Wiki Brandona Farrisa – Vek, manželka, dcéra. Koľko zarába?

ObsahKto je Brandon Farris?

Brandon Farris sa narodil 5. júna 1991 v Spojených štátoch amerických a je osobnosťou sociálnych médií a zároveň komikom, ktorý sa preslávil najmä vďaka tomu, že sa preslávil na Facebooku vydávaním mnohých komediálnych videí. Jedna z jeho najobľúbenejších sérií sa volá Google Translate Sucks!, v ktorej sa snaží vytvárať jedlo pomocou Google Translate.

Bohatstvo Brandona Farrisa

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Brandona Farrisa odhaduje na viac ako 200 000 dolárov, ktoré zarobila všeobecne úspešná kariéra online. Okrem svojej stránky na Facebooku je tiež etablovaným YouTuberom, ktorý kombinuje príjmy z reklamy zo svojich online snáh s pravidelnou dennou prácou, ktorá mu pomáha budovať bohatstvo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Prekladač Google robí šišky!

Príspevok zdieľaný používateľom Brandon Farris (@imbrandonfarris) 24. marca 2020 o 15:09 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Brandona vychovali jeho rodičia a zblížil sa so svojím starým otcom. V mladom veku objavil silnú vášeň pre komédiu, no aj keď mal rád komédie a improvizácie, až keď sa stal populárnym Facebook, napadlo ho založiť kariéra v teréne. Facebook je jednou z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií na svete a je prvou svojho druhu. Umožňuje ľuďom komunikovať s ostatnými, zdieľať príspevky, fotografie a mnoho ďalších aktivít. V priebehu rokov má integrované rôzne funkcie a teraz môže fungovať ako aplikácia na posielanie správ a volanie.

Ľudia môžu tiež vytvárať fanúšikovské stránky, skupiny a mnoho ďalších projektov.

Jedným z jeho prvých a najobľúbenejších nápadov bolo varenie pomocou Google Translate. Vo svojich videách získal online recept, preložil ho do iných jazykov pomocou služby Google Translate a potom ho preložil späť do angličtiny. Potom by sa pokúsil postupovať podľa receptu z prekladu s vtipným výsledkom.

Hľadanie úspechu a YouTube

Myšlienka Google Translate sa ukázala ako veľmi populárna a jedným z dôvodov, prečo to tak dobre fungovalo, je to, že je dobre známy aký nespoľahlivý je Google Translate.

Je tiež známe, že ak preložíte jeden jazyk do druhého, jeho spätným prekladom získate celkom iné vety v porovnaní s tým, s čím ste začali. Za týmto účelom Farris zvyčajne skončil s sotva jedlými výtvormi. Ďalším dôvodom, prečo sa videá stali populárnymi, bola jeho komédia – často miešal sarkazmus, vtipné komentáre a improvizáciu, aby pobavil svoje publikum. Získal všeobecne pozitívny ohlas a pokračoval vo vytváraní videí s presvedčením, že každý si zaslúži smiech.

Facebook však mohol urobiť len toľko, zvýšiť jeho popularitu, ale bez toho, aby mu poskytol zdroj príjmov.

Kvôli tomu vytvára a kanál na YouTube – začalo to skôr ako kanál videoblogu (vlogu), ale neskôr uverejnil rovnaký obsah na oboch platformách, hlavne preto, že jeho komediálne videá prilákali viac zhliadnutí a lepšie ohlasy. Týmto spôsobom mohol zarobiť značnú sumu, pretože YouTube umožnil svojim používateľom zarábať prostredníctvom príjmov z reklamy.

Iný komediálny obsah

Aj keď boli videá služby Google Translate hitom, nebolo to niečo, čo by mohol robiť neustále, pretože by to zastaralo.

Brandon nakoniec zverejnil ďalšie videá, ktoré boli tiež hitom u jeho nasledovníkov, po videách, ktoré ukazovali Life Hacks, veci, ktoré by ľudia mohli urobiť, aby si uľahčili život. Často pozerá video s určitým skepticizmom a ukazuje ho divákom predtým, ako sa sám rozhodne. Väčšinou to končí tým, že je prekvapený, aký účinný je hack. Keď to však nejde podľa predstáv, urobí vtipné poznámky a dokonca začlení neúspešný hack do zvyšku svojho videa.

Tiež rozpráva zveličené príbehy o udalostiach, ktoré sa mu denne stávajú, alebo premýšľa o komediálnej scénke, ktorú by mohol zahrať v jeho aute . Vo videách často jazdí na konkrétne miesto, pričom zábavne rozpráva príbeh.

Hoci to nie je také populárne ako jeho ostatné videá, niektorým z jeho divákov sa to páčilo, a tak ich robil, pretože to bolo relatívne jednoduché a zabralo to menej času.

Rozširovanie dosahu a popularity

Farris si v priebehu rokov získal značný počet priaznivcov, ktorí majú radi jeho štýl komédie. Jedným z dôvodov, prečo sa ho držia, je, že sa im komik nevyhýba – často s nimi komunikuje, informuje ich o svojej práci a organizuje aj akcie, na ktorých sa s nimi môže stretnúť. Mnoho jeho fanúšikov mu tiež dáva nápady na videá a posielajú mu balíčky, ktoré obsahujú darčeky alebo iné veci súvisiace s nedávnymi videami, ktoré vytvoril.

Aj keď má iné typy obsahu, jeho videá, v ktorých sleduje návody alebo videá, sú jeho ochrannou známkou, pričom sa pri jednej príležitosti pokúšal podľa receptu šéfkuchára Gordona Ramsaya dosiahnuť komediálny efekt. Ľudia tiež milujú jeho komentáre a sledovanie jeho reakcií, takže často zverejňuje aj reakčné videá. Niektoré z jeho najobľúbenejších videí sú tie, v ktorých sleduje divné alebo komediálne videá. Hrá tiež hororové videohry, keď si ľudia užívajú jeho reakcie, keď sa zľakne, takže teraz má milióny sledovateľov na Facebooku aj YouTube. Tiež rád robí faloš a žarty, ako aj komediálne skeče, ktoré ho často zahŕňajú s jeho priateľkou alebo priateľmi.

Osobný život

Brandon je vo vzťahu s osobnosťou sociálnych médií Mariou Gloriou – títo dvaja spolu začali randiť niekedy v roku 2018, keď začali pracovať spolu na Aljaške. V jeho videách sa objavila v portrétoch, ale je známa najmä svojou stránkou na Instagrame, na ktorej uverejňuje príspevky o rôznych témach krásy. Taktiež predáva tovar online. Má dcéru z predchádzajúceho manželstva.