• Hlavná
  • Herci
  • Wiki Biografia Sofie Hublitzovej – známa ako Charlotte Byrdeová na „Ozark“

Wiki Biografia Sofie Hublitzovej – známa ako Charlotte Byrdeová na „Ozark“

Obsah

Kto je Sofia Hublitz?

Sofia Hublitzová je a mladá americká herečka kto asi je Najslávnejšie za hlavnú úlohu v jednej z hlavných úloh v televíznom kriminálnom dramatickom thrilleri Ozark, kde stvárnila postavu Charlotte Byrde. Okrem toho je uznávaná za predchádzajúce účinkovanie v televíznych seriáloch ako Louie a Horace a Pete.

pridané Sofia Hublitzová na Sobota 5. augusta 2017

Raný život, detstvo a vzdelávanie

Sofia bol narodený v znamení zverokruhu Blíženci dňa 1svJún 1999, v Richmonde, Virgínia USA, jediné dieťa Sosie Hublitzovej a jej manžela Keiran Lawrence Gaughana, ktorý zomrel v roku 2017. Okrem americkej národnosti a bieleho etnika má od svojej matky aj nejaký nemecký pôvod. írskeho pôvodu z otcovej strany. Jej matka je šéfkuchárka a majiteľka niekoľkých reštaurácií v štátoch Virgínia a Severná Karolína. Po tom, čo svoje rané detstvo strávila vo svojom rodnom meste, sa ako sedemročná presťahovala s rodinou do New Yorku, kde navštevovala Profesionálnu detskú školu.

MasterChef Junior

Vo veku 13 rokov Sofia debutovala na obrazovke v septembri 2013 ako jedna zo súťažiacich v americkej verzii britskej detskej kuchárskej šou – MasterChef Junior. Obsahuje deti vo veku od osem do 13 rokov, ktoré testujú svoje kuchárske zručnosti prostredníctvom série sond rozdelených do piatich kategórií, vrátane testu zručností, výzvy Mystery Box, testu eliminácie, tímovej výzvy a poslednej s názvom Tlakový test, pričom bojujú o cenu. 100 000 dolárov.

Sofia sa objavil v prvej sezóne predstavenia, kde sa predstavili Joe Bastianich, Graham Elliot a Gordon Ramsey ako porotcovia. Hoci sa nedostala do finálového kola a skončila na ôsmom mieste, preslávila sa tým, že dokázala obmäkčiť srdce „ Kráľ konfrontácie “ – „tupý“ temperamentný šéfkuchár Gordon Ramsey.

Konkrétne, počas jednej z výziev sa Sofii nedarilo veľmi dobre, pretože bojovala s prípravou cesta a rozplakala sa, keď Ramsey skočil dovnútra , upokojil ju a pomohol jej začať odznova.

Herecká kariéra

Sofia hereckú kariéru začala vo veku 15 rokov, keď ju v roku 2014 obsadili po boku Louisa C.K. ako Danielle Hoffman v niekoľkých epizódach štvrtej sezóny jeho televízneho komediálneho seriálu Louie, ktorý bol dvakrát nominovaný na Zlatý glóbus.

V roku 2016 Hublitz sa pripojila k United Talent Agency (populárne nazývaná UTA) so sídlom v Beverly Hills v Kalifornii a krátko po tom, čo si vyslúžila hosťovanie v epizóde webovej komediálnej dramatickej série s názvom Horace a Pete, ktorú vytvoril Louis C.K. nominovaný na prestížnu cenu Primetime Emmy.

Skutočný prelom v Sofia Hublitzová K svojej hereckej kariére došlo v roku 2017, keď sa začala objavovať po boku Jasona Batemana a Laury Linney v pôvodnom televíznom seriáli Netflix s názvom Ozark.

Šou, ktorá bola doteraz nominovaná na dva Zlaté glóbusy, sleduje príbeh finančného poradcu, ktorý sa zhodou okolností stane pre mexického drogového kráľa práčom špinavých peňazí a po boku svojej rodiny sa musel presťahovať do The Ozarks v Missouri. V úlohe Charlotte Byrde, dcéry postáv Batemana a Linney, Sofia sa doteraz objavila v 30 epizódach v rámci trojsezónnej šou, čo jej v roku 2019 vynieslo aj nomináciu na cenu Screen Actors Guild Award.

Osobný život

Ten 20-ročný herečka má štíhlu a spevnenú postavu, meria 1,63 m, váži približne 50 kg, pričom jej dôležité štatistiky sú 32-25-34. Okrem dlhých blond vlasov a zelených očí má veľkosť podprsenky 32B a veľkosť šiat US 4 určite robia jej vzhľad celkom príťažlivým.

Čistá hodnota

Zaujíma vás, koľko bohatstva zatiaľ mladá herečka nazhromaždila? No, hovoríme od polovice roku 2020, podľa zdrojov , odhaduje sa, že Sofia Hublitzová „s čisté imanie sa točí okolo sumy 500 000 dolárov. To všetko získala vďaka svojej prominentnej hereckej kariére, ktorá bola práve nastavená stúpajúca cesta , ktorá je aktívna od roku 2014, a výrazne prispela jej poplatkom za epizódu, ktorý sa v súčasnosti odhaduje na 10 000 dolárov.