Wiki Atz Lee Kilcher: Deti, svadba, zranenia, čistá hodnota

Atz Lee Kilcher je americký lovec a osobnosť, narodený 26. augusta 1977 v Homeri na Aljaške v USA. Je známy z účinkovania v televíznej reality show Alaska: The Last Frontier.

ObsahSkorý život

Atz Lee je prvým z troch detí Atza Kilchera a Lenedry Carrollovej, jeho mladší súrodenci sa volajú Shane a Jewel. Jeho rodičia sa rozviedli, keď bol Atz Lee veľmi mladý, a jeho otec sa oženil so ženou menom Linda, ktorá privítala syna Nikosa. Ich manželstvo sa skončilo v neznámom čase a Atz starší sa oženil tretíkrát, s Bonnie Dupree.

O ranom detstve a vzdelaní Atza Lee Kilchera nie je veľa informácií. Po odhaleniach jeho sestry Jewel však v ich aljašskej domácnosti nemali tečúcu vodu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nie je lepší pocit, ako fajčiť čerstvé ryby v divočine. Bolo úžasné mať @janekilcher ukázať mi svoje miesto na lov z detstva a znova sa zamilovať. #mobilný fajčiar #obživa #láska

Príspevok zdieľaný používateľom Atz Lee Kilcher (@atzlee) 18. decembra 2018 o 10:18 PST

Atz Lee si od útleho veku vyvinul silnú nezávislú vôľu spolu s vášňou pre hudbu. To ho viedlo k tomu, že v tínedžerskom veku opustil svoj dom, putoval po USA a hral na rôznych pódiách na gitare. Aj keď dokázal takto prežiť, nikdy sa nestal profesionálnym hudobníkom a nakoniec sa vrátil do svojho rodného mesta.

Späť na Aljaške si Atz Lee postavil chatu. Ako je uvedené v jeho životopise na Web Discovery Channel Atz Lee sa vrátil k svojej rodine, pretože si uvedomil, že patrí k izolovanému miestu, ktoré v detstve nazýval domovom.

Kariéra

Poľovníctvo a rybolov

Neexistujú žiadne informácie o presnom čase, keď sa Atz Lee naučil loviť a loviť ryby, hoci tieto zručnosti sa údajne naučil v detstve, keď on a jeho rodina žili mimo pôdy v aljašskej divočine.

V súčasnosti Atz Lee loví a loví ryby, aby zabezpečil svoju rodinu. Vedomý si nebezpečenstva týchto činností sa mu pred zimou darí zásobiť dostatočným množstvom mäsa: „Prežiť jednu aljašskú zimu je obrovská výzva, no prežiť celý život plný zím sa stáva tou najvyššou skúškou“.

TV debut

Atz Lee Kilcher sa objavuje v reality seriálu Discovery Channel Alaska: The Last Frontier. Prehliadka je zameraná na Kilcherovu rodinu, ktorá prežíva na jednom z najodľahlejších miest sveta, žije udržateľným životom, prežíva a zabezpečuje svoje rodiny prostredníctvom lovu, rybolovu a farmárčenia.

Kilcherov rodinný spôsob života sa naučil od starého otca Atza Leeho Yulea, ktorý bol švajčiarskym prisťahovalcom, novinárom a priekopníkom tohto typu samostatného životného štýlu v tejto oblasti.

Yule Kilcher tiež vstúpil do aljašského štátneho senátu a bol členom výboru pre nariadenia a prechodné opatrenia. Zomrel v roku 1998, hoci sa naňho spomínalo pre jeho neoceniteľnú hodnotu príspevky do jeho komunity : „Určite ovplyvnil môj život a životy každého, kto ho stretol silou jeho osobnosti. Mal obrovskú životnú silu.‘

Alaska: The Last Frontier sa vysiela už deväť sezón.

Osobný život

sestra

Sestra Atza Lee Kilchera je ocenená popová speváčka Jewel. Rovnako ako jej starší brat, aj Jewel opustila svoje rodné mesto v mladom veku a hľadala profesionálnu hudobnú kariéru. Vďaka štipendiu, ktoré jej bolo udelené vo veku 15 rokov, navštevovala Michigan's Interlochen Arts Academy, kde študovala operný hlas.

Počas svojho pôsobenia na hudobnej škole začala Jewel písať a skladať vlastné piesne. Po imatrikulácii sa presťahovala do San Diega, hoci jej finančná situácia nedovoľovala platiť nájom, a tak roky žila z auta, keď cestovala a vystupovala v rôznych miestnych baroch.

V auguste 1993 objavil Jewelin talent hlavný spevák skupiny Rust John Hogan, ktorý ju predstavil svojej agentke Inge Vainshteinovej. Čoskoro Jewel podpísala zmluvu s Atlantic Records a jej debutový album Pieces of You bol vydaný v roku 1995, ktorý sa umiestnil na vrchole štvrtej priečky Billboardu, nakoniec sa predalo 7,3 milióna kópií a získal 12-krát platinový certifikát.

