNL a je známy tým, že svojím humorom robí skeč zábavnejším.

ObsahSkorý život a kariéra

Christina Evangeline bola narodený 24. marca 1989, teda pod vplyvom slnečného znamenia Barana, a je Američanka, hoci jej miesto narodenia nie je presne známe. O jej ranom živote sa toho veľa nevie, vrátane identity jej rodičov, je však známe, že vyrastala s mladšou sestrou Rem, ktorá ju má rada, a tiež si urobila kariéru v modelingu.

Hviezda „Saturday Night Live“ Kenan Thompson a manželka Christina Evangeline očakávajú http://wp.me/p23kxN-aqU(Foto: Josiah Kamau/BuzzFoto.com)

pridané Zmrzlinové rozhovory na Streda 5. februára 2014

Vzdelávanie

Kde sa zúčastnila Christina stredná škola nie je zrejmé, že sa zapísala na univerzitu a absolvoval s diplomom z umenia. Kde študovala na univerzite, však nie je známe. Podrobnosti o svojom ranom živote a vzdelaní uchovávala ďaleko od zvedavých očí paparazzov.

Kariéra

Christina začala svoju kariéru ako modelka. Počas svojho pôsobenia ako modelka kráčala po dráhe pre rôznych návrhárov a módne prehliadky. Dokonca sa objavila aj v niektorých časopisoch. Svoju prvú prácu ako herečka získala v krátkom filme Mini Supreme, ktorý vyšiel v roku 2015. Christina hrala rodičku jedného z detí, ktoré vo filme súťažia v súťaži krásy.

Toto je jediná rola, ktorú kedy hrala na veľkej obrazovke a doteraz sa neobjavila v žiadnom inom filme.

Osobný život s manželom Kenanom Thompsonom

Christina a Kenan sa prvýkrát stretli po tom, čo si ich predstavil manažér talentov Danny Estrada. Boli spolu niekoľko rokov, kým sa v októbri 2011 zasnúbili a o mesiac neskôr zložili svadobný sľub v arktickej izbe George Aquarium v ​​Atlante 11.thnovembra. Christina mala na svadbe hodvábne biele šaty. Nick Cannon , americký herec, komik a moderátor, slúžil ako DJ a hostiteľ na ich svadbe. Ich priateľ, ktorý sa zúčastnil svadby, povedal americký týždenník “, „Sú veľmi šťastní. Žili spolu ako pár a boli nadšení, že môžu zdieľať chvíle s blízkymi priateľmi.

Bola nadšená a krásna nevesta.‘ Na recepciu mala biele šaty bez ramienok. Tri roky po svadbe privítali svojho prvé dieťa , Georgia Marie Thompson, ktorá sa narodila 20. júna 2014. Kenan hovoril Sethovi Meyersovi, moderátorovi Late Night Show, a povedal: „Som vydesený. Neviem, čo mám robiť s bábätkami. Napríklad, kŕmite ho a odložíte ho alebo niečo také?‘ Avšak tri mesiace po narodení dieťaťa sa Kenan objavil v relácii Today a povedal svojmu publiku: ‚Je to neuveriteľné. Je to najlepšia vec na svete. Je to ako byť svedkom skutočného zázraku. Viem, že to znie ako klišé, ale je to zázrak života.“

Ich druhé dieťa sa narodilo 2ndaugusta 2018 a dali jej meno Gianna Michelle.

Pred príchodom ich bábätka Christina zdieľala na Instagrame fotku svojho bábätka s popisom: „V týchto osobných veciach som zvyčajne súkromný, ale máme menej ako 5 dní do pôrodu tohto dievčatka a ja som len TEW nadšený'. Christina a Kenan žijú so svojimi dvoma dcérami vo svojom sídle v Tampe na Floride. Pár je často videný zdieľať svoje sladké chvíle na sociálnych sieťach. S láskou o sebe hovoria aj po tom, čo boli spolu takmer desať rokov.

Kto je Kenan Thompson?

Kenan Thompson sa narodil 10. mája 1978 v Atlante v štáte Georgia USA a je americký herec a komik. Svoju kariéru začal na začiatku 90. rokov a preslávil sa tým, že bol pôvodným členom komédie Nickelodeon All That.

