Všetko o manželkách, priateľkách a partnerkách Jordana Belforta: Wiki

ObsahKto je Jordan Belfort?

Jordan Belfort sa narodil v Bronxe, New York City, USA, 9. júla 1962 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je autorom, bývalým maklérom a motivačným rečníkom , ale možno je najlepšie známy tým, že je odsúdeným zločincom, a svojimi memoármi Vlk z Wall Street publikovanými v roku 2007.

Jeho manželky, priateľky a partnerky

Jordan sa oženil trikrát, prvýkrát s Denise Lombardo v roku 1985, ale rozviedli sa v roku 1991, keď prevádzkoval svoju firmu Stratton Oakmont.

Pred rozvodom sa stretol s americkou modelkou britského pôvodu Nadine Caridi a predpokladá sa, že s ňou podviedol Denise, čo viedlo k ich rozchodu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom @thewolfofwallstreetfacts

Nadine a Jordan sa vzali v roku 1991 nie dlho po jeho rozvode. a porodila ich dve deti Cartera a Chandlera, no v roku 2005 sa rozviedli.

O tri roky neskôr sa Jordan oženil s Anne ‚Bobanny‘ Koppe a koncom roka 2020 sú stále spolu.

Jeho prvá manželka Denise Lombardo

Denise Lombardo sa narodila v USA 11. novembra 1963, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Vychovávali ju spolu so svojimi sestrami Deannou a Lisou Scordato ich rodičia Ann Lombardo a Anthony Fiorito.

Denise sa začala zaujímať o módu už vo veľmi ranom veku a snívala o tom, že sa stane modelkou – jej záujmy sa zintenzívnili počas strednej školy a po imatrikulácii v roku 1981, Denise sa zapísala na Adelphi University v New Yorku, kde v roku 1984 ukončila bakalársky titul – pokračovala vo vzdelávaní na Fashion Institute of Technology aj v New Yorku, kde získala magisterský titul v odbore merchandising a nákup.

Denise a Jordan boli stredoškolské srdcovky, ktoré potom absolvovali vysokú školu, spolu a sledovali jeden druhého, ako rozbiehajú svoju kariéru – podľa povestí podala Denise žiadosť o rozvod po tom, čo sa jej manžel vyspal s Nadine Caridi a mnohými ďalšími ženami, verí, že je to dôsledok jeho úspechu.

Denise sa od rozvodu s Jordanom vyhýbala pozornosti, ale vedelo sa, že od roku 1995 do októbra 2003 pracovala pre Genny Byblos a od roku 1997 do roku 2000 v Blu Marine – Anna Molinari Milan, než zmizla z médií až do roku 2009, kedy pripojila sa k Laurevan Shoes a zostala u nich nasledujúce štyri roky. Od roku 2011 do roku 2016 pracovala v spoločnosti Stefano Bravo ako ich manažérka predaja, zatiaľ čo dnes údajne pracuje v spoločnosti Southeast Sales.

V roku 2013 zomrela Denisina sestra Deanna.

Denise dnes žije v Neapole na Floride v USA.

Kto je Nadine Caridi?

Nadine Caridi sa narodila v Londýne v Anglicku 6. novembra 1962 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť, pretože jej rodina sa krátko po jej narodení presťahovala do Brooklynu v New Yorku. Je to bývalá modelka a licencovaná manželská a rodinná terapeutka, ktorá je však možno najlepšie známa tým, že bola druhou manželkou Jordana Belforta.

Nadine navštevovala John Dewey High School a po imatrikulácii v roku 1980 sa zapísala na Pacifica Graduate Institute, kde získala bakalársky titul. Následne získala magisterský titul z klinickej psychológie v roku 1991 a potom jej bol udelený titul Ph.D.

Nadine začala svoju modelingovú kariéru krátko po získaní titulu Ph.D. a nakoniec sa stala tvárou piva Miller Lite. Potom sa stala manželskou a rodinnou terapeutkou a modeling robil len ako brigádu.

V decembri 2013 hrala Nadine austrálska herečka Margot Robbie vo filme založenom na Jordanovej knihe s názvom Vlk z Wall Street.

Nadine je snáď ešte dnes známa svojim príťažlivým vzhľadom. Má 52 rokov, dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,67 metra a váži okolo 56 kg. Jej čistý majetok sa odhaduje na približne 5 miliónov dolárov.

Kto je Anne Belfort (Anne ‚Bobanny‘ Koppe)?

Anne Belfort (rodená Koppe) sa narodila v USA 9. júla 1962 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je to podnikateľka, ale pravdepodobne najlepšie známa ako tretia manželka Jordana Belforta.

Anne tajila všetky detaily svojho raného života pred pozornosťou médií a o jej živote predtým, než spoznala, vydala sa a rozviedla, sa veľa nevie, okrem toho, že bola raz vydatá pred ním – za Bowen Boulliance – a zdieľajú spolu syna.

Anne v súčasnosti pracuje v Global Motivation Inc., čo je spoločnosť jej manžela, ktorá sa zaoberá aj riadením podnikania jej manžela.

Anne je známa aj svojim atraktívnym vzhľadom. Má 58 rokov, dlhé blond vlasy a čierne oči, pričom je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra), váži okolo 120 libier (55 kg) a jej dôležité štatistiky sú údajne 34-26-34.

O Jordanovi Belfortovi

Jordan vyrastal v Bayside, Queens, New York City a začal zarábať peniaze vo veľmi ranom veku ako jeho najlepší priateľ Elliot Loewenstern a predajom talianskeho ľadu na pláži zarobil okolo 20 000 dolárov. Jordan navštevoval Americkú univerzitu, ktorú ukončil s bakalárskym titulom v biológii a potom s peniazmi, ktoré zarobil začala navštevovať University of Maryland School of Dentistry , no po tom, čo dekan univerzity povedal Jordanovi, že by zubárom veľa peňazí nezarobil, sa Jordan rozhodol skončiť.

Začal pracovať ako podomový predajca mäsa a potom si založil vlastnú spoločnosť, ale vo veku 25 rokov skrachoval. Vstúpil do investičnej bankovej spoločnosti L. F. Rothschild ako praktikant obchodníka s cennými papiermi, ale bol prepustený, a tak založil spoločnosť Stratton Oakmont ako súčasť Stratton Securities a neskôr kúpila väčšinu v hlavnej spoločnosti. Premenil Stratton Oakmont na kotolňu, ktorá oklamala mnohých investorov – verí sa, že Jordánsku sa podarilo ukradnúť viac ako 1 miliardu dolárov. Počnúc rokom 1989 bol Jordan vyšetrovaný políciou a v decembri 1996 bola jeho spoločnosť zatvorená Národnou asociáciou obchodníkov s cennými papiermi, zatiaľ čo Jordan bol v roku 1999 obvinený z prania špinavých peňazí a podvodov s cennými papiermi.

Po takmer dvoch rokoch v Taft Correctional Institution Jordan uzavrel dohodu, že ľuďom, ktorých oklamal, vráti približne 110 miliónov dolárov – bolo mu nariadené zaplatiť polovicu svojho príjmu, kým nebude vyplatená celá suma.

Po prepustení z väzenia začal Jordan prednášať motivačné prejavy a odvtedy cestuje po celom svete. Napísal aj svoju druhú knihu Catching the Wolf of Wall Street: More Incredible True Stories of Fortunes, Schemes, parties and Prison, ktorá vyšla 24. februára 2009.

Jordan bol kedysi majiteľom luxusnej jachty Nadine, ktorá sa potopila v júni 1996 – pôvodne bola postavená pre Coco Chanel.

Zaujíma sa o šport a je vášnivým tenistom.