Wiki Angely Unkrichovej – Kto je manželka Alfonsa Ribeira?

ObsahKto je Angela Unkrich?

Angela Unkrich sa narodila v Henry County, City of Winfield v Iowe, USA, 4. februára 1981 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je blogerka a žena v domácnosti , ktorá môže byť známa najmä tým, že je manželkou Alfonsa Ribeira, slávneho amerického herca a moderátora televíznej šou.

Detstvo a vzdelanie

Po boku svojich dvoch bratov, Brendona a Tysona, ju vychovávali ich rodičia, ktorí vlastnili farmu s ošípanými a hovädzím dobytkom, na ktorej deti často pomáhali, pretože vždy bolo čo robiť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Married Biography (@marriedbiography)

Angela študovala na strednej škole Waco a bola zanietenou potápačkou, ktorá získala ocenenia a vyznamenania ako All-State Performer, Konferenčný športovec roka a Vynikajúca potápačka z Iowy – bola tiež štátnou šampiónkou USA v potápaní. Po imatrikulácii v roku 1999 Angela zapísal na Northwestern University na potápačskom štipendiu a začala sa zaujímať o tvorivé písanie, v roku 2003 ukončila bakalársky titul v odbore komunikačné štúdiá – bola tiež potápačkou pre univerzitný tím a venovala sa gymnastike.

Angelina kariéra

Po promócii sa Angela presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, kde začala pracovať ako asistentka scenáristu, potom sa stala trénerkou potápania a potom začala pracovať ako hosteska v súkromnom lietadle.

Potom, čo Angela porodila svoje prvé dieťa, vytvorila svoju webovú stránku mymommyhoodtales.com a napísala na ňu množstvo článkov, z ktorých všetky sú jedným alebo druhým spôsobom spojené s deťmi a ich výchovou – je to mama, ktorá má zostať doma. “ (SAHM) a v súčasnosti „pracuje“ len ako autorka vlastného blogu.

Milujte život a manželstvo s Alfonsom Ribeirom

Angela a Alfonso Ribeiro boli predstavení spoločným priateľom niekedy v roku 2011 a začali spolu chodiť o pár týždňov neskôr – po niečo vyše roku, čo boli spolu, Alfonso požiadal Angelu o ruku v júni 2012. Svadba sa konala 13. októbra 2012. , ktorého sa zúčastnili najbližší priatelia a rodina oboch. V roku 2013 dala Angela sa im narodil syn Alfonso Lincoln Ribeiro Jr. zatiaľ čo ich druhý syn Anders Reyn Ribeiro nasledoval v roku 2015 – v máji 2019 sa im narodila dcéra Ava Sue Ribeiro.

Angela nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, aj keď je známe, že Alfonso bol v rokoch 2002 až 2006 ženatý s Robin Stapler, ktorá nie je celebritou a majú spolu jednu dcéru.

Od novembra 2020 je Angela vydatá za Alfonsa Ribeira a majú spolu tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Angela je veľmi zanietená pre cestovanie a v čase, keď otehotnela s prvým dieťaťom, navštívila už viac ako 50 krajín – dnes má jej zoznam viac ako 85 navštívených krajín.

Venuje sa vareniu zdravých jedál a vo svojich článkoch zdieľa svoje recepty a nápady.

Angela je aj dnes fyzicky dosť aktívna, pretože niekoľkokrát týždenne cvičí v posilňovni, popri tom hrá golf a miluje leto, pretože rada pláva a potápa sa v oceáne.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Ace Venture: Pet Detective – When Nature Calls, Bruce Almighty a Leon: The Professional.

Vek, výška a čistý majetok

Angela má 39 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 115 libier (52 kg). Od novembra 2020 je čistý majetok Angely neznámy, ale jej a Alfonsov spoločný čistý majetok sa odhaduje na viac ako 7 miliónov dolárov.

Kto je Alfonso Ribeiro?

Alfonso Abraham Lincoln Ribeiro sa narodil v New Yorku v USA 21. septembra 1971 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je hercom, hostiteľom herných šou, filmovým režisérom, televíznou osobnosťou a tanečníkom, ktorého možno najlepšie preslávilo stvárnenie Carltona Banksa v komediálnom seriáli The Fresh Prince of Bel-Air, ktorý vytvorili Andy a Susan Borowitzovci. Hrali Will Smith, James Avery a Alfonso – ak sleduje chudobného muža, ktorý začne žiť so svojimi bohatými príbuznými v ich sídle. Séria sa vysielala v rokoch 1990 až 1996 a získala 14 ocenení, pričom bola nominovaná na 26 ďalších, vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

Alfonso toho o svojej rodine veľa nezdieľal, ale je známe, že jeho starý otec z otcovej strany bol Albert Ribeiro, trinidadský kalypsónik, ktorý bol známy ako „Lord Hummingbird“. Alfonso začal hrať vo veku ôsmich rokov a mal 12 rokov, keď sa stal trochu slávnym po stvárnení hlavnej postavy v Broadway hrať The Tap Dance Kid – jeho výkon mu priniesol nomináciu na cenu Outer Critics Circle Award. V roku 1984 sa objavil v reklame na Pepsi po boku zosnulého popového speváka Michaela Jacksona a v tom istom roku sa objavil v komediálnom seriáli Silver Spoons.

Vo veku 14 rokov napísal svoju prvú knihu – Alfonso’s Breakin’ & Poppin’ Book – a ako 15-ročný vydal svoju prvú rapovú nahrávku – Timebomb.

V rokoch 1995 až 1999 hral jednu z hlavných postáv v komediálnom seriáli In the House a nasledujúce dve desaťročia hral malé úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch, kým bol vyhlásený za nového hostiteľa britskej show Money. Tree v októbri 2018. V roku 2019 bol vybraný, aby slúžil ako moderátor šou Catch 21 a za svoj výkon získal nomináciu na cenu Daytime Emmy za vynikajúceho hostiteľa hernej šou – cenu získal Alex Trebek.

Naposledy sa v roku 2020 objavil v niekoľkých reklamách pre poisťovaciu skupinu Štátny statok.

V decembri 2018 Ribeiro a niekoľko ďalších ľudí podali žalobu na Epic Games, tvorcov jednej z momentálne najpopulárnejších hier na svete Fortnite, pričom Ribeiro tvrdil, že mu „ukradli tanec“, ktorý vymyslel v deväťdesiatych rokoch a hral. v sérii The Fresh Prince of Bel-Air. Americký úrad pre autorské práva Alfonsovi zamietol jeho autorské práva na tanec, a preto žalobu stiahol.