V rozhovore v roku 2018 Atz Kilcher starší povedal, aká dôležitá bola jeho dcéra Jewel pre neho a rodinu: „Nedávno som jej nechal hlasový odkaz a povedal som jej, ako veľmi ma inšpirovala.

Jewel nemal dokonalé detstvo. Bol som alkoholik a osamelý rodič. Stále som zotavujúci sa alkoholik. Vyrastala v nefunkčnom dome, no prekonala nepriazeň osudu a negatívne skúsenosti premenila prostredníctvom svojho umenia na niečo pozitívne. Zmenila svoj život a inšpirovala ostatných.‘

Manželstvá a deti

Atz Lee Kilcher sa koncom 90. rokov oženil s Nantiou Krisintu a privítali spolu syna. Aj keď nie je veľa informácií o Krisintu, je známe, že pár sa rozviedol niekoľko rokov po manželstve.

Napriek odlúčeniu páru si Atz Lee udržiava blízky vzťah so svojím synom Etiennom a nebojí sa prejaviť mu svoju náklonnosť, ako možno vidieť na Instagramový príspevok z roku 2018 : „Môjmu synovi sa podarilo dovŕšiť 18 rokov a dokončiť strednú školu v ten istý týždeň, úžasné.

Úprimne nemám veľkú dôveru v systém verejných škôl a osobne by mi bolo jedno, či vyštudoval alebo nie. Viac mi ide o to, aby si stanovil ciele a získal sebalásku a sebadôveru, ktorú človek získa po dokončení sna. Tak čertovsky hrdý, svet je lepším miestom, keď si v ňom. Snívajte vo veľkom, tvrdo pracujte a nikdy neprestaňte veriť v seba. Veľa lásky.'

Atz Lee Kilcher sa oženil s Cristinou Jane v roku 2005 a odvtedy spolu zjavne žijú šťastne. Kilcher tiež adoptoval Cristinu dcéru Piper, ktorá je výsledkom predchádzajúceho manželstva.

Zranenia

Atz Lee Kilcher utrpel v roku 2015 ťažkú ​​nehodu, keď spadol z útesu v Alaskan Resort Otter Cove.

pridané Atz Kilcher na Štvrtok 28. februára 2019

Udalosť, ktorá takmer ukončila jeho život, mala za následok dve skolabované pľúca a rôzne ďalšie zranenia, ako zlomeniny ľavého ramena, pravého bedra, rebier a členkov. V roku 2019 Kilcher podal žalobu o 100 000 dolárov voči hotelu o náhradu škody s tvrdením, že „(oni) nedostatočne varovali a/alebo neposkytli opatrenia na zabránenie tomu, aby hosť a iné osoby spadli cez priepasť v rezorte“.

Právne otázky

V roku 2015 boli Atz Lee Kilcher a jeho manželka Jane spolu s produkčnou spoločnosťou Alaska: The Last Frontier Wilma TV obvinení z použitia vrtuľníka na lov čierneho medveďa, ktorý považovaný za an „nezákonná metóda chytenia alebo pokusu o chytenie veľkej zveri“ podľa štátnych zákonov.

Hoci nie je známe, či bola v seriáli zobrazená scéna lovu, podľa hovorcu boli orgány upozornené na údajný zločin bývalým členom produkčnej spoločnosti.

V roku 2016 boli obvinenia proti manželom Kilcherovým zamietnuté, keďže sa zistilo, že pár nikdy nelovil medveďa, ako uviedol právnik Jane: „Aj keď videli zviera, nedošlo k pokusu zobrať si toto konkrétne zviera.

Televízia Wilma však musela zaplatiť pokutu 17 500 dolárov, keďže spoločnosť údajne prinútila Kilchera a jeho manželku, aby nastúpili do vrtuľníka na lov.

Čistá hodnota

Atz Lee Kilcher zarába v priemere 10 000 dolárov za epizódu Alaska: The Last Frontier. Z tejto a jeho rôznych ďalších aktivít má odhadovanú čistú hodnotu 2 milióny dolárov od polovice roku 2020.

Fyzický vzhľad

Atz Lee Kilcher je muž bieleho etnika, ktorého vlasy sú tmavohnedé a oči zelené. Jeho váha a výška nie sú známe.

Zaujímavosti

Rodičia Atza Leeho sa vzali koncom šesťdesiatych rokov a rozviedli sa o 20 rokov neskôr.

Starý otec Atza Lee Kilchera Yule sa tiež rozviedol so svojou prvou manželkou Ruth.

Hovorí sa, že rodina Atza Leeho zdedila svoj hudobný talent po matriarchálnej Ruth, ktorá bola klasickou speváčkou.

Sestra Atza Leeho Jewel vydala knihu s názvom Architektúra všetkej hojnosti: Sedem základov prosperity, v ktorej spomína na svoje ťažké detstvo a ťažké časy, ktoré musela prežívať, keď ich matka Lenedra opustila ich domácnosť, keď bola Jewel ešte dieťa.

Jewel obvinila svoju matku, že jej počas rokov, keď pracovala ako jej manažérka, ukradla milióny dolárov. V súčasnosti sa matka a dcéra navzájom odcudzujú.