Wiki Amy Hoover Sanders. Aká bohatá je manželka Beta O’Rourkeho?

ObsahKto je Amy Hoover Sanders?

Amy Hoover Sanders je americká podnikateľka a v súčasnosti pracuje ako riaditeľka rozvoja vzdelávania pre La Fe Community Development Corporation, no svetu je snáď najznámejšia ako manželka demokratického politika. Beto O'Rourke . Obaja sa vzali v roku 2005 a majú spolu dve deti.

Amy Hoover Sanders Wiki – Vek, detstvo a vzdelanie

Amy Hoover Sanders sa narodila v El Paso v Texase v USA 28. septembra 1981 ako dcéra vplyvného realitného magnáta Williama Sandersa a jeho manželky Louann, ktorá je v domácnosti. Vyrastala vo veľkej rodine s dvoma bratmi a dvoma sestrami a je prostrednou dcérou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Beto O'Rourke (@betoorourke) dňa 23. mája 2020 o 14:36 ​​PDT

Amyin starý otec z matkinej strany bol Ricke Harlan Feuille, prominentná osobnosť v Mexico City. Navštevovala miestnu strednú školu v El Paso a po imatrikulácii sa zapísala na Williams College vo Williamstowne v štáte Massachusetts, kde v roku 1994 ukončila bakalársky titul v odbore psychológia a získala certifikát zo španielskeho jazyka.

Kariéra

Amy sa chcela stať učiteľkou a aby začala, odišla do Guatemaly, kde sa zamestnala ako učiteľka v materskej škole a strávila rok v Colegio Americano de Guatemala. Po tom, čo sa Amy obohatila o skúsenosti ako učiteľka, sa vrátila do El Pasa, kde spoluzaložila La Fe Preparatory School, čo je charterová škola. Najprv učila prvý a druhý stupeň a potom v rokoch 2007 až 2013 pôsobila aj ako riaditeľka školy.

V rokoch 2013 až 2017 bola prezidentkou Stanton Street, spoločnosti na tvorbu webových stránok, ktorú založil jej manžel. Beto O'Rourke . Okrem toho bola súčasťou Centro de Salu Familiar La Fe, čo je nezisková organizácia. Od roku 2017 sa viac zameriava na podporu úsilia svojho manžela v politike a sleduje ho na každom podujatí.

Amy Hoover Sanders Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Amy, aj keď nesleduje svoju kariéru ako primárne zameranie, stále dokázala dosiahnuť toľko. Pochádza z bohatej rodiny – majetok jej otca údajne presahuje 500 miliónov dolárov – čo jej nepochybne dalo dobrý štart.

Jej čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ale od polovice roku 2020 sa jej a jej manželove aktíva často uvádzajú spolu na takmer 10 miliónov dolárov.

Amy Hoover Sanders je vysoká 5 stôp (1,65 m), pričom váži približne 120 libier ~ 54 kg. Jej vitálne štatistiky sú 34-26-35 palcov, zatiaľ čo jej veľkosť podprsenky je 33B. Amy má modré oči a hnedé vlasy.

Osobný život Amy Hoover Sanders, manželstvo, deti

Amy, ktorá pochádza z váženej rodiny, získala niekoľko vplyvných priateľstiev. Prostredníctvom spoločných priateľov a rande naslepo sa Amy zoznámila s Betom v roku 2003 v klube Kentucky. Ich románik prekvital a pár sa zosobášil v septembri 2005.

Odvtedy privítali tri deti, menom Ulysses, Molly a Henry. Rodina naďalej žije v El Paso.

Manžel Amy Hoover Sanders, Beto O'Rourke

Narodil sa ako Robert Francis O'Rourke 26. septembra 1972 v El Paso, Texas, USA, je synom Pat Francis O'Rourke a jeho manželky Melissy Marthy O'Rourke. Hoci má čiastočne írsky pôvod, „Beto“ je latinské meno pre „Robert“ a bolo prijaté, pretože rodina žila v prevažne latinskej oblasti. Je najstarší v rodine s dvoma mladšími sestrami. Pre svoje stredoškolské vzdelanie najprv dva roky navštevoval strednú školu El Paso, potom prešiel na Woodberry Forest School, čo je internátna škola určená výlučne pre mužov v okrese Madison vo Virgínii.

Predtým, ako sa zapísal na vysokú školu, pôsobil ako letný stážista v Kongrese v kancelárii amerického kongresmana Rona Colemana v Capitol Hill. Potom sa zapísal na Kolumbijskú univerzitu, kde získal bakalársky titul v odbore anglická literatúra.

Život pred politikou

Pred politikou sa Beto vyskúšal v hudbe a biznise, hrá na basu a bicie a od začiatku svojej hudobnej kariéry na strednej škole bol súčasťou niekoľkých kapiel, ale nebolo to jeho hlavným cieľom. Bol členom niekoľkých punkových skupín vrátane Fitz of Depression. So svojimi hudobnými ambíciami však nezaznamenal žiadny väčší úspech.

Na druhej strane Beto ako podnikateľ založil úspešnú Stanton Street Technology Group.

politika

S politikou bol v kontakte už od útleho veku, keďže svojho otca sledoval na politických podujatiach. Toto pokračovalo až do dospelosti a Beto sa začal dobrovoľne zúčastňovať kampaní vedených mnohými politikmi. Jeho prvý úspech ako politika prišiel v roku 2013, keď bol zvolený do Snemovne reprezentantov USA, reprezentujúcej 16. kongresový obvod Texasu. V rokoch 2014 a 2016 bol znovuzvolený, ale v roku 2018 sa už nezvolil, pretože sa uchádzal o kreslo amerického Senátu, ktoré zastával Ted Cruz, prehral tesným rozdielom, ale získal najviac hlasov za demokrata v Texase. .

Beto potom oznámil svoj zámer kandidovať na prezidenta Spojených štátov v prezidentských voľbách v Spojených štátoch v roku 2020. Avšak ešte pred začiatkom primárok Beto pozastavil svoju kampaň a úplne sa stiahol 2. marca, keď oznámil svoju podporu Joeovi Bidenovi na zhromaždení v Dallase v Texase.

Problémy so zákonom

V poslednom ročníku vysokej školy Beto prvýkrát zažil väzenie. On a jeho priatelia boli zapojení do zločinu, keď boli prichytení pri preskakovaní plota na Texaskej univerzite v El Paso (UTEP), boli chytení políciou UTEP a uväznení cez noc – kaucia bola zložená na druhý deň.

O tri roky neskôr bol prichytený pri šoférovaní pod vplyvom alkoholu (DUI), ale obvinenia boli neskôr zamietnuté, pretože absolvoval program pod vplyvom alkoholu odporúčaný súdom. Toho neskôr použili jeho politickí oponenti ako špinavú bielizeň, ale Beto sa za svoje činy ospravedlnil a vyhlásil, že je vďačný za druhú šancu.

Beto O'Rourke Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Beto O’Rourke je pomerne úspešný politik a k bohatstvu mu pribudli aj jeho ďalšie snahy. Podľa zdrojov sa jeho čisté imanie od začiatku roku 2020 odhaduje na takmer 10 miliónov dolárov.

Beto je vysoký 6 stôp a 4 palce (1,91 m), pričom jeho hmotnosť a ďalšie štatistiky nie sú známe. Má hnedé vlasy a hnedé oči.