Všetko o Daymových kvapkách – manželka, čistá hodnota, výška, vek, rozvod

ObsahKto je Daym Drops?

Daymon Scott ‚Daym‘ Patterson, na internete známy skôr ako Daym Drops, sa narodil v Bridgeporte, Connecticut, USA, 24. septembra 1977 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je YouTuber, televízna osobnosť a kritik jedla , ktorý môže byť známy najmä vďaka svojmu kanálu YouTube, na ktorý nahráva videá súvisiace s jedlom.

Detstvo a vzdelanie

Daym je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho detstvo, a nezdieľal žiadne podrobnosti o žiadnych súrodencoch a rodičoch, ale predpokladá sa, že obaja jeho rodičia sú obchodníci a relatívne bohatí.

Daym vyrastal a jedol veľa rýchleho občerstvenia, pretože jeho matka často nemala čas pripraviť obed – rodina si namiesto toho objednala rýchle občerstvenie, ktorým bola vo väčšine prípadov pizza. Daym navštevoval miestnu strednú školu v ktorom trochu športoval, keďže hral futbal a futbal, ale nikdy sa nedostal do prvého tímu školy – nehovoril o svojom ďalšom vzdelávaní, ale predpokladá sa, že má titul z podnikania, ktorý získal v roku 1999.

Daymova kariéra

Predtým, ako sa Daym stal YouTuberom na plný úväzok, pracoval niekoľko rokov vo Wal-Marte ako manažér a tiež strávil rok alebo dva u predajcu ojazdených áut CarMax.

Daym spustil svoj kanál YouTube 21. mája 2010, ktorý dnes odoberá približne 1,35 milióna ľudí a celkovo má viac ako 250 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí. Väčšina jeho videí obsahuje Dayma, ktorý recenzuje rýchle občerstvenie so sebou a robí to zábavným spôsobom, pretože je presvedčený, že „je to celé o zábave a zdieľaní smiechu“. Jeho dve najpopulárnejšie videá súčasnosti sú Five Guys Burgers a Fries Review – od 26. apríla 2012 si ich pozrelo viac ako 10,6 milióna krát – a FatBurger XXXL 5 GUYS Burger KILLER, ktoré si od 4. októbra 2016 pozrelo približne 5,6 milióna krát.

V januári 2016 Daym nahral na svoj kanál YouTube video s názvom Zbohom FAST FOOD RECENZIE, v ktorom uviedol, že rýchle občerstvenie zhoršilo jeho zdravie a že plánuje prestať s nahrávaním videí, po dvoch mesiacoch si to však rozmyslel a vrátil sa na YouTube. a na tvorbu videí.

Daym poskytol rozhovory rôznym časopisom a spoločnostiam, ako je blog Gawker a sieť NBC News – Chase Hoffberger, novinár v digitálnej mediálnej spoločnosti The Daily Dot, opísal Daym ako „najzábavnejší recenzent jedla na YouTube“.

Mal tiež príležitosť objaviť sa v jedinej epizóde talkshow Neskoro večer s Jimmym Fallonom, ako aj v epizóde Luther Lasagna z kanadskej kuchárskej série na YouTube Epic Meal Time.

Od roku 2013 Daym hosťuje svoju vlastnú show – Best Daym Takeout – ktorú možno vidieť vysielať na Travel Channel.

Je aktívny aj na rôznych sociálnych sieťach. Jeho instagramový účet sleduje približne 80 000 ľudí, zatiaľ čo Daym odovzdal viac ako 16 000 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jeho každodenného života.

Na Twitteri je aktívny od marca 2011 a dnes ho sleduje takmer 45 000 ľudí, pričom má tendenciu tweetovať každý deň. Podľa svojho účtu na Twitteri Daym nedávno otvoril svoju prvú reštauráciu Mofongo vo Windsore v štáte Connecticut. Aktívny je aj na Facebooku a sleduje ho okolo 110 000 ľudí.

Manželka a rozvod

Daym je dosť tajný, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale je známe, že bol dvakrát ženatý a raz rozvedený. Podľa klebiet, ktoré sa šíria internetom, spoznal svoju budúcu prvú manželku počas svojich tínedžerských rokov a oženil sa s ňou vo svojich 20 rokoch, keď otehotnela.

Porodila im dve deti predtým, ako sa z neznámych dôvodov rozviedli – mnohí sú presvedčení, že Daymov prechod na kariéru na YouTube prispel k rozvodu, keďže jeho manželka ho veľmi nepodporovala.

Zdá sa, že Daym má svoje deti v zákonnej starostlivosti a on a jeho druhá manželka Ramyr Gonzalez vedú zdanlivo šťastný život v New Britain, Connecticut.

Nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť, a od decembra 2020 je Daym ženatý so svojou druhou manželkou a má dve deti z prvého manželstva.

Záľuby a iné záujmy

Daym je fanúšikom áut, najmä džípov a pick-upov, a dnes je hrdým majiteľom modelu Silverado LT z roku 2014.

Nie je veľkým fanúšikom pobytu doma a väčšinu času trávi vonku, jedáva jedlo, navštevuje nové reštaurácie a pracuje vo vlastnej reštaurácii. Rád cestuje a pracovne aj zábavne navštívil mnoho štátov USA, pričom občas cestoval len preto, aby ochutnal miestne jedlá na rôznych miestach.

Je hráčom a nedávno odovzdal obrázky svojich dvoch úplne nových PlayStation 5 a svojho nového Xboxu.

Daym vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Julia Roberts, zatiaľ čo jeho obľúbené filmy sú Bad Boys, trilógia Muži v čiernom a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Daym má 43 rokov. Má krátke hnedé vlasy, hoci si hlavu zvyčajne holí, oči má hnedé a meria 1,96 m, pričom jeho hmotnosť nie je známa.

Od decembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 250 000 dolárov.