Wiki Casie Colson Baker; Kto je matka dcéry MGK?

Casie Colson Baker, je hviezdnym dieťaťom Machine Gun Kelly a Emma Cannon. Narodená 23rdJúl 2009, Casie je 11-ročné dievča z Los Angeles v Kalifornii v USA. Od detstva bola celebritou, keď jej otec dal jej video na svoj instagramový účet. Okamžite si získala slávu a bola označená ako INSTAGRAM STAR. Odvtedy jej priaznivcov pribudlo a vidno ju na mnohých videách a fotografiách so svojím otcom, dokonca sa objavila aj na mnohých otcových koncertoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Casie&ColsonBaker (@casieandcolsonbaker)

ObsahProfil rodičov

Casie Colson Baker je biologická dcéra Machine Gun Kelly a Emma Cannon. Richard Colson Kelley alias Machine Gun Kelly je 29-ročný americký rapper, spevák, skladateľ a herec s veľkým počtom fanúšikov. Jeho prvý album Lace Up vyšiel v roku 2009, pričom každá skladba albumu zožala veľký úspech. Navyše jeho Instagramový účet je uznávaný, že má viac ako 7,4 milióna sledovateľov.

Matka Casie Colson Baker Emma Cannon, narodená v roku 1988 v Houstone, Texas, a zdá sa, že je súkromnejšia osoba. Nie je aktívna na sociálnych médiách a nikdy sa neobjavila žiadna jej fotka s Casie alebo na účte MGK. Niektorí zdroj tvrdí, že je podnikateľkou.

Niekedy predtým sa na internet objavila fotografia prominentnej novinárky Jennifer Borget s jej dcérou, ktorá bola neprávom považovaná za fotografiu Emmy Cannon a jej dcéry Casie Colson Baker. Zmätok bol neskôr opravený.

Machine Gun Kelley a Emma Cannon už nie sú spolu.

Zrejme spolu chodili dva roky, no krátko po narodení ich dcéry sa pár údajne rozišiel, aj keď sú zdanlivo zadobre, keďže jedna pieseň MGK je napísaná o Emme. Od ich rozchodu žije Casie so svojím otcom.

Skorý život

Hviezda Instagramu si získala obrovskú popularitu už vo veľmi mladom veku. Jej rast môžu doslova sledovať sledovatelia Instagramu prostredníctvom sociálnych médií, pretože účet MGK je bombardovaný fotografiami a videami Casie.

Niekoľko videí YouTube zobrazuje roztomilú konverzáciu medzi týmto duom otca a dcéry. Je vidieť, ako večeria so svojím otcom na stoličke pre batoľatá a niekedy skáče otcovi na koleno.

Medzi Kelly a Casie je vidieť zvláštne puto.

Súrodenci a priatelia:

Casie Colson Baker je jediným dieťaťom Machine Gun Kelly, aj keď chodil s dievčatami ako napr Megan Fox a hneď ako sa vzťah medzi nimi dostal na verejnosť, správa sa stala jedným z hlavných titulkov v roku 2020, no on nemá žiadne ďalšie deti, ani Emma Cannon, takže Casie nemá žiadnych skutočných ani nevlastných súrodencov.

Žiadna z jej fotiek ani videí na účtoch sociálnych médií nezverejňuje žiadne podrobnosti o priateľoch. Dievčatá v jej veku majú určite veľa priateľov, ale na internete takéto informácie neexistujú.

Vzdelanie:

Casie Colson Baker je jedenásťročné dievča, ktoré navštevuje základnú školu, pričom zrejme z bezpečnostných dôvodov zostáva neznáma.

Záľuby a aktivity:

Mladé dievča ako Cassie má zvyčajne veľa koníčkov, ale také sú neznáme. Avšak jej nedávne video s jej otcom na pódiu, ktorý s ním vystupuje, nás núti myslieť si, že by sa mohla venovať kariére svojho otca. Veríme, že to môže byť skvelý prírastok do hudobného priemyslu.

Čistá hodnota a aktíva:

Vo svojom veku nemá individuálny majetok, ale ako jediný dedič Machine Gun Kelly, ktorý má čistú hodnotu 10 miliónov dolárov, je sama potenciálne milionárkou.

Nedávne aktivity:

Jej prítomnosť na koncertoch jej otca vždy zahreje pri srdci. Ľudia sú nadšení, keď vidia, ako z malej Casie vyrastá hviezda ako jej otec.

Zúčastňuje sa tiež mnohých prehliadok cien s MGK a duo otec-dcéra je vždy povzbudzované médiami, ako aj priemysel okolo nich. Ich obrázky z ktorejkoľvek show získali najviac lajkov.

Keď sa zúčastnila, medzi jej fanúšikmi sa zdvihla vlna nadšenia Cena Kids Choice Award 2009″ , s otcom, ktorú v Los Angeles zariadil Nickelodeon. Uskutočnilo sa v Galenovom centre Kalifornskej univerzity a venovali sa jej známe časopisy a kanály.

Duo otec-dcéra:

Jediným dôvodom slávy, ktorú Cassie pôvodne dosiahla, sú roztomilé videá, ktoré MGK zverejnil o ňom a Cassie, ako sa spolu zabávajú a niekedy cvičia rap, keď mala len štyri alebo päť rokov. Videli ho, ako sa jej ospravedlňuje za to, že sa veľa nezdržiaval, rozprával sa cestou domov alebo na koncerte.

Fanúšikovia si okamžite všimli a ocenili záujem MGK o jeho dcéru. Sprevádza svojho otca na väčšine podujatí okrem tých, ktoré jej bránia ako maloletej. Je zahliadnutá, ako jej otec pláva, hrá, spieva, má hodiny gitary atď. V jednom videu na YouTube, kde Kelly odpovedala na najčastejšie otázky Googlu, keď sa jej pýtali „ Kto je dcéra MGK? “, povedal, „Je to kráľovná planéty Zem. Volá sa Cassie...“ Cassie u svojej mamy príliš nevideli.