V roku 1996 hral vo svojom vlastnom sitcome spolu s kolegom Kelom Mitchellom v skeči Kenan & Kel, ktorý prebiehal v rokoch 1996 až 2000. Objavil sa v rôznych filmoch, ako napríklad Good Burger, ktorý bol založený na skeči All That. V Fat Albert hral hlavnú postavu. Bol tiež videný v rôznych ďalších filmoch, ako sú Heavyweights, Love Don’t Cost a Thing, My Boss’s Daughter a Snakes on a Plane. Mal tiež opakujúcu sa úlohu v sitcome The Steve Harvey Show spolu s jeho kolegom Kelom Mitchellom. V roku 2009 prepožičal svoj hlas kreslenému seriálu FOX Sadni, drž hubu ako Sue Sezno. V roku 2015 Kenan hral postavu značky Miles Mouvay pre Fandango.

V sobotu večer naživo

Úloha, ktorou sa Kenan Thompson najviac preslávil, sú jeho náčrty na SNL. Bol prvým členom obsadenia, ktorý sa narodil po roku 1975, premiére SNL. Do SNL posielal rôzne nahrávky z konkurzov a niekoľkokrát ho odmietli, pretože bol príliš mladý. V roku 2003 bol však prijatý a do roku 2005 bol hlavným hráčom a od roku 2005 bol povýšený do repertoáru.

So SNL spolupracuje už viac ako 17 sezón a prekonal rekord najdlhšie pôsobiaceho člena obsadenia v histórii šou. Bol dvakrát nominovaný a v roku 2018 vyhral cenu Primetime Emmy. Hlavný scenárista SNL Brian H Tucker s láskou hovoril o Kenanovi a povedal „Dajte si ho do náčrtu niekam a kamkoľvek a váš náčrt sa zlepší.

Pretože Kenan vie, ako zaujať obyčajné vety a urobiť ich vtipnými, ako aj vtipnými vetami a urobiť ich špeciálnymi. V súčasnosti hrá v SNL, ako aj v The Kenan Show.

Kontroverzia

Kolujú klebety, že Christina v minulosti pracovala ako profesionálna eskortka, počas ktorej cestovala so svojimi klientmi po celom svete. Povrávalo sa dokonca, že svojho teraz už manžela Kenana spoznala, keď ho oslovila ako klienta, a že si cvakli po pár dňoch, ktoré spolu strávili. Christina však tieto fámy neprijala ani nepoprela, pretože si svoje názory na vec nechala pre seba.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Christina prezývka je Kriss-ny.
  • Jej obľúbeným hercom je Johnny Depp a obľúbenou herečkou Jennifer Aniston.
  • Jej obľúbená farba je ružová.
  • Miluje nakupovanie a cestovanie.
  • Jej obľúbená kuchyňa je čínska.
  • Veľmi sa zaujíma o fotografiu, interiérový dizajn a iné kreatívne umenie.

Vzhľad

Christina patrí k bielemu etniku. Je vysoká 5 stôp a 1,67 m, jej hmotnosť je 120 libier (55 kg) a vitálne štatistiky sú 34-26-35. Jej veľkosť topánok je 6. Na tele má veľa tetovaní, vrátane jedného so zbraňou na chrbte. Oči má zelené a vlasy hnedé.

Dobročinnosť

Christina má oddaný svoj život pre niekoľko charitatívnych organizácií ako filantrop. Spolu so svojimi priateľmi Michele a Jackom založila vlastnú neziskovú organizáciu ‘Evermore’, ktorá pomáha ľuďom, ktorí stratili niekoho, koho milovali, vyrovnať sa so stratou a smútkom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Podľa jej žiadosti sme dnes večer rodina kráľovnej 🤘

Príspevok zdieľaný používateľom Christina Evangeline (@yoevangeline) 7. januára 2020 o 16:55 PST

Christina je tiež spojená s „The Christian River Foundation“, ktorá bola založená po tom, čo 6-ročný chlapec zomrel vo veľmi mladom veku na Pontine Glioma, mozgový nádor. Nadácia neúnavne pracuje na tom, aby sa pokúsila nájsť liek na túto takmer neliečiteľnú chorobu. Pracuje tiež pre „Save the Children Federation“ a prispieva na iné charitatívne organizácie, ako sú „My Stuff Bags Foundation“ a „American Refugee Foundation“.

Čistá hodnota

Podľa rôznych zdrojov Christinin čistý majetok je takmer 900 000 dolárov, ktoré sa časom nahromadili z jej modelingu a herectva. Jej manžel Kenan Thompson má však hodnotu viac ako 10 miliónov dolárov.