• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Bryana Craiga – Kto je bývalý priateľ Kelly Thiebaud?

Wiki Bryana Craiga – Kto je bývalý priateľ Kelly Thiebaud?

ObsahKto je bývalý priateľ Kelly Thiebaud Bryan Craig? Wiki Bio

Bryan Allen Craig sa narodil v Boca Raton na Floride v USA 27. októbra 1991 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. On je herec , ktorý je možno najlepšie známy pre jeho stvárnenie Morgana Corinthosa v romantickom kriminálnom seriáli General Hospital v rokoch 2013 až 2016, pričom séria sa vysiela od roku 1963 a má viac ako 6350 epizód. V súčasnosti v ňom hrajú Maurice Benard, Steve Burton a Laura Wright a je o životoch ľudí žijúcich v Port Charles v New Yorku – získal 285 ocenení a bol nominovaný na 584 ďalších vrátane Zlatého glóbusu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kto je pripravený vidieť, ako sa Javi vymkne kontrole……. epizóda 107 @grandhotelabc budúci pondelok na @abcnetwork

Príspevok zdieľaný používateľom Bryan Craig (@bryan_craig) 24. júla 2019 o 6:03 PDT

Za svoj výkon bol Bryan nominovaný na štyri ceny Daytime Emmy pre výnimočného mladšieho herca v dramatickom seriáli v rokoch 2014 až 2017, pričom vyhral v rokoch 2016 a 17.

Detstvo a vzdelanie

Bryan bol vychovaný v Boca Raton ako jediné dieťa jeho otcom, ktorý bol právnik, a jeho matkou, ktorá bola účtovníčkou. O futbal a futbal sa začal zaujímať už počas základnej školy, ale o herectvo sa začal zaujímať, keď sa zapísal na verejnú strednú školu a stal sa členom školského dramatického krúžku, kde vystupoval takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali, a niekoľko vystupovalo v miestnej divadlo. Po imatrikulácii v roku 2009 sa Bryan presťahoval do Los Angeles v Kalifornii, aby sa venoval svojej kariére herca.

Kariéra ako herec

Bryan debutoval vo filme v roku 2005 ako Jasona Evridgea v dramatickom filme Off the Chain, ktorý režírovala a napísala Diane Jacques a v ktorom hrali Tomey Sellars, Justin Kane a Christine Keeler. Film je o nahnevanej gazdinke, ktorá sa snaží vyliečiť lenivosť svojho manžela, a získala dve ocenenia. V roku 2011 Bryan stvárnil Justina v rodinnom fantasy filme Vianočný duch , v ktorom si zahrali Alexandra Paul a Jason Brooks a je o chlapcovi, ktorého navštívi vianočný duch.

V televíznom seriáli debutoval v roku 2011, keď stvárnil Jonaha Mimbyho v epizóde Nothing Compares 2 U z nadprirodzeného dramatického seriálu The Nine Lives of Chloe King, v ktorom hrali Skyler Samuels a Gracie Gillam a je príbehom o lovenej mačke. vrahom.

Ďalej si zahral vedľajšiu postavu Blakea Dunkirka v tínedžerskom sitcome Bucket & Skinner’s Epic Adventures, v ktorom hrali Taylor Gray a Dillon Lane, o dvoch kamarátoch, ktorí spôsobujú veľa problémov v vymyslenom meste Pacific Bluffs v Kalifornii.

V rokoch 2017 a 2018 si Bryan zahral ďalšiu vedľajšiu postavu – Sgt. Adam Coogan – vo vojenskom dramatickom seriáli Valor, ktorý bol po prvej sezóne zrušený, a jeho najnovšia rola bola v mysterióznom dramatickom seriáli Grand Hotel, v ktorom v roku 2019 stvárnil jednu z hlavných postáv Javiho Mendozu. V seriáli hral aj Demian Bichir, Roselyn Sanchez a Denyse Tontz v príbehu ľudí pracujúcich v hoteli v Miami Beach.

