• Hlavná
  • Modelky
  • Všetko o Carmella Rose – vek, výška, priateľ, životopis

Všetko o Carmella Rose – vek, výška, priateľ, životopis

ObsahKto je Carmella Rose?

Carmella Rose sa narodila v Running Springs v Kalifornii v USA 3. októbra 1995 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je modelkou a hviezdou sociálnych sietí ktorá sa modelingu venuje už viac ako päť rokov a dnes podpísala zmluvu s newyorskou agentúrou Wilhelmina Models.

Raný život a vzdelanie

Carmella bola vychovaná v Running Springs spolu so svojou sestrou Angie, ich otcom, ktorý je právnik, a ich matkou, ktorá je realitná agentka.

Obe dievčatá vyrastali tak, že sa jedna o druhú starali, keďže ich rodičia trávili väčšinu času prácou – z času na čas mali aj opatrovateľku, ale dievčatá si s ňou nerozumeli. Obe sa začali zaujímať o modeling približne v rovnakom čase, keď sledovali televíziu, keď boli ich rodičia v práci, a neskôr začali čítať dievčenské časopisy. Carmella navštevovala miestnu strednú školu , v ktorej bola fyzicky aktívna, hrala futbal a tenis, pretože verila, že jej pomôžu vyzerať fit a pripraviť sa na svoju modelingovú kariéru.

Tiež dúfala, že jedného dňa začne svoju hereckú kariéru, čo je jeden z dôvodov, prečo bola členkou školského dramatického krúžku.

Po imatrikulácii v roku 2013 sa Carmella nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa pre kariéru modelky.

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Carmellu si všimol modelingový skaut, keď navštevovala posledný ročník strednej školy, a potom musela podpísať svoju prvú zmluvu. Objavila sa v rôznych populárnych časopisoch ako Maxim a Playboy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Carmella Rose (@carmellarose)

Je hviezdou sociálnych médií, ktorej účet na Instagrame sleduje viac ako 2,3 milióna ľudí, pričom odovzdala takmer 1 000 obrázkov, z ktorých väčšina má zaostrené jej telo. Carmella je aktívna na Twitteri od marca 2018 a zhromaždila viac ako 15 000 sledovateľov, pričom má tendenciu tweetovať aspoň raz týždenne. Je aktívna aj na TikTok a jej účet sleduje takmer 90 000 fanúšikov, pričom nazbierala viac ako 330 000 hodnotení Páči sa mi na všetky svoje videá a obrázky.

Carmella sa objavila v štyroch krátkych televíznych videách – v roku 2015 bola obsadená do Miami Swim Wildfox Couture Swimwear 2016, kde hrali Devin Brugman, Andrea Cronberg a Kaitlyn Dorman, a v tom istom roku sa objavila v hudobné video Duke Dumont: Ocean Drive . V roku 2017 sa Carmella objavila ako modelka v krátkom videu Beach Bunny 2018 Swim, v ktorom hrali Fiona Briseno, Tika Camara a Joy Corrigan, a jej najnovšie účinkovanie bolo v roku 2018 v krátkom filme Frankies Bikinis: Resort 2018, v ktorom hrali Francesca Aiello, Daniella. Beckerman a Fiona Briseno.

Milovať život a priateľa

Začiatkom roka 2015 bola Carmella vo vzťahu s Codym Simpsonom, austrálskym spevákom, tanečníkom, hercom a skladateľom známym vďaka trom albumom, ktoré vydal s názvom Paradise v roku 2012, Surfers Paradise v roku 2013 a Free v roku 2015. Títo dvaja spolu chodili približne tri mesiace pred rozdelením z neznámych dôvodov a nie dlho potom, Carmella začala vidieť Davida Bywatera , model a hviezda sociálnych médií, ktorá je snáď najznámejšia pre svoj účet na Instagrame, ktorý sleduje takmer 100 000 ľudí.

Carmella a David spolu chodili viac ako rok a mohli sme ich vidieť na mnohých spoločných podujatiach, no v polovici roku 2016 sa rozišli, opäť z neznámych dôvodov.

Od roku 2018 je Carmella vo vzťahu s Juanpou Zurita, mexickou hviezdou sociálnych médií, modelkou a hercom. Obaja sa zoznámili na večierku, na ktorom ich zoznámil spoločný priateľ, a okolo vzťahu nie sú žiadne chýry ani kontroverzie. Takže od novembra 2020 sa Carmella stretáva s Juanpou, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Carmella je fyzicky veľmi aktívna a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, pretože pre jej kariéru modelky je dôležité, aby zostala fit – tiež dodržiava prísnu diétu a neje mäso, ale je skôr „rastlinná“. ako je vysvetlené v titulku svojho účtu na Instagrame.

Rada cestuje a jej kariéra modelky ju zaviedla po celých USA, pričom Carmella mala možnosť navštíviť aj niekoľko európskych krajín ako Španielsko, Francúzsko a Taliansko – jej vysnívanou destináciou je Miami na Floride.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, rada pozerá filmy s niektorými zo svojich obľúbených hercov a herečiek Nicholas Cage, Matt Damon a Kate Winslet, ako napríklad Gone in 60 Seconds, Good Will Hunting a The Eternal Sunshine of the Spotless. Myseľ.

Vek a výška

Carmella má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m), váži približne 50 kg a jej životne dôležité štatistiky sú 34-23-34.

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 500 000 dolárov.