• Hlavná
  • Modelky
  • Všetko o Wyntonovi Harveym – kto je syn Steva Harveyho? Wiki

Všetko o Wyntonovi Harveym – kto je syn Steva Harveyho? Wiki

ObsahKto je Wynton Harvey?

Wynton Brycelon Ali Harvey sa narodil v USA 18. júla 1997 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je fotograf a model ktorý by mohol byť známy tým, že je synom Steva Harveyho, amerického moderátora televíznej show, komika a herca.

Detstvo a vzdelanie

Wynton bol vychovaný v USA spolu so svojimi tromi nevlastnými súrodencami: dvojčatami Brandi a Karli a Broderick Harvey Jr., jeho otcom a jeho matkou Mary Chackelford – jeho matka bola otcovou druhou manželkou, keďže Steve bol predtým ženatý s Marciou Harveyovou. Steve sa s Mary rozviedol v novembri 2005 a pripojili sa k starostlivosti o Wyntona – Steve sa potom v júni 2007 oženil s Marjorie Bridgesovou a adoptoval si jej tri deti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Rich Off LIFE Media❤️ (@richofflifetv_)

Wynton sa stal fyzicky aktívnym počas štúdia na strednej škole, keďže hral rôzne športy vrátane futbalu a basketbalu, a po imatrikulácii v roku 2015 sa objavil vo videu svojho otca na YouTube Wynton and Lori pack for college – to bol emocionálny moment pre Steva, ktorý mohol bolo vidieť plakať vo videu. Wynton pokračoval v štúdiu na Savannah College of Art and Design v Atlante v štáte Georgia USA a v roku 2020 ukončila bakalársky titul.

Wyntonova kariéra

Podľa jeho účtu Linkedin Wynton ešte len nezačal svoju profesionálnu kariéru , no je známe, že už niekoľko rokov pracuje ako fotograf a trochu sa venoval aj modelingu.

Milujte život a vzťahy

Wynton je dosť tajný, pokiaľ ide o jeho minulé a súčasné vzťahy, ale je známe, že už takmer tri roky chodí so svojou päťročnou staršou priateľkou Taylor Gordon.

Taylor je možno najlepšie známa tým, že je dcérou Edwarda Lansinga Gordona III., ktorý je slávnym americkým novinárom, známym vďaka práci, ktorú vykonal pre platený televízny kanál Black Entertainment Television (BET). Taylor je modelka a hviezda sociálnych médií ktorú na Instagrame sleduje viac ako 10 600 ľudí, pričom odovzdala približne 80 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života.

Wynton nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, takže od decembra 2020 je vo vzťahu s Taylor Gordon, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Wynton je fyzicky veľmi aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom sa venuje aj rôznym športom, a tým aj jeho fit postave – tiež dodržiava prísnu diétu.

Wynton rád cestuje a počas svojich tínedžerských rokov navštívil niekoľko štátov USA, väčšinou preto, aby robil spoločnosť svojmu otcovi počas jeho turné.

Je to fashionista, ktorý sa veľmi zaujíma o oblečenie a chodí nakupovať aspoň raz do týždňa – Wynton tiež dúfa, že sa jedného dňa stane dizajnérom a spustí svoj vlastný odevný rad.

Je filantropom a bojovníkom za ľudské práva, pričom dnes podporuje hnutie Black Lives Matter a absolvoval aspoň jeden pokojný protest.

Vo svojom voľnom čase Wynton rád pozerá filmy – jeho obľúbenými hercami sú Will Smith, Denzel Washington a Chris Rock, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria I Am Legend, I, Robot a Equalizer.

Vek, výška a čistý majetok

Wynton má 23 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp (1,82 m) a váži okolo 165 libier (75 kg). Od novembra 2020 je jeho osobný čistý majetok minimálny bohatstvo jeho otca sa odhaduje na viac ako 200 miliónov dolárov.

Kto je Steve Harvey?

