• Hlavná
  • Herci
  • Výška Wiki Kelsey Impicciche, etnická príslušnosť, čistá hodnota, manželka, rodina

Výška Wiki Kelsey Impicciche, etnická príslušnosť, čistá hodnota, manželka, rodina

ObsahKto je Kelsey Impicciche? Wiki Bio

Kelsey Impicciche sa narodila v USA 11. júla 1991 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Jej meno má hispánsky pôvod, no má aj britský pôvod. Je osobnosťou sociálnych médií, hráčkou, coplayerkou, herečkou a producentkou , v súčasnosti pracuje v Buzzfeed, čo je americká internetová mediálna a zábavná spoločnosť. Kelsey získala uznanie po tom, čo začala nahrávať svoje vlogy Dangerous At Any Speed ​​na svoj kanál YouTube.

Detstvo a vzdelanie

Kelsey bola vychovávaná v Los Angeles ako jediné dieťa jej otcom, ktorý učí na miestnej strednej škole, a jej matkou, ktorá pracovala ako zdravotná sestra.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Spider Gwen Super sa teší na hru Miles Morales PS5! Chcete získať novú konzolu, keď vyjde?

Príspevok zdieľaný používateľom Kelsey počkaj (@kelseydangerous) 16. júna 2020 o 10:09 PDT

Kelsey začala hrať videohry vo veľmi ranom veku a svoj voľný čas radšej trávila s chlapcami a športom, ako je futbal a basketbal, než aby sa hrala s bábikami s inými dievčatami. V čase, keď dosiahla strednú školu, bola vášnivou hráčkou, ktorá dokázala poraziť svojich mužských priateľov vo väčšine hier, ktoré hrali. Krátko po maturite v roku 2009 sa Kelsey rozhodla zamerať sa na kariéru na internete namiesto toho, aby študovala na vysokej škole.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Kelsey spustila 8. februára 2012 svoj kanál YouTube, na ktorý nahráva hry a videá zo svojho každodenného života, a získala viac ako 500 000 odberateľov a takmer 21 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy.

Nahrala svoje prvé video Kelsey v Londýne 11. februára 2013, ktorá bola videná len asi 16 000 krát, zatiaľ čo jej dve najpopulárnejšie videá súčasnosti sú Deň v živote zamestnanca BuzzFeed | Kelsey Impicciche, ktorá bola od 18. februára 2019 zobrazená viac ako 1,47 milióna krát, a zo 100 obilnín sa stala obrovská pochúťka s ryžou a kríspie | Kelsey Impicciche, ktorý bol videný takmer 1,4 milióna krát od jeho nahrania 20. septembra 2019.

Kelsey je pomerne populárna aj na platforme Twitch, na ktorej zvyčajne streamuje naživo pri hraní videohry The Sims 4, alebo si len tak chatuje so svojimi fanúšikmi.

Začala vysielať 23. marca 2017 a odvtedy nazbierala takmer 70 000 sledovateľov a celkovo 24 hodín vysielania. Najvyšší počet jedinečných divákov, ktorí mala na svojich videách, je 965.

Kelsey tiež zarába na svojom instagramovom účte, ktorý sleduje viac ako 230 000 ľudí a na ktorý nahráva fotografie vytvorené počas hrania videohier, navštevovania cosplay akcií alebo jednoducho vykonávania každodenných aktivít. Je aktívna aj na Facebooku a Twitteri a predáva svoj vlastný tovar online.

Pre BuzzFeed začala pracovať vo februári 2016 a dnes je pravdepodobne najznámejšia hostiť ich sériu The Sims 4 100 Baby Challenge , pričom ju možno vidieť aj ako hosťovanie spin-offov série Olive Gets Famous a Vampire Twins.

Úvery ako herečka

Kelsey debutovala vo filme v roku 2013, keď stvárnila ženu 1 v krátkom akčnom filme The Mastery, ktorý režíroval a napísal Clovis Ong a v ktorom si zahrali Jane Hae Kim a Bob Lee Dysinger. Film sleduje dievča, ktoré sledovalo znásilňovanie a zabíjanie svojej matky.

