• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Camerona Seelyho – Vek, výška, rodičia, priateľ, bohatstvo

Wiki Camerona Seelyho – Vek, výška, rodičia, priateľ, bohatstvo

ObsahKto je Cameron Seely? Wiki Bio

Cameron Seely sa narodila v USA 17. februára 2007 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Ona je herečka , ktorá je snáď najznámejšia stvárnením Helen Barnumovej, dcéry PT Barnuma v životopisnom hudobnom filme The Greatest Showman z roku 2017, ktorý režíroval Michael Gracey a napísali Jenny Bicks a Bill Condon, pričom vo filme hral slávny herec Hugh Jackman, Michelle Williams a Zac Efron.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pripravené na premiéru @grinchmovie!! Ďakujem veľmi pekne @cat_pope22 @badgleymischka @samleonardihair @jessibutterfield

Príspevok zdieľaný používateľom Cameron Seely (@cameron_seely) 3. novembra 2018 o 19:23 PDT

Rozpráva príbeh muža, ktorý vytvoril „najväčšiu šou na svete“ – film mal obrovský úspech, pretože získal 14 ocenení a bol nominovaný na 33 ďalších, vrátane Oscara za najlepší počin v hudbe napísanej pre filmy (originál Song) pre Benja Paseka a Justina Paula a ich pieseň This is Me.

Raný život a vzdelanie

Cameron vyrastá v Los Angeles v Kalifornii ako jediné dieťa svojho otca, divadelného herca, a jej matky, ktorá učí angličtinu na miestnej strednej škole. O herectvo sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku a keď mala osem rokov, všimol si ju skaut, keď hrala v školskom predstavení.

Okamžite bola obsadená, aby stvárnila Mary v 22 epizódach seriálu komediálny seriál The Jim Gaffigan Show , ktorú vytvoril známy herec a stand-up komik Jim Gaffigan, ktorý v sérii hrá aj po boku Ashley Williams a Michaela Iana Blacka. Sleduje manželský pár, ktorý vychováva svojich päť detí v New Yorku v dome, ktorý má len dve spálne.

Cameron začne tento rok (2020) navštevovať strednú školu a v súčasnosti sa zdá, že dievča bude po imatrikulácii pokračovať v štúdiu, pretože to chcú ona aj jej rodičia.

Kariéra herečky

Po vystúpeniach vo filmoch The Jim Gaffigan Show a The Greatest Showman Cameron stvárnila hlavnú postavu Izzy v rodinnom filme Christmas Break-In v roku 2018, ktorý režíroval Michael Kampa a napísal Spanky Dustin Ward a v ktorom si zahrala aj Denise. Richards a Danny Glover. Film je o deväťročnom dievčatku, ktoré musí urobiť skvelé Vianoce tým, že zachráni uneseného školníka a dvoch zlých chlapov uviaznutých v zmrzlinovom aute.

Cameron vyjadrila jednu z hlavných postáv, Cindy-Lou Who animovaná rodinná komédia Grinch réžia Scott Mosier a Yarrow Cheney a scenár Tommy Swerdlow a Michael LeSieur. Vo filme si zahrali aj Benedict Cumberbatch a Rashida Jones a sleduje Grincha, ktorý sa snaží pokaziť Vianoce ľuďom žijúcim v dedine Whoville – získal cenu Movieguide Award za najlepší film pre rodiny a bol nominovaný na 18 ďalších cien.

Cameronovou najnovšou úlohou bola rola Annie Adamsovej v troch epizódach – The Tectonic Shift (2016), Between the Seats (2019) a The Common Defense (2019) – dramatického seriálu Madam Secretary.

Vytvorila ho Barbara Hall, hrajú v ňom Tea Leoni, Tim Daly a Erich Bergen a je o obchodnom a osobnom živote ministra zahraničných vecí. V roku 2018 získal cenu ReFrame Stamp for Television (2017 – 2018) pre CBS, ako aj ďalší ReFrame pre 100 najpopulárnejších televízií (2017 – 2018) pre CBS v roku 2020 a bol nominovaný na ďalších sedem cien.

Rodina, priatelia a priateľ

Cameron má veľmi blízko k svojej rodine a najlepšiemu priateľovi Austynovi Johnsonovi, s ktorým sa zoznámila na nakrúcaní filmu The Greatest Showman.

Obe dievčatá sa k sebe veľmi zblížili a obe ich instagramové účty sú plné obrázkov, na ktorých sú dve z nich spolu. Austyn sa narodil v New Yorku 28. apríla 2006, teda jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Dnes je najznámejšia vďaka úlohám v životopisnom historickom filme The Post, ktorý vyšiel v roku 2017, a v mysterióznom thrilleri Lost Girls, ktorý vyšiel v roku 2020.

Hoci je Cameron na rande ešte príliš mladá, trávi veľa voľného času s chlapcom známym ako ‚Wolfe‘, s ktorým nedávno zdieľala fotku na Instagrame.

Niektorí z Cameronových fanúšikov tvrdili, že ich videli kráčať ruka v ruke v nákupnom centre v Los Angeles.

Záľuby a iné záujmy

Cameronova obľúbená sezóna je leto, pretože sa rada opaľuje a hrá sa v piesku so svojimi priateľmi. Nie je moc plavkyňa, a preto sa zvyčajne zdržiava v plytkej vode a zachytáva vlny, keď prichádzajú. Cameron je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú delfíny a papagáje. Rada cestuje, a hoci je ešte veľmi mladá, už mala možnosť navštíviť niekoľko amerických štátov ako napríklad New York, Arizona či Texas.

Jej obľúbené pochúťky sú koláč a zmrzlina, zatiaľ čo jej obľúbené jedlo je pizza.

Cameron vo svojom voľnom čase rada sleduje animované filmy a niektoré z jej obľúbených sú Despicable Me, The Minions a How To Train Your Dragon. Rada tiež sleduje hrané filmy a medzi jej obľúbené patria Titanic, Grown Ups a Ace Venture: Pet Detective – When Nature Calls.

Cameronov čistý majetok

Cameronov čistý majetok sa odhaduje na približne 100 000 dolárov od júna 2020. Má blond vlasy a modré oči, pričom je vysoká 1,37 m. Cameron má 13 rokov.