Milujte život a vzťah s Kelly

Bryan sa stretol s Kelly Thiebaud, keď sa spolu objavili v seriáli General Hospital v roku 2013 a bola to pre nich láska na prvý pohľad a chodili spolu dva roky predtým, ako Bryan v júni 2015 požiadal Kelly o ruku, ale v roku 2016 dvaja sa rozišli z dôvodov. hoci sa hovorí, že Bryan podvádzal Kelly s inou herečkou.

Bryan odvtedy tajil podrobnosti o svojom milostnom živote, ale ďalšia fáma hovorí, že od roku 2019 chodí s tajomným dievčaťom, keďže niekoľko jeho fanúšikov uviedlo, že videli herca, ako sa s ňou drží za ruky v uliciach Losu. Angeles.

Zdá sa však, že Kelly je od spomínaného rozchodu single.

Záľuby a iné záujmy

Bryan je fyzicky aktívny od svojich tínedžerských rokov, pretože hrá futbal a futbal, pričom má tiež štyri až päť tréningov v posilňovni týždenne a dodržiava prísnu diétu, a preto má svalnaté telo. Jeho obľúbeným ročným obdobím je leto, pretože je vášnivým surferom a rád hrá aj plážové športy, ako je futbal a volejbal. Miluje cestovanie a bol po USA, zatiaľ čo dovolenkoval aj v niekoľkých európskych krajinách, medzi inými v Anglicku a Grécku.

Bryan vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy a jeho osobnými obľúbenými hercami a herečkami sú Robert De Niro, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Shutter Island, Taxi Driver a The Dark Knight.

Rád tiež sleduje televízne seriály, pričom dva z jeho obľúbených sú How I Met Your Mother a Friends.

Vzhľad a čistý majetok

Bryan má 28 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,8 metra a váži okolo 73 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Kto je Kelly Thiebaud? Wiki Bio

Kelly Hager Thiebaud sa narodila v El Campo, Texas, USA 28. augusta 1982 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to herečka pravdepodobne najlepšie známa pre svoju úlohu Dr. Britt Westbourne v seriáli Všeobecná nemocnica.

Kelly bola vychovaná v El Campo jej otcom, ktorý bol právnik, a jej matkou, ktorá bola sekretárka. Navštevovala miestnu strednú školu, kde si ju všimol modelingový skaut, no jej matka trvala na tom, aby Kelly dokončila strednú školu pred začatím svojej modelingovej kariéry. Len čo v roku 2000 zmaturovala, začala sa Kelly venovať modelingu a svoju kariéru začala aj ako herečka.

Kelly sa prvýkrát objavila v roku film Cesta vykúpenia v roku 2002, no jej ďalšia rola vo filme prišla až v roku 2011, keď stvárnila Amy v horore Hostel: Part III v réžii Scotta Spiegela. V roku 2013 sa objavila v troch filmoch – dráme Grace Unplugged, komediálnej dráme Healing the Stupid a akčnom horore Raze.

Niektoré z jej nasledujúcich úloh boli vo filmoch Únos Angie v roku 2017, Každých 21 sekúnd a The Surrogate v roku 2018, zatiaľ čo jej najnovšia filmová rola bola v thrilleri A Mother on the Edge, v ktorom stvárnila hlavnú postavu Blair Ayken. Vo filme si zahrali aj Matt Hamilton a Lina Renna a bol nominovaný na ceny Joey a Young Entertainer Awards.

V televíznom seriáli debutovala v roku 2010 v dvoch epizódach akčného komediálneho dramatického seriálu Chuck, zatiaľ čo v roku 2011 bola jej hosťujúca hviezda v jedinej epizóde komediálnej kriminálnej drámy Castle a troch epizódach tínedžerskej drámy The Secret Life of the Americký tínedžer. Kelly tiež hosťovala ako Alicia v kriticky uznávanej telenovele Days of Our Lives a stvárnila Rebeccu v epizóde A Family Affair policajného procedurálneho kriminálneho seriálu Criminal Minds v roku 2012, zatiaľ čo jej posledná rola v televíznom seriáli bola v roku 2020. , v akčnej dráme Stanica 19 ako vedľajšia postava Eva Vasquez.