Broderick Stephen Harvey sa narodil 17. januára 1957 vo Welchu v Západnej Virgínii v USA – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je známy najmä vďaka hosťovaniu relácií Family Feud a The Steve Harvey Morning Show, ako aj vďaka tomu, že vyhral 14 ocenení National Association for the Advancement of Colored People (NAACP), dve ceny Marconi a šesť cien Daytime Emmy.

Steve bol vychovaný spolu so svojimi sestrami Monou a Pauline a ich bratom Terrym vo Welchu, ich otcom Jesse Harveyom, ktorý pracoval ako uhoľný baník, a ich matkou Eloise Verou, ktorá bola v domácnosti – rodina sa neskôr presťahovala do Clevelandu v Ohiu a ulica v ktorom bývali, sa od roku 2015 volá Steve Harvey Way. Steve navštevoval Glenville High School, z ktorej maturoval v roku 1984, a potom sa zapísal na Kent State University a potom prestúpil na West Virginia University, ale pred promóciou odišiel.

Predtým, ako začal svoju kariéru v televízii a ako stand-up komik, pracoval Steve na rôznych zamestnaniach vrátane poisťovacieho agenta, robotníka a čističa kobercov, pričom bol tiež boxerom a poštovým doručovateľom.

Ako stand-up komik debutoval 8. októbra 1985, no neúspešne, takže sa z neho stal bezdomovec a asi tri roky spal vo svojom aute.

Uznanie získal po vstupe do druhého ročníka Johnnie Walker National Comedy Search, keď sa dostal do finále 16. apríla 1990, a to mu zabezpečilo pozíciu hostiteľa. v estrádnej show Showtime v Apolle . Potom hral v krátkodobom sitcome Me and the Boys a v roku 1996 začal moderovať The Steve Harvey Show, ktorá sa vysielala na sieti WB až do roku 2002. Počas týchto šiestich rokov sa objavil aj v rôznych iných televíznych seriáloch a reláciách. spustila všedný deň rozhlasový program The Steve Harvey Morning Show, ktorý sa vysiela dodnes.

V roku 2003 sa objavil v romantickej hudobnej komédii The Fighting Temptations, v ktorej hrali Beyonce Knowles a Cuba Gooding Jr., a potom sa v nasledujúcich rokoch objavil v rôznych ďalších filmoch, ako napríklad v tínedžerskej komédii z roku 2003 Láska nestojí. Vec, komédia Johnson Family Vacation z roku 2004 a športová komédia Racing Stripes z roku 2005.

Svoju prvú knihu napísal a vydal v roku 2009 s názvom Jednaj ako dáma, rozmýšľaj ako muž, zatiaľ čo filmová adaptácia jeho knihy s názvom Mysli ako muž vyšla v roku 2012. K dnešnému dňu Steve vydal ďalšie tri knihy: Straight Talk, No Chaser v roku 2010, Act Like a Success v roku 2014 a Jump, Take The Leap of Faith to Achieve Your Life of Abundance v roku 2016. V septembri 2010 začal moderovať hernú šou Family Feud a vďaka tomu sa stal populárnym nielen v USA, ale aj v Európe.

V roku 2013 získal svoju vlastnú hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Steve hostil súťaž Miss Universe v decembri 2015, no ako víťazku označil nesprávne dievča – Miss Kolumbia Ariadna Gutierrez bola Miss Universe niekoľko minút, kým Steve oznámil, že urobil chybu, a korunoval Miss Filipíny. Nasledujúce štyri roky stále hostil súťaž Miss Universe.

V roku 2017 Steve spustil svoju spoločnosť Steve Harvey Global a o dva roky neskôr vzdelávacie centrum Vault.

Je filantropom a spoluzakladateľom nadácie The Steve & Marjorie Harvey Foundation. Steve sa tiež spojil s lifestylovým magazínom Essence a Walt Disney World Resort na spustenie workshopu Disney Dreamers Academy.

Je oddaný kresťan a je vegán.