V roku 2014 Kelsey stvárnila Taylor v krátkom romantickom komediálnom filme Flirt, v ktorom hrali Nathan Bealer, Juliu Brown a Helena Claussen a ktorý sleduje dievča navštevujúce vysokú školu, ktoré sa snaží zviesť toho najpríťažlivejšieho chlapca, aj keď je hrozná vo flirtovaní. Nasledujúci rok hrala Kelsey vedľajšiu postavu film The Toy Soldiers , ktorá bola úspešná, pretože získala päť ocenení a bola nominovaná na 11 ďalších.

Potom sa objavila ako Maggie v krátkom dobrodružnom filme The Changing Room a ako pani Bradsonová v krátkom komediálnom filme The Deep Feint.

V televíznom seriáli debutovala v roku 2015, keď sa objavila v epizóde Madden Face-Off Finale hernej show Madden Rivals, a v roku 2016 stvárnila Lacey v trileri Suicide Note, ktorý režíroval a napísal Jake Helgren, a v ktorej si zahrali Kirby Bliss Blanton, Brant Daughterty a Lexi Giovagnoli. Sleduje študentku psychológie, ktorá po zistení, že jej spolubývajúca Emma spáchala samovraždu, nasleduje to, čo Emma napísala na svoj list o samovražde, aby zistila, čo sa jej vlastne stalo.

Kelsey sa objavila v romantickom filme Accidentally Engaged, rodinnom filme All Hallows' Eve a romantickej komédii Girlfriends of Christmas Past, predtým ako bola pozvaná stvárniť Tamru Jacobs v romantickej komédii Love Exclusively – známej aj ako It Happened One. Valentine's – napísal a režíroval Jake Helgren, v ktorom si zahrali James Maslow a Haley Webb.

Tri z najnovších úloh Kelsey boli v krátkom filme 60 Second Murder Spree, v ďalšom krátkom filme Beta Male a v epizóde 1 z kriticky uznávanej komediálnej mini-série Just Another Nice Guy, ktoré všetky vyšli v roku 2017.

Milujte život a vzťahy

Kelsey držala detaily svojho milostného života mimo pozornosti médií, a keďže nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými mohla byť, internetom sa nevyhnutne šíria fámy týkajúce sa jej sexuálnej orientácie a jej minulých a súčasných vzťahov.

Jedna fáma hovorí, že Kelsey chodil s Alexandrom Fostom , americký herec a tanečník, dva roky, a že sa títo dvaja spoznali na internete, keďže Alexander je aj tvorcom obsahu. Účinkoval v niekoľkých Kelseyho videách a hoci obaja tvrdili, že sú len dobrí priatelia, ich fanúšikovia verili, že sú niečo viac. Povráva sa tiež, že Kelsey chodila v roku 2018 niekoľko mesiacov so svojím najlepším priateľom Evanom, kým sa rozišli, no v súčasnosti sa zdá, že je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Niekoľko fanúšikov Kelsey tvrdilo, že ju videli byť príliš blízko dievčaťu v klube v Los Angeles a hovorili o tom, že Kelsey je lesbička alebo bisexuálka, hoci sama Kelsey túto záležitosť nekomentovala.

Záľuby a iné záujmy

Kelsey rada píše a počas tínedžerských rokov si viedla denník, kým sa rozhodla vytvoriť svoje videá na YouTube vo forme digitálneho denníka. Rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA vrátane New Yorku, Arizony a Texasu, pričom väčšinou rada navštevuje atraktívne prírodné lokality, ako je Grand Canyon. Je milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, ktorý sa často objavuje na jej obrázkoch na Instagrame. Niekoľkokrát sa prihlásila ako dobrovoľníčka do miestneho útulku pre zvieratá v Los Angeles.

Je fyzicky aktívna, pretože má tri tréningy v posilňovni týždenne a tiež chodí plávať, behať a bicyklovať. Kelsey rada ochutnáva rôzne kuchyne – jej obľúbené jedlo je mexické.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Julia Roberts a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Sleepless in Seattle, Runaway Bride a The Art of Getting By.

Koľko rokov má Kelsey Impicciche? Čistý majetok

Jej vek k júnu 2020 je 28. Kelsey má dlhé blond vlasy a modré oči a je vysoká približne 1,67 m. Jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.