• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Brittany Bristow – miery, manžel, čistá hodnota

Wiki Brittany Bristow – miery, manžel, čistá hodnota

ObsahKto je Brittany Bristow?

Brittany Bristow sa narodila 8. februára 1990 v Toronte v kanadskom Ontáriu a je herečkou, ktorá je známa svojou prácou v rôznych filmoch Hallmark Channel. Medzi jej najvýznamnejšie vystúpenia patria Vianoce v paláci, No Sleep ‘Til Christmas a Killer High. Počas svojej kariéry sa venovala aj televíznej práci.

Bohatstvo Bretónska Bristow

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Brittany Bristow odhaduje na viac ako 1,4 milióna dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych hereckých príležitostiach. Okrem hereckej práce sa podieľala aj na mnohých zákulisných príležitostiach, vrátane scenáristiky, produkcie, kinematografie a podobne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vedeli ste, že 100 % zisku z každej položky zakúpenej cez @carleysangels ide priamo nadácii a 99 % z toho sa používa na financovanie projektov integračnej starostlivosti o rakovinu? Povedal by som, že to je každý dôvod, prečo potrebujete kúpiť niečo špeciálne pre seba alebo niekoho blízkeho! Mám na sebe „štýlový“ zlatý choker (tak veľmi sa mi páčil, že som si ho kúpil!), pozrite si ich webovú stránku a použite #brittany15 na zľavu 15 % z vašej objednávky! Fotku od úžasnej @monicahealyphotography počas najnovšieho fotenia @carleysangels!

Príspevok zdieľaný používateľom 𝑩𝒓𝒊𝒕𝒕𝒂𝒏𝒚 𝑩𝒓𝒊𝒔𝒕𝒐𝒘 (@britbristow) 10. marca 2020 o 8:57 PDT

V zábavnom priemysle je aktívna od roku 2002 okrem krátkej prestávky v polovici 2000-tych rokov, aby mohla pokračovať v štúdiu.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Brittany vyrastala v Toronte a objavila vášeň pre herectvo v mladom veku a začala skúšať niekoľko príležitostí vo svojej krajine, čo viedlo k jej prvým projektom vo veku šiestich rokov. Objavila sa v niekoľkých národných reklamách a potom debutovala v roku 2002 v inscenácii Perfect Pie, v ktorej hrali Sonja Smits a Liisa Repo-Martell. Rozpráva príbeh priateľov z detstva, ktorých skúsenosti ich privedú k tomu, akí sú v dospelosti, a zaoberá sa témami ako zneužívanie detí a znásilňovanie.

Brittany potom začala vystupovať ako hosť v miestnych programoch a urobila ďalšie tri filmové projekty a zúčastnila sa konkurzu na National Ballet School of Canada, keďže sa jej naskytla príležitosť, ktorú nemohla premeškať. Inštitúcia klasického baletu je jedným z dvoch veľkých baletných tréningových centier v tejto oblasti a je považovaná za jedno z najprestížnejších v krajine, pokiaľ ide o prípravu začínajúcich profesionálnych baletných tanečníkov. Bola prijatá, a preto sa rozhodla odložiť svoju hereckú kariéru, keďže trénovala v škole.

Ďalšie štúdium a návrat k herectvu

Bristow po niekoľkých rokoch dokončila baletný tréningový program, ale v skutočnosti sa nechcela venovať tanečnej kariére, namiesto toho sa vrátila k herectvu, pretože si uvedomila, že je to jej skutočná vášeň.

Presťahovala sa do USA, kde bolo viac príležitostí, a odišla do New Yorku, kde študovala na Americkej akadémii dramatických umení (AADA), súkromnom konzervatóriu múzických umení, o ktorom je známe, že študentom pomáha získať príležitosti v zábavnom priemysle po kompetentnom školení.

