Wiki Christiana Guzmana: Čistá hodnota, priateľka, steroidy, žaloba?

Christian Guzman je fitness guru, ktorý sa preslávil ako vloger na YouTube a od svojho vzostupu na internetovú hviezdu sa rozšíril do podnikateľských oblastí. Je vlastníkom úspešnej značky oblečenia Alphalete Athletics a vo svojom rodnom meste prevádzkuje veľkú posilňovňu s rovnakým názvom.

Je tiež spolumajiteľom značky energetických nápojov, ktorá bola označená ako 3D Energy. Christian je energický mladý muž a stal sa veľmi uznávaným ako jeden z najlepších fitness vlogerov na YouTube. Tu sú všetky známe fakty o Christianovi Guzmanovi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Urobte dnes niečo, za čo vám vaše budúce ja poďakuje. @alphalete

Príspevok zdieľaný používateľom Christian Guzman (@christianguzmanfitness) 23. mája 2020 o 13:23 PDT

ObsahRaný život a rodina

Christian sa narodil 20. februára 1993 a vo veku 27 rokov je jedným z najúspešnejších mladých ľudí narodených v Houstone, Texas, USA. Jeho raný život nie je verejne známy, okrem toho, že je starší z dvoch detí – jeho mladší brat momentálne študuje na vysokej škole. Christian sa zaujímal o kariéru hudobníka, než si to počas štúdia na vysokej škole rozmyslel, aby sa vydal za svojím osudom fitness vlogera. Kedysi bol súčasťou rockovej kapely, no keď sa skupina rozpadla, Christian obrátil svoju pozornosť na telocvičňu.

Vzdelanie

V rokoch 2011 až 2013 navštevoval Texaskú kresťanskú univerzitu, ale odišiel, aby pokračoval v prenasledovaní Sláva na YouTube , po tom, čo našiel svoju novú vášeň pre fitness a posilňovňu.

Na začiatku sa na Christiana pozeralo ako na vychudnutého hlupáka, ktorý sa venoval hre na gitare, ale po jeho rýchlych výsledkoch v telocvični sa k nemu mnohí spolužiaci začali obracať s prosbou o radu. Toto bola inšpirácia, ktorá viedla Christiana k založeniu svojho kanála YouTube.

Kariéra

Vo svojom prvom ročníku na Texaskej kresťanskej univerzite vo veku devätnástich rokov začal Christian svoj vlog na YouTube v roku 2012. Po nahratí prvých pár videí, v ktorých sa len podelil o svoje skúsenosti a tipy o vzpieraní, dal pokyny a inšpiroval svoje Christianov kanál rástol. Aj keď spočiatku pomalý, nakoniec sa to rozmohlo, keď sa Christian začal tešiť veľkej popularite.

Jeho kanál sa nakoniec rozšíril a začal zahŕňať udalosti z jeho osobného života až do bodu, keď opustil vysokú školu, aby pokračoval v tejto novoobjavenej činnosti.

V prvom roku uverejňovania videí Christian nazbieral 3 000 odberateľov, ktorí sa nasledujúci rok zvýšili na 20 000 a do konca tretieho roku 260 000 sledovateľov.

Koncom roka 2015 ho populárny fitness magazín Bodybuilding.com predstavil v článku. Titul tvrdil, že jeho tréningy sleduje viac ako 300 000 divákov, a pripísal Christiana ako jedného z najpopulárnejších a najinšpiratívnejších fitness inštruktorov na YouTube.

S týmto článkom online sa jeho popularita ešte zvýšila a do roku 2017 mal 750 000 odberateľov YouTube a viac ako milión sledovateľov na Instagrame.

Christian potom použil peniaze, ktoré zarobil cez YouTube, na založenie vlastnej značky oblečenia pre fitness a životný štýl – Alphalete Athletics – ktorá si získala popularitu a je prezentovaná na medzinárodných podujatiach a teraz sa predáva po celom svete.

Potom si otvoril veľkú telocvičňu – Alphalete Gym – v Houstone v Texase, kde vyrastal a strávil väčšinu svojho života.

Uvedenie jeho energetického nápoja, pôvodne nazývaného Up Energy Drink, bolo krátko po jeho vydaní zažalované spoločnosťou UpTime Energy Inc. porušenie ochrannej známky . To prinútilo Christiana premenovať svoju značku energetických nápojov a stálo ho to poriadny kus jeho majetku.

Značka Up Energy sa dokonca previnila kopírovaním podobne vyzerajúceho loga, a tak Christian zmenil názov na 3D Energy, aby pokračoval vo výrobe.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

O Christianovi je známe, že trávi dni voľna, počas ktorých si oddýchne od drvenia v telocvični, hrá na gitare a cvičí svoje hudobné schopnosti. Tiež miluje psov a je fanatikom basketbalového klubu Cleveland Cavaliers.

Hoci by si mnohí mysleli, že Christianova postava kulturistu je získaná prirodzene, sú takí, ktorí tvrdia, že to tak nie je a tvrdia, že Christian používa anabolické steroidy , rastové hormóny a peptidy.

S tak rýchlymi výsledkami, od geeka až po ušľachtilého športovca, môže byť pravdepodobnosť týchto tvrdení pravdivá, avšak Guzman to nikdy oficiálne nepotvrdil.

Vzťahy

Christian má za sebou dva známe vzťahy s ostatnými fitness vlogermi na YouTube. Prvý bol s Nikki Blackketter, ale po tom, čo sa spolu objavili na niekoľkých vlogoch, vzťah skončil. Christian odvtedy spolupracuje s ďalšou fitness inštruktorkou a vlogerkou Heidi Somers. Zatiaľ nie je ženatý a nemá žiadneho známeho potomka.

Fyzicka charakteristika

  • Dátum narodenia: 20. február 1993
  • Farba vlasov: Tmavo hnedá
  • Farba očí: hnedá
  • Výška: 5 stôp 11 palcov (1,80 m)
  • Hmotnosť: 185 – 195 libier (83,9 – 88,5 kg)
  • Veľkosť obuvi: Neznáma
  • Hviezdne znamenie: Ryby
  • Národnosť: Americká
  • Etnická príslušnosť: Kaukazská

Čistá hodnota

Od roku 2020 sa Christianov nahromadený majetok odhaduje na približne 3 milióny dolárov. K jeho bohatstvu výrazne prispievajú jeho podnikateľské aktivity a samozrejme popularita jeho kanála YouTube.