• Hlavná
  • Herci
  • Všetko o Emme Tremblayovej – vek, výška, rodičia, čistá hodnota

Všetko o Emme Tremblayovej – vek, výška, rodičia, čistá hodnota

ObsahKto je Emma Tremblay? Wiki Bio

Emma Tremblay sa narodila vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 21. apríla 2004 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je to herečka, ktorá je známa najmä tým, že hrá v televíznom seriáli Supergirl.

Raný život a vzdelanie

Emma bola vychovávaná v Kanade spolu so svojím mladším bratom Jacobom a mladšou sestrou Ericou jej otcom Jason Tremblay , herec známy najmä tým, že si zahral vo filmoch ako napríklad Bojí sa tmy? v roku 1990, Power Rangers v roku 2017 a Wonder v roku 2017 a jej matka Christina Candia Tremblay.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

dnes sme čas v triede využili rozumne

Príspevok zdieľaný používateľom @ iamemmatremblay 21. februára 2020 o 22:38 PST

Emma sa začala zaujímať o herectvo po tom, čo sa zúčastnila mnohých fotení svojho otca, a hneď ako bola dosť stará, vstúpila do školského dramatického krúžku a začala sa objavovať v školských predstaveniach a potom ako deväťročná debutovala vo filme. Je fyzicky veľmi aktívna, pretože je to dôležité pre roly, ktoré stvárňuje, a hrá futbal a volejbal, tiež behá na dráhe a chodí do posilňovne dva až trikrát týždenne. Po imatrikulácii sa Emma plánuje zapísať na vysokú školu a získať bakalársky titul z anglickej literatúry.

Kariéra herečky

Debutovala vo filme Elysium sci-fi dramatický film natočený v roku 2013, v ktorom si zahrali Matt Damon, Jodie Foster a Sharlto Copley a sleduje príbeh muža žijúceho na vesmírnej vesmírnej stanici v roku 2154. Po chvále za svoj výkon bola Emma pozvaná, aby sa objavila v Romantický film Giver nakrútený v roku 2014, v ktorom hrajú Brenton Thwaites, Meryl Streep a Jeff Bridges a ktorý sa točí okolo mladého chlapca, ktorý sa učí skôr o „skutočnom svete“ než o „falošnom“ svete, v ktorom zdanlivo žije. bez bolesti, vojny a utrpenia.

V roku 2014 získala rolu v Sudca kriminálna dráma, v ktorej hlavnú postavu hrá právnik Robert Downey Jr., ktorý sa vracia do svojho rodného mesta, aby zistil, že jeho otec je hlavným podozrivým v prípade vraždy, na prípade pracuje a zbližuje sa svojej rodine. V roku 2016 získala rolu v televíznom seriáli Wayward Pines, kde sa objavila v siedmich epizódach, zatiaľ čo príbeh sleduje tajného agenta, ktorý hľadá dvoch nezvestných agentov vo Wayward Pines a uvedomuje si, že by tiež mohol zomrieť v meste.

Jej najnovšou úlohou a tou, ktorá ju trochu preslávila, je Ruby Arias vo filme Super dievča Televízne seriály v rokoch 2017 a 2018 v 15 epizódach. V seriáli hrajú Melissa Benoist (Supergirl), Chyler Leight a David Harewood a sleduje príbeh Supermanovej sesternice, ktorá zažíva svoje vlastné dobrodružstvá Supergirl.

Priatelia, milostný život a vzťahy

Emma je na randenie ešte veľmi mladá, no povráva sa, že má veľmi blízko k svojej najlepšej kamarátke zo strednej školy, ktorú s ňou niekoľkokrát videli tráviť čas, ako aj navštevovať niektoré z jej fotení.

Emma je vo všeobecnosti veľmi spoločenská osoba, ktorá má v škole veľa priateľov, a zdá sa, že ľuďom sa na nej najviac páči to, že je prízemná, keďže ju sláva nenechala ujsť. Má veľmi blízko k svojej rodine, najmä k mladšiemu bratovi a sestre, a keď jej rodičia nie sú nablízku, berie rolu veľkej sestry a stará sa o nich. Baví ju aj starostlivosť o domácnosť, vrátane upratovania domácnosti a prípravy jedla. Často sa fotí s dvoma svojimi najlepšími kamarátkami a nahráva ich na seba Instagramový účet .

Záľuby a iné záujmy

Emma je veľkou fanúšičkou filmového priemyslu a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Adam Sandler a Jessica Alba. Niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Zachráňte vojaka Ryana, 50 prvých rande a Hromnice. Má tiež rada filmy od Disney vrátane Wall-E, How To Train Your Dragon a 101 Dalmatians. Emma rada počúva popovú hudbu, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených skupín a interpretov sú Ed Sheeran, Justin Bieber a One Direction.

Emma začala cestovať v deviatich rokoch, ako to bolo nevyhnutné pre jej hereckú kariéru, a odvtedy sa to stalo jej hlavným koníčkom, navštívila mnohé štáty USA, bola aj vo Švajčiarsku, Anglicku a Francúzsku. Je veľkou milovníčkou zvierat a vo veku 10 rokov sa prvýkrát prihlásila ako dobrovoľníčka do útulku, pričom v priebehu rokov spolupracovala s viacerými mimovládnymi organizáciami.

Má rada športy, ako je kickbox, korčuľovanie a snowboarding, takže zima je jej obľúbeným obdobím, keďže rada lyžuje aj snowboarduje. Emma sa tiež zaujíma o módu a na svoj účet na Instagrame často pridáva obrázky svojich kombinácií oblečenia.

Vzhľad a čistý majetok

Emma má 15 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 55 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.