Vyhľadala tiež pomoc profesionálnych trénerov a bolo jej odporučené, aby sa dozvedela viac o tom, čo sa deje v zákulisí filmov a televíznych seriálov, a tak sa naučila písať scenáre a pracovala s produkčnými štábmi. Vrátila sa domov a znova začala robiť herecké projekty, čo ju priviedlo k tomu, aby bola obsadená vo filme Saul: Cesta do Damasku , založený v Biblii, rozprávajúci príbeh o obrátení Saula k apoštolovi Pavlovi, ktorý napísal väčšinu Nového zákona.

Jej práca tam zožala úspech, za ktorý získala ocenenie počas kanadského medzinárodného filmového festivalu Faith & Family Film Festival.

Kanál Hallmark

Nakoniec Brittany našla konzistentnejšiu prácu, keď sa uchádzala o talent pre kanál The Hallmark Channel, známy pre svoje pôvodné programovanie pozostávajúce zo seriálov a filmov zameraných na rodiny. Často obsahujú programy zamerané na náboženstvo, rodinné hodnoty a trochu politiky, čo ich vedie k tomu, že sú medzi konzervatívnymi divákmi neúmyselne obľúbené. Sieť je známa aj propagáciou talentov z Kanady, vďaka čomu je v krajine ešte populárnejšia.

Jeden z jej prvých projektov pre kanál bol Love Blossoms a potom Kráľovský dohadzovač , ďalší Hallmarkov film, rozprávajúci príbeh dohadzovačky, ktorá musí nájsť dokonalú partnerku pre syna kráľa, len aby zistila, že veci sú komplikované, keď sa zaľúbi. Ďalším projektom, ktorý mala, je Christmas Next Door, súčasť série filmov vydaných pre každoročné sviatočné podujatie Countdown to Christmas, ktoré Hallmark organizuje v dňoch pred Vianocami, v ktorých hrali Fiona Gubelmann a Jesse Metcalfe, pričom Bristow mala vedľajšiu úlohu.

Nedávne projekty

V posledných rokoch Bristow pokračovala v práci s Hallmark s niektorými zo svojich najnovších projektov vrátane Holiday Date, Love, Romance & Chocolate a Vianoce v paláci .

Okrem Hallmarka mala aj prácu, vrátane toho, že sa stala hlavnou členkou šou Rising Suns. Potom našla prácu s National Geographic Channel, známym svojím zameraním na dokumentárne filmy, ktoré často zahŕňajú históriu, kultúru, vedu, prírodu a ďalšie súvisiace programy. Porovnáva sa s kanálmi ako Discovery a History.

Stala sa pravidelnou členkou šou Wildlife Quest , ktorý sa pripája k Ange Makubalovej ako spoluhostiteľ. V predstavení obaja cestujú naprieč Južnou Afrikou a dozvedia sa viac o slávnych zvieratách v krajine, vrátane rôznych prostredí, a nejaký čas zameraný na zvieraciu rezerváciu Phinda nachádzajúcu sa v KwaZulu Natal je séria známa svojím zameraním na ohrozené druhy a mláďatá zvierat.

Okrem herectva sa venovala aj modelingu a sponzorovala ju medzinárodná maloobchodná predajňa so sídlom v Toronte Lux Findz. Často predáva ich tovar prostredníctvom sponzorovaných príspevkov na webových stránkach, ako je Instagram.

Osobný život

Brittany je vo vzťahu, hoci o svojom partnerovi veľa nehovorí, okrem občasných príspevkov s ním pri zvláštnych príležitostiach. Vo voľnom čase sa venuje charitatívnej činnosti a je veľvyslankyňou Carleyho anjeli . Organizácia je známa šírením povedomia o celostných a tradičných metódach liečby rakoviny v Kanade. Miluje jedlo, najmä čokoládu, a preto je pre ňu náročné pracovať na niektorých jej projektoch Hallmark. Hallmark často míňa veľa na rekvizity, vyrobené naozaj prestížnymi šéfkuchármi, hoci hercom často nie je dovolené nič zahryznúť, kým sa neskončí natáčanie.