• Hlavná
  • Herci
  • Všetko o manželke Dona Ricklesa – Kto je Barbara Rickles?

Všetko o manželke Dona Ricklesa – Kto je Barbara Rickles?

ObsahKto je Barbara Rickles?

Barbara Sklar je pravdepodobne najlepšie známa ako lepšia polovica ikonického a najobľúbenejšieho komika a komického herca, zosnulého Dona Ricklesa. Je to americká herečka známa aj svojou krátkou hereckou kariérou, ako aj takmer celoživotným manželstvom celebrít.

Barbarin spôsob obmedzovania svojich osobných údajov sťažuje jej bližšie poznanie. Spolu s Donom Ricklesom si však vybudovala kariéru v zábavnom priemysle a dlhé roky zostala v centre pozornosti ako populárna manželka celebrít.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný @bette9899

Barbara Rickles sa narodila vo Philadelphii v Pensylvánii v USA, dátum neznámy, ale predpokladá sa, že začiatkom 40. rokov 20. storočia. Jej národnosť je americká. Vyrastala s dvoma nevlastnými súrodencami.

Skorý život

Informácie súvisiace s jej raným životom nie sú vystavené vonkajšiemu svetu, pretože svoje osobné informácie rada uchováva v tajnosti.

Kariéra

Vo svojom živote pracovala v rôznych odvetviach, vrátane herečky alebo hosťujúcej celebrity a producentky.

Pred svadbou s Donom Ricklesom robila administratívnu prácu, okrem iného aj ako asistentka agenta Dona Ricklesa.

Objavila sa aj ako hosť v niektorých televíznych reláciách a filmoch, ako napríklad Mr. Warmth: The Don Rickles Project (2007), This Is Your Life (1971) a George Burns oslavuje 80 rokov v šoubiznise (1983).

Manželstvo a deti

Keď pracovala ako asistentka agenta Dona Ricklesa, mala možnosť sa s ním stretnúť. Hovorí sa, že Barbara nedokázala získať Donov zmysel pre humor, kvôli ktorému sa do nej zamiloval.

Pomaly si vytvorili puto a nakoniec sa 14. marca 1964 zjednotili na celý život.

Po dvoch rokoch manželstva boli Don a Barbara požehnaní dcérou Mindy Rickles a v roku 1970 privítali svojho syna, ktorému dali meno Larry.

Obe jej deti urobili svoju kariéru v zábavnom priemysle. Larry začal pracovať ako producent a scenárista, vrátane projektov ako Murphy Brown a Mr. Warmth: The Don Rickles Project.

Za Larryho prácu na dokumente jeho otca Mr. Warmth: The Don Rickles Project získal v roku 2008 cenu Primetime Emmy.

Žiaľ, Larry zomrel na zápal pľúc 3. decembra 2011 vo veku 41 rokov, čo bola jedna z najťažších etáp v živote Barbary a Dona Ricklesovcov.

Na druhej strane, Mindy Rickles nasledovala cestu svojho otca ako komika a pracovala aj ako herečka. Mindy je známa svojimi výkonmi vo filmoch ako Tales from the Crypt (1989) a Daddy Dearest (1993) a Dealin’ with Idiots (2013).

Mindy sa vydala za známeho jazzového hudobníka Eda Manna a majú dvoch synov, Harrisona a Ethana.

Barbarin manžel – Don Rickles

Don Rickles je legendárna osobnosť vo výklenku americkej komédie. Narodil sa 8. mája 1926 v New Yorku, USA. V roku 1944 maturoval na strednej škole v Newtown a potom počas druhej svetovej vojny slúžil v americkom námorníctve. Neskôr, keď sa chcel venovať hereckej kariére, vstúpil do „Americkej akadémie dramatických umení“, ale ťažko si našiel hereckú prácu, a tak začal pracovať ako stand-up komik v kluboch v New Yorku, Miami a Los Angeles.

Má iný štýl komédie – ľudia to začali nazývať Urážlivá komédia a tešili sa z jeho jedinečného spôsobu, ako to robí, takže sa Don preslávil v kluboch niekoľkých oblastí a milióny fanúšikov jeho komédie. Rickles tiež prijal rôzne prezývky, ako napríklad „Obchodník jedu“ a „Mr. Teplo’.

V roku 1958 debutoval vo filme Run Silent, Run Deep a odvtedy sa nemusel obzerať späť, pretože mu stál v ceste úspech.

Účinkoval v množstve filmov a televíznych relácií. Niektoré z jeho hereckých schopností boli demonštrované vo filmoch ako The Rat Race, The Money Jungle, Redux Riding Hood a Kelly’s Heroes.

Don Rickles je tiež hlasom „Mr. Potato Head“ v animovanej filmovej sérii s názvom Toy Story. Jeho hlas a spôsob rozprávania sa páčili miliardám ľudí z celého sveta.

Je smutné, že Don Rickles zomrel 6. apríla 2017 vo veku 90 rokov na zlyhanie obličiek, len mesiac po oslave 52. výročia sobáša.

Po smrti Dona Ricklesa si Barbara spomína na jeho starostlivú povahu a hovorí, že čas a spomienky vyliečia všetku bolesť. V súčasnosti žije so svojou dcérou a vnúčatami v USA.