Všetko o Youtuberovi ChrisFix: skutočné meno, vek, čistá hodnota, tvár

ObsahAké je skutočné meno ChrisFix?

Chris Magello sa narodil v Tennent, Monmouth County, New Jersey USA, 4. júla 1996 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Ako ChrisFix, je youtuber a hviezda sociálnych sietí , ktorý môže byť známy najmä vďaka svojmu kanálu YouTube, na ktorý väčšinou nahráva videá typu „urob si sám“ (DIY) súvisiace s autami.

Detstvo a vzdelanie

Chris je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho súkromné ​​záležitosti, a nezdieľal žiadne podrobnosti o žiadnych súrodencoch a svojich rodičoch, ale všeobecne sa verí, že jeho otec bol automechanik, ktorý ho priviedol k záujmu o autá a naučil ho. väčšinu vecí, ktoré dnes vie.

Takže som bol nominovaný na cenu @streamys za učenie a vzdelávanie. Bude to ťažké, pretože @...

pridané Chrisfix na Streda 21. októbra 2020

Chris mal dosť obvyklé detstvo – hral futbal na základnej škole a potom prešiel na futbal, keď navštevoval strednú školu. Zaujímalo ho aj niekoľko ďalších vecí, napríklad hra na gitare a herectvo, ale aj štúdium – predtým, ako sa začal zaujímať o ryby a biológiu, chcel sa stať kuchárom. Po imatrikulácii v roku 2014 , zapísal sa na Školu environmentálnych a biologických štúdií Rutgers University, ktorú ukončil v roku 2018.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Chris odštartoval svoju kariéru na internete 30. júla 2008 vytvorením svojho kanála ChrisFix, ktorý má dnes takmer 7,2 milióna odberateľov a viac ako jednu miliardu zhliadnutí všetkých jeho videí dokopy. Chris nahráva videá s cieľom pomôcť svojim fanúšikom opraviť si autá svojpomocne, pretože poskytuje podrobné návody na rôzne problémy s autami. Každých 10 dní odovzdáva niekoľko videí a momentálne sú jeho dve najobľúbenejšie videá Ako SUPER VYČISTIŤ svoj motorový priestor – od 11. júla 2017 si ich pozrelo takmer 35 miliónov krát – a Ako obnoviť svetlomety NATRVALO, ktoré si od roku 16 pozrelo viac ako 27,5 milióna krát. október 2014.

Chris je aktívny na rôznych sociálnych sieťach – jeho instagramový účet sleduje takmer 630 000 ľudí a odovzdal viac ako 1 800 obrázkov, z ktorých väčšina obsahuje autá. Na Twitteri je aktívny od novembra 2013 , a dnes ho sleduje približne 27 000 ľudí, pričom on má tendenciu tweetovať aspoň raz týždenne. Jeho účet na Facebooku bol zároveň jeho prvým na sociálnych sieťach a dnes ho sleduje viac ako 125 000 fanúšikov, pričom zvyčajne každý deň niečo nahráva.

Je aktívny aj na TikTok a jeho účet má viac ako 860 000 sledovateľov a približne 8,6 milióna označení páči sa mi spolu so všetkými jeho videami a obrázkami – zatiaľ čo sieť sa zvyčajne používa na nahrávanie krátkych komediálnych videí a videí na synchronizáciu pier, Chris väčšinou nahráva aj videá áut. ako videá, na ktorých unáša svoj Mustang.

Chris tiež prevádzkuje svoju vlastnú webovú stránku, na ktorej si môžete pozrieť jeho videá, prečítať si o ňom, skontrolovať jeho obchod a kontaktovať ho v prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov.

Bol nominovaný na dve ceny: cenu PASMAG Reader’s Choice Award za rok 2019 za obľúbený kanál YouTube a cenu YouTuber Prestige za rok 2020 v kategórii vzdelávania.

ChrisFix

Milujte život a vzťahy

Chris je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o svoj milostný život, a verejnosti nezdieľal žiadne podrobnosti o svojich minulých a súčasných záležitostiach, ale po internete kolujú klebety, že by mohol byť populárny YouTuber unesený.

Chris príležitostne zobrazuje na svojich obrázkoch a videách na Instagrame dievča a ona je považovaná za jeho priateľku, s ktorou sa stretol počas štúdia na vysokej škole. Mnoho ľudí verí, že dievča je v skutočnosti jeho manželka, ale na podporu týchto tvrdení nebol poskytnutý žiadny dôkaz. Väčšinou preto, že nehovoril o svojom milostnom živote, sú aj takí, ktorí veria, že Chris je gay.

Keďže nekomentoval žiadnu z týchto fám, Chris by mohol byť slobodný od decembra 2020 , neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Chris rád cestuje a bol na cestách po niekoľkých amerických štátoch a fotografie, ktoré urobil počas jeho ciest, nájdete nahrané na jeho instagramovom účte. Na cestách sa sústreďuje najmä na návštevy prírodných lokalít, opustených chát v lesoch či vysoko v horách a príležitostne kempuje.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný ChrisFixom (@chrisfixit)

Normálne je aj tak fyzicky veľmi aktívny, keďže má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo – vraj chodí aj na hodiny bojových umení.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa čo možno vidieť aj na niektorých jeho obrázkoch a videách na Instagrame.

Vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci, Chris rád pozerá filmy – jeho obľúbenými hercami sú Vin Diesel, zosnulý Paul Walker a Al Pacino, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí franšíza Rýchlo a zbesilo, trilógia Krstný otec, a Zjazvená tvár.

Vek, tvár a čistý majetok

Chris má 24 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 135 libier (62 kg) – Chris na svojich obrázkoch a videách neukazuje svoju tvár, ale stále existujú jeho fotografie nahrané inde na internete. Svojim fanúšikom prisľúbil, že po dosiahnutí 10 miliónov odberateľov odhalí svoju tvár a musí sa priblížiť svojim kombinovaným sledovateľom!

Od decembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 2,5 milióna dolárov.