Wiki Amy Bruni – vek, výška, manžel, plat, čistá hodnota

ObsahKto je Amy Bruni? Wiki Bio

Amy Bruni sa narodila v Sacramente v Kalifornii 10. júla 1975, takže jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je vyšetrovateľkou paranormálnych javov a televíznou osobnosťou , ktorá si získala uznanie tým, že samu seba zobrazuje v televízii, naposledy v seriáli reality Kindred Spirits od konca roku 2016

Detstvo a vzdelanie

Amy bola vychovávaná ako slobodné dieťa v Sacramente jej otcom, ktorý je vyšetrovateľom paranormálnych javov, a matkou spisovateľkou – rodina žila v strašidelnom dome (pre tých, ktorí tomu veria).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V roku 2007 som si kúpil tento šál potom, čo som dokončil svoju prvú sezónu Ghost Hunters. Pamätám si, že som sa trápil nad cenou, ale už navždy som chcel skutočný šál Burberry, tak som nakoniec ustúpil a kúpil som si ho. Odvtedy je základom a vždy, keď si ho oblečiem, čo je často, je to pripomienka všetkého, čo sa stalo od tých prvých dní, a aký som za to vďačný. ❤️ #KindredSpirits

Príspevok zdieľaný používateľom Amy Bruni (@amybruni) 18. januára 2020 o 8:30 PST

Amyin otec ju počas práce vzal do mnohých domov, v ktorých údajne strašilo, a tak sa Amy začala zaujímať o to, aby sa stala vyšetrovateľkou paranormálnych javov už vo veľmi ranom veku. Mala šesť rokov, keď uvidela svojho prvého ducha, keď obaja stáli tvárou v tvár a duch mal na sebe zelené šaty – potom, čo sa jej otec opýtal, sa verilo, že duch bol synom ľudí, ktorí tam predtým žili. a ktorí zomreli počas druhej svetovej vojny.

Navštevovala miestnu strednú školu, kde aktívne hrávala futbal a volejbal, zaujímala sa o históriu a geografiu.

Po maturite v roku 1993 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru.

Kariéra herečky, televíznej osobnosti a iných aktivít

Amy začala pracovať pre zdravotnú poisťovňu a počas svojho pôsobenia v nej vystriedala niekoľko pozícií, no potom, čo jej ponúkli prácu vyšetrovateľa paranormálnych javov, opustila svoje predchádzajúce zamestnanie bez toho, aby o tom premýšľala. Následne cestovala po celých Spojených štátoch, aby vyšetrila údajné strašidelné domy, a neskôr začala spolupracovať s vyšetrovacím tímom paranormálnych javov v Sacramente, kým sa pripojila. Atlantická paranormálna spoločnosť so sídlom vo Warwicku na Rhode Island, ktorá funguje od svojho založenia v roku 1990 Jasonom Hawesom a Grantom Wilsonom.

Amy spolupracovala s Jasonom a Grantom na ich show Beyond Reality Radio.

V roku 2004 si Amy zahrala v thrilleri o paranormálnom seriáli Lovci duchov, pričom séria stále beží dodnes a hrajú v nej Jason Hawes, Steve Gonsalves a Grant Wilson. Každý týždeň vychádza jedna hodinová epizóda a séria sleduje niekoľko skutočných paranormálnych vyšetrovateľov na (vraj) strašidelných miestach po celých USA. V roku 2016 si Amy zahrala v reality paranormálnom televíznom seriáli Paranormal Lockdown, v ktorom si zahrali aj tvorca show Nick Groff, Katrina Weidman a James Lurie a ktorý sleduje paranormálnych vyšetrovateľov, ktorí trávia tri dni zavretí na strašidelných miestach, snažiac sa nájsť dostatočne silné dôkazy, aby to dokázali. existencia duchov.

V roku 2012 po pôrode Amy spustila vlastnú cestovnú spoločnosť Strange Escapes zameranú na skúmanie miest so strašidelným pozadím v USA. Spoločnosť jej robí veľa práce a cestovanie a Amy navštívila aj niekoľko európskych krajín po tom, čo bola pozvaná, aby skontrolovala paranormálne aktivity v krajinách ako Anglicko a Rakúsko.

Najnovšie sa Amy objavila ako sama v 31 zo 41 epizód televízneho seriálu reality Kindred Spirits od konca roku 2016, v ktorom hrajú aj Adam Berry a Chip Coffey, a sleduje Amy a Adama, keď navštevujú tých, ktorí veria, že ich duchovia prenasledujú. domovov.

Títo dvaja sa potom pokúsia kontaktovať týchto duchov a zhromaždiť dôkazy, ktoré by dokázali, že v dome skutočne straší. Amy tiež slúžila ako producentka seriálu.

Milujte život a vzťahy

Amy držala detaily svojho milostného života ďaleko od zvedavosti médií a o jej manželovi sa toho veľa nevie. Hovorí o svojom mužovi ako o Jimmym, zatiaľ čo sa zdá, že je lepšie známy ako „Mr. X‘ – povráva sa, že títo dvaja sa stretli po tom, čo bola Amy pozvaná, aby skontrolovala jeho dom na prítomnosť duchov.

Chodili spolu viac ako štyri roky, kým sa v roku 2012 zosobášili na malom obrade, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina. Dňa 11. októbra 2012 Amy im porodila dcérku Charlotte a predpokladá sa, že Amy už vzala svoju dcéru do práce a že Charlotte má záujem stať sa vyšetrovateľkou paranormálnych javov rovnako ako jej matka.

Pred stretnutím so svojím záhadným manželom mala Amy dlhodobý vzťah s mužom, ktorého poznala od detstva, no údajne sa po štyroch rokoch spoločného života rozišli, pretože muž bol neverný.

Zrejme smerujeme do Disney Worldu s Pablom Escobarom. 🤦‍♀️

pridané Amy Bruni na štvrtok 13. februára 2020

Záľuby a iné záujmy

Amy rada pije dobrý alkohol, pričom jej prvou voľbou je vyzreté víno, pričom má rada aj pivo a koktaily. Jednou z jej hlavných záľub je hľadanie vzácnych predmetov v obchodoch so starožitnosťami – obchody často prevracia hore nohami, kým si nepreverí, čo všetko ponúkajú a či nemajú niečo paranormálne.

Leto je jej obľúbeným obdobím , keď si rada oddýchne od práce a leží na pláži s pohárom vína v ruke, opaľuje si pokožku alebo si zapláva v oceáne.

Je milovníčkou zvierat, medzi jej obľúbené patria mačky a líšky.

Amy vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektoré z jej obľúbených herečiek a hercov sú Angelina Jolie, Julia Roberts a Leonardo DiCaprio, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Tomb Rider: Lara Croft – Kolíska života, Nevesta na úteku a Začiatok.

Vzhľad a čistý majetok

Amy má 44 rokov. Má dlhé ryšavé vlasy a modré oči, meria 1,68 metra a váži okolo 61 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 800 000